Premium

Získejte všechny články
jen za 89 Kč/měsíc

Co mají Češi rádi? A co z toho by jim zakázal islám?

Na každého 11. obyvatele Česka, včetně novorozeňat, připadají dva psi. Jsme velmocí v množství spotřeby piva a jsme světová špička v kvalitě jeho výroby. Jsme 25 let po Sametové revoluci, která nám darovala svobodu slova. Ale co by se mohlo stát, kdyby nám do politiky mohl začít mluvit islám? Tohle všechno by mohlo přestat existovat.

Islám je velice pevná náboženská a politická organizace. V kruhu rodiny jste prakticky povinnen doržovat tamní rétoriku a jakýkoliv nesouhlas vás pošle do pekla, odloučí od rodiny či dokonce zajistí smrt. Proto by bylo dobré uvážit, dokud máme čas si vybrat, zda je nutné do takové totality vstupovat. Jedná se totiž o omezení mnoha práv, které nyní máme a o které by nás islám připravil.

Psi?

Pes je pro islám nepřijatelný. Pes je podle Koránu nečisté zvíře. Hrozí nám tedy, že bychom museli své miláčky odstranit a žádné další bychom si nemohli pořizovat. Pokud by to někdo porušil, porušil by něco, co je zanesené v Koránu, skončil by v pekle a hrozilo by mu ještě to, že mu někdo do toho pekla pomůže. Zde je pár úryvků z Koránu ohledně psů.

Vyprávěl Abu Huraira: Apoštol Alláhův řekl, "Pokud se pes napije z nádoby kohokoliv z vás, je nezbytné ji sedmkrát umýt."

Vyprávěla 'Ajíša: věci, které činí modlitbu neplatnou, byly přede mnou zmíněny. Řekli, "Modlitbu učiní neplatnou pes, osel, nebo žena (pokud projdou před modlícími se lidmi)." Řekla jsem, "Udělali jste z nás (žen) psy. Vídala jsem Proroka modlit se, zatímco jsem lehávala na své posteli mezi ním a Qiblou. Kdykoliv jsem něco potřebovala, vyklouzla jsem. Protože jsem mu nechtěla čelit."

Poslední citace je důležitá. Pokud tedy uvidíte muslima, který se modlí (což není do budoucna zas tak nemožné) a projde kolem žena, pes či osel, tak se podle Aláha vlastně nemodlil, což může nakonec vést k naprosté zášti muslima vůči psům a tak i dostatečnému důvodu jejich násilnému odstraňování. 

Maso?

Podle tradiční halal tradice patřící k islámu, je zakázáno jíst vepřové maso, požívat krev, zdechliny, zvíře, které neprošlo tyranskou halal porážkou (kdy zvíře vykrvácí při plném vědomí) a jídlo, nad kterým nebyla vyslovena slova Aláhova. Jako například ve městech Anglie, kde muslimská komunita přerůstá anglickou, se pomalu zakazuje vepřové ve školních jídelnách, tak i zde by byly tradiční bůček či knedlo, vepřo, zelo, a podobná jídla tabu. 

Pivo?

Dále je podle halal tradice zakázáno požívat alkohol, cigarety a jiné omamné látky. Možná by takový zákaz drog, který by opravdu fungoval, byl zapotřbebí, ale s nimi by neprošlo ani pivo, ani víno, ani slivovice, žádný z těchto mezi Čechy oblíbených nápojů. I když to není rozhodně nejdůležitější částí v oblasti zákazů, já, jako milovník piva, bych asi z takového zákazu nadšený nebyl.

Milé ženy, a co vy?

Stejně jako ve verši, který byl uveden výše, je žena postavena vedle psa na tu samou příčku ohledně modliteb a dokonce je ve verši uveden případ, že žena projde před modlícími se lidmi, čímž se dokazuje, že žena nerovná se člověk, je žena omezována i na základě práv islámského hnutí, zejména pak v právu šária. Českému zákoníku odporuje například polygamie. Zde je pár příkladů púřímo z Koránu o postavení žen v islámské společnosti.

„Muži zaujímají postavení nad ženami proto, že Bůh dal přednost jedněm z vás před druhými, a proto, že muži dávají z majetků svých (ženám). A ctnostné ženy jsou pokorně oddány a střeží skryté kvůli tomu, co Bůh nařídil střežit. A ty, jejichž neposlušnosti se obáváte, varujte a vykažte jim místa na spaní a bijte je! Jestliže vás jsou však poslušny, nevyhledávejte proti nim důvody! A Bůh věru je vznešený, veliký.“

Bojíte-li se, že nebudete spravedliví k sirotkům... berte si za manželky ženy takové, které jsou vám příjemné, dvě, tři a čtyři; avšak bojíte-li se, že nebudete spravedliví, tedy si vezměte jen jednu nebo ty, jimiž vládnou pravice vaše. A tak se nejlépe vyhnete odchýlení.

Nikdy vám nebude možno, abyste byli spravedliví mezi ženami, i kdybyste si to přáli. Neprojevujte však jedné z nich úplnou náklonnost a nenechávejte jinou jakoby visící ve vzduchu! Dosáhnete-li dohody a budete-li bohabojní - vždyť Bůh je věru odpouštějící, slitovný. (což vlastně povoluje nebýt úplně spravedlivý ke všem ženám)

Navíc jsou známé případy, kdy byly dívky oddány i v deseti letech a ačkoli mají právo na rozvod, hrozí jim, že tím poškodí svojí pověst a odvrátí se od nich jejich rodiny.

A že má muslim na výběr kdykoliv odejít?

Když se narodíte do muslimské rodiny, která opravdu dodržuje veškeré islámské tradice, je vaše úniková cesta plná riskování života a ztráty rodiny. Odpadlictví je podle práva šária stále těžkým zločinem a v několika zemích trestaným vyjímečným trestem - smrtí. V opravu islámských rodinách je za odpadlictví odpovědný i rodinný příšlušník a tak tento odpadlík pro rodinu automaticky přestane existovat. 

Dle proroka Mohameda je odpadlictví čin hnodný smrti, takže pravý islám musí takové Mohamedovo pravidlo respektovat a odsuzovat odpadlíky trestem smrti. Výjimky však nejsou ani veřejné bití, bičování a podobně. 

Známý je případ pákistánského odpadlíka, režíséra, který odešel od islámu a začal ho kritizovat a samozřejmě točit o tom filmy. Mimo jiné film s názvem Aiša a Mohamed. To ale neměl dělat. Nejen, že mu hrozí smrt z rukou muslimů, ale byl deportován z Norska, kde předtím žil, do Španělska, kde soud opět rozhodl o jeho deportaci do Pákistánu. S tím, že pokud ho opravdu deportují, podle zákonů šaríje mu v Pákistánu hrozí smrt. EU tedy nadále podporuje vraždění na základě práva šáría i pro ty, kteří chtějí být napraveni a tak nám, za pomocí EU, hrozí i to, že nám islám znočí svobodu slova a projevu.

Svoboda slova?

EU opatrně podporuje přísun islámu na západ. Jak jsem uvedl v případu pákistánckého odpadlíka, Evropská unie nebude a nehodlá podporovat odstranění nevhodných partií z islámu ani zde, v západní civilizaci. Tím pádem se může stát, že za pár desítek let hrozí Čechům za prostest prosi islámu vysoký trest. Naopak muslimům za protesty proti naší svobodě slova, psů, piva a vepřového, nehrozí nic, naopak, je jim slíbena obrovská podpora. 

A až jednou zde, v Česku, vznikne obrovská komunita, právo svobody projevu a slova v jejím okolí automaticky přestane existovat. Výhružky smrtí ze strany muslimů jsou po Evropě řešeny téměř denně, ale úřady budou vždy stát na jejich straně, protože dokud jsou v menšině, je zastávání se většiny považováno za rasismus. Nemluvě o tom, že již nyní probíhá nenápadné zamlžování informací ze strany médií, například iDnes, Mladé Fronty Dnes, České televize, TV Prima a tak dále. Už nyní je tak svoboda značně omezována tím, že se reguluje přístup objektivních informací. 

Nehledě na to, že islám a jeho přívrženci v oblastech, kde je vyhlášen takzvaný chalífát, demolují náboženské stavby, ničí knihy a historické události mažou ze škol. A to dokonce i v místech, kde nemají poslední slovo, mizí ze školních osnov slovo holocaust, a to pod nátlakem tamních muslimských komunit na základě islámu. 

Takže se ptám. Jak daleko jsme my, Češi ochotní zajít? Kam až necháme plynout tento tok událostí, který pomalu, ale jistě, teče směrem k nové totalitě v naší zemi? Možná se toho mnozí z nás nedožijí, ale jak moc se budeme "obracet v hrobě", až naši potomci budou umírat "čepelemi" islámu a jeho ideologie, která může totálně překopat naší kulturu? 

 

Autor: František Kubásek | čtvrtek 18.9.2014 12:00 | karma článku: 43,57 | přečteno: 7186x
  • Další články autora

František Kubásek

Liberálové, proč se tak divíte, když někdo aplikuje vaši vlastní medicínu?

Poslední reakce na docela trapné bilboardy Andreje Babiše, varujícími před válkou, mě utvrdily v tom, že liberální demokraté, kterým já říkám "libtardi", nemají ani trochu sebereflexe a od Babiše se neliší vůbec v ničem.

18.1.2023 v 11:49 | Karma: 39,16 | Přečteno: 1431x | Diskuse | Média

František Kubásek

IZRAEL vs. HAMÁS: jak to začalo a kde Hamás bere rakety

Tohle je můj článek se zdroji, které najdete dole v mnoha odkazech. Snažil jsem se popsat, jak začal současný konflikt Izraele a Hamásu.

18.5.2021 v 9:53 | Karma: 38,00 | Přečteno: 1700x | Diskuse | Politika

František Kubásek

"Turnaj se povedl" aneb šílené lži kolem mistrovství světa juniorů

Byly časy, kdy česká hokejová reprezentace pravidelně bojovala o nejvyšší příčky. Byly časy, kdy jsme byli smutní, že naše reprezentace do dvaceti let prohrála ve čtvrtfinále. A teď máme být šťastní za prohru 0:3? Co to sakra je?

3.1.2021 v 13:26 | Karma: 35,52 | Přečteno: 1683x | Diskuse | Sport

František Kubásek

(Koróna) pozitivní deník - den 1 až 3

Je zajímavé, jak se nemoc vyvíjí. Následující poznatky jsou jedním z asi dvou set tisíc případů jen v ČR, a tak předpokládám, že každý to má trochu jiné.

17.12.2020 v 14:33 | Karma: 25,20 | Přečteno: 942x | Diskuse | Věda

František Kubásek

(Koróna) pozitivní "deník" - Den minus 3 až 1

Říkal jsem si, že záznamy jednoho pozitivně testovaného třicetiletého jinak zdravého muže může někoho zajímat. Následující zkušenosti tedy berte jako jeden z mnoha případů, jak to může probíhat. Ale taky nemusí.

15.12.2020 v 15:54 | Karma: 40,27 | Přečteno: 4998x | Diskuse | Věda
  • Nejčtenější

Francouzský volební šok. Vyhrála levicová koalice, Le Penová je až třetí

7. července 2024  14:25,  aktualizováno  8.7 6:05

Druhé kolo předčasných parlamentních voleb ve Francii překvapivě ovládla levicová Nová lidová...

Spadlý strom v Praze zranil dva lidi. Bouřky v Česku komplikovaly dopravu

6. července 2024  11:58,  aktualizováno  22:56

Silné bouřky, které v sobotu večer přecházely přes Česko, za sebou zanechaly mnoho škod, potíže v...

Padaly kroupy jak pingpongové míče. Bouřky se opět hnaly Českem

10. července 2024  8:02,  aktualizováno  22:52

Česko má za sebou další tropický den. Denní maxima byla ve středu překročena na 56 z celkem 167...

Vraťte se domů! Barceloňané stříkali vodu na turisty, ti opouštěli restaurace

8. července 2024  9:51

Zatímco turisté obědvali nebo se jinak občerstvovali v centru Barcelony, téměř tři tisíce místních...

Tajný Orbánův dopis lídrům EU: popsal Putinovo překvapení i pohled na válku

9. července 2024  16:18,  aktualizováno  19:36

Maďarský premiér Viktor Orbán po setkání s ruským prezidentem Vladimirem Putinem poslal špičkám EU...

Velmi silné bouřky zasáhly jich Čech. Nyní sužují východ republiky

12. července 2024  12:06,  aktualizováno  19:05

Přímý přenos Do Česka opět dorazily bouřky. Postupují zejména přes jih Čech. Ve Strakonicích voda zaplavila...

Petr Pavel živě z Texasu. Po summitu hodnotí podporu Ukrajiny i roli Číny

12. července 2024  16:40,  aktualizováno  18:54

Prezident Petr Pavel v pátečním živém rozhovoru s texaského Houstonu hodnotí výsledky právě...

KOMENTÁŘ: Smutné Bidenovo odcházení. Demokraté jsou na okraji propasti

12. července 2024

Premium Televizní debata odhalila, že demokrat Joe Biden už je na další klání o prezidentský úřad příliš...

V Rusku se při zkoušce zřítil dopravní letoun, zahynula tříčlenná posádka

12. července 2024  15:47,  aktualizováno  17:35

V ruské Moskevské oblasti se v pátek zřítil dopravní letoun Suchoj Superjet 100. Na jeho palubě...

Každý pátý člověk na planetě řeší neplodnost. V Čechách to může být i 15 %
Každý pátý člověk na planetě řeší neplodnost. V Čechách to může být i 15 %

O někoho se opřít a nebýt v tom sama… To byl hlavní impuls, proč Anna Sedláková a Karolína Krejčová založily projekt Indiánky. Obě dvě slyšely ve...

  • Počet článků 179
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 2697x
www.incorrect.cz

Odpůrce nespravedlnosti
Podle pana Kohouta dokonce filozof