Premium

Získejte všechny články mimořádně
jen za 49 Kč/3 měsíce

ČSSD založila odnož Hamásu. Dohlížel na to tajemný muž s bradavicí

Úřad pro nápravu nesmyslů v politice oznamuje, že palestinská mise předsedy sněmovny Miloslava Vlčka z ČSSD se ve skutečnosti neodehrála, jak tvrdí. Jak řekl onen moudrý rabín na smrtelné posteli: "Všechno je jinak."

Miloslav Vlček je dnes již po celém globusálu (globalizovaném glóbu) slavným mužem. Vypracoval se k této pozici od píky. Coby neznámý poslanec ČSSD byl navržen a zvolen předsedou Poslanecké sněmovny. Od té doby se stačil proslavit několikrát, především specifickým vedením sněmovny a svými zahraničně-politickými aktivitami.

Originalita především                     

V následujícím odstavci se to bude hemžit výrazem "originální", což za normálních okolností značí tolik co původní, nezávislý na žádném vzoru, samostatný, osobitý, neobvyklý, zvláštní. Pro českou sociální demokracii je to však málo, v tomto případě musíme doplnit, že výrazem "originální" máme na mysli cosi hlubšího, co bychom mohli pojmenovat synonymem "vyčůraně neopakovatelný", kdybychom se snad náhodou nežinýrovali použít ostřejšího výrazu.

Jedním z originálních Vlčkových nápadů je plán, kterak udělat pořádek na blízkém, středním i vzdáleném východě, respektive v Palestině a Izraeli. Plán je orginální jednak proto, že toto doposud nikoho před Vlčkem nenapadlo, jednak tím, že okamžité nápravy vleklého problému se měla chopit poslanecká, nikoli vládní iniciativa. A jistě i proto, že za tímto nápadem stojí taktéž proslulý, neblaze, bývalý zástupce českých mafiózů v politice a nejvyšší úředník OSN Jan Kavan. Jeho originální nápady si i pamatujeme. Tak třeba gangster Srba podle něj "zvedl laťku pro státní úředníky nezvykle vysoko". Taktéž Kavanův dotaz, zda lze vystoupit z NATO pobavil celý globusál.

Kterak malý Vlk vypravuje tu o Červené Karkule                     

Vlček ještě několik týdnů před odletem sděloval překvapené veřejnosti, že jede do Palestiny jednat s  Hamásem, který je coby teroristická organizace veden Američany i Evropskou unií. Potom mu to prý rozmluvili kolegové ze sněmovny, takže odjižděl s předsevzetím, že s Hamásem jednat nebude. Po příletu však jeho "technický personál", tedy Jan Kavan a Vladimír Laštůvka (další ze sociálně demokratických zázraků), za Vlčkovými zády s Hamásem jednali. Nyní prý Vlček, který se od jejich počínání distancoval, kvůli tomu zrušil další cestu do této oblasti, a dokonce i nenápadně vypustil mediální balonek, že by si to prý, snad, eventuálně, případně a možná i mohl s dotyčnými vyřídit a udělat z nich své neporadce. (Viz Poradci Kavan a Laštůvka u mne končí, naznačil Vlček poslancům.)

ČSSD založila v ČR pobočku Hamásu                     

Úřad pro nápravu nesmyslů v politice, po dlouhém, bedlivém a přísně exaktním zkoumání celé záležitosti prohlašuje, že vše se odehrálo jinak, tedy takto, tedy následovně:

Vlček společně s Kavanem, Laštůvkou a dalšími činovníky založili v Praze sociálně demokratickou odnož Hamásu. Smlouvu o spolupráci uzavírali přímo s abú Zakaríja Džamálem, šéfem této teroristické organizace, v lednu letošního roku na utajovaném místě v Gaze. Na celou akci osobně dohlížel jakýsi tajemný muž s bradavicí na tváři, který během podpisu hučel kouzelnou formulku: "Kdo z vás to má?" Tohoto tajemného muže se ovšem Zakaríja Džamála nevýslovně polekal a začal volat o pomoc, takže Vlčkovi techničtí poradci museli nešťastného abúa technicky odstranit. Poté vydali zprávu, že Zakaríju Džamála zabili Izrealci při náletu. (Izraelci, kteří do té doby netušili, že jeden z jejich úhlavních nepřátel již obcuje s desítkami neposkrvněných panen tam kdesi nahóře, tuto verzi samozřejmě podporují. Jak by ne, mohou se tak chlubit cizím peřím.)

Předseda české sněmovny tedy chtěl jednat s Hamásem za každou cenu, protože se domníval, že to s Džamálovými následovníky vyžehlí a dostane od nich konečně první dávku výbušnin, jejichž dovoz do Palestiny v rámci humanitární pomoci financuje Evropská unie. (Sídlo ODS na Jánském vršku je tedy prozatímně ušetřeno, je ovšem zbytečné, aby tato strana investovala do jeho opravy jistě nemalé finanční prostředky.) EU financování nákupu zbraní a plastických trhavin odůvodňuje následovně: Příslušníci Hamásu prostě potřebují výbušniny k životu, bez nich těžce strádají, mnozí se psychicky hroutí. Několik z nich dalo před životem bez trhavin přednost sebevražednému útoku: přiběhli na tržiště, oblepeni pastelínou, zakřičeli BUM!!! a jak podťatí sebou sekli o zem.  

Vlček si ovšem chtěl zároveň před Evropským parlamentem udržet svou denní tvář, nikoli mu rovnou nastavit svou noční, vlčkodlačí verzi. Domluvil se tedy s Kavanem a Laštůvkou, že se s novými představiteli Hamásu sejdou oni. A on, vedoucí delegace Evropského parlamentu v Palestině, počká, jestli se to provalí, čili nic. Pokud ano, bylo domluveno, distancuje se Vlčkodlak od svých poradců, když bude tlak větší, jejich počínání odsoudí a propustí je. "Úřadu pro nápravu nesmyslů v politice se však nepodařilo zjistit je, kdo poradce Laštůvku a Kavana s jeho poradkyní, která je jen shodou okolností jeho, ehm, tedy jaksi, že... spřízněnou duší, zaměstná. Jestli to snad bude pan Zaorálek či jiný z moudrých činovníků této významné strany socialistické internacionály. Víme jen, že Kavan se neumí uživit jinak než výtažkem z tzv. kasovních bylin, které z žertu nazýváme erár," sdělil agentuře J.P.P. ředitel tohoto úřadu Jiří Saturnin.

ČTĚTE DALŠÍ ZJIŠTĚNÍ ÚŘADU PRO NÁPRAVU NESMYSLŮ V POLITICE, ZDE:

PRAVDA O VZNIKU TOP 09

 

Hlasujte ve finále ankety Blogera roku

Autor: František Kostlán | středa 17.6.2009 9:30 | karma článku: 24,85 | přečteno: 3424x
  • Další články autora

František Kostlán

Manifest: Společně proti rasismu a neslušnosti

Dělat něco proti rasismu a neslušnosti pokládám za přirozené. A patří k tomu i různá prohlášení, k nimž se připojují občanská sdružení i jednotlivci. V poslední době se v tomto směru začínají více než dříve angažovat i lidé z menšin.

3.11.2009 v 9:30 | Karma: 12,96 | Přečteno: 3068x | Diskuse| Společnost

František Kostlán

Lehce zrůdný Václav Havel

Václav Havel dlouhodobě kritizuje ekonomickou filozofii růstu. A dlouhodobě se též staví proti podpoře automobilismu včetně výroby aut samých. Tentokrát to však se způsobem kritiky hodně přehnal.

19.5.2009 v 13:50 | Karma: 43,72 | Přečteno: 24036x | Diskuse| Politika

František Kostlán

Přiznání blogera: Píšu jenom kvůli karmě

Vonehdá běžela ta blogerská debata vo karmě - jestli jako má ňákej smysl a ták. Já tedy musím říct, že já píšu jenom kvůli karmě. Nebejt toho, tak by mě to vůbec nebavilo. Život bez karmy je normálka otrava.

18.5.2009 v 9:00 | Karma: 22,55 | Přečteno: 2711x | Diskuse| Ostatní

František Kostlán

Prezident Václav Klaus se zasadil o cenzuru

Česká televize opět předvedla, nakolik je poplatná politikům a jejich přáním (čti: nařízením). Z archivu pořadu 168 hodin stáhla záběry, na nichž se prezident Václav Klaus protahuje před odvysíláním novoročního projevu. (Info: iDNES.cz.)

7.1.2009 v 7:30 | Karma: 30,29 | Přečteno: 3443x | Politika

František Kostlán

Ať zije nová, recyklovaná vláda! Ať žije škatule number one!

Konečně nám naši zaměstnanci ve vládě a parlamentu ukázali kvalitní politickou kulturu. V pár vládních křeslech má dojít ke hře Škatulata hejbejte se, což je k ukázce následováníhodného příkladu ta nejlepší příležitost. Pojďme si udělat recyklační analýzu.

6.1.2009 v 11:35 | Karma: 33,24 | Přečteno: 5449x | Politika
  • Nejčtenější

Královna fetiše rozdráždila Ameriku. Její fotografce se klaní i feministky

22. května 2024

Seriál „Nejkrásnější fotografka“ či „nejlepší pin-up fotografka na světě“. Taková čestná přízviska si...

„Krok ke třetí světové.“ Ukrajinci zasáhli klíčovou ruskou radarovou stanici

25. května 2024  12:55

Ukrajinská armáda zřejmě tento týden zasáhla významnou ruskou radarovou stanici, která je součástí...

Turek: Z Nerudové mi bývá špatně, o hlasy komoušů a progresivistů nestojím

24. května 2024

Bývalý automobilový závodník a lídr Přísahy s Motoristy Filip Turek patří mezi černé koně...

Česko explodovalo zlatou hokejovou radostí, fanoušci v Praze kolabovali

26. května 2024  11:40,  aktualizováno  23:29

Česko v neděli zažilo hokejový svátek. Fanoušci vyrazili sledovat finále mistrovství světa na...

Pavel se zranil na motorce. V nemocnici na pozorování zůstane několik dní

23. května 2024  20:03,  aktualizováno  22:32

Prezident Petr Pavel se zranil při jízdě na motorce. Zranění nejsou vážná, ale vyžádají si...

Senát rozhodne o nové definici znásilnění i výši příspěvku na péči

29. května 2024  8:20,  aktualizováno  13:10

Přímý přenos Změnu vymezení znásilnění v trestním zákoníku ze silou vynuceného na nesouhlasný pohlavní styk bude...

Posílili jste národní hrdost, děkoval Fiala hokejistům za mistrovský titul

29. května 2024  8:12,  aktualizováno  13:07

Přímý přenos Setkání se koná v Kramářově vile. Ve čtvrtek pak české reprezentanty pozval na Hrad prezident Petr...

Senát schválil novelu, která usnadní podmínky uplatnění zubařů ze zemí mimo EU

29. května 2024  12:34,  aktualizováno  13:06

Senát podle očekávání potvrdil souhlas se svou novelou, která má usnadnit zapojení zubních lékařů...

Těsně před volbami se Sněmovna na žádost ANO vrátí k migračnímu paktu

29. května 2024  12:32,  aktualizováno  13:05

Vrcholem kampaně opozice před volbami do Evropského parlamentu bude mimořádná schůze Sněmovny,...

Rozdáváme mléčnou výživu ZDARMA
Rozdáváme mléčnou výživu ZDARMA

Už jste slyšeli o nové pokračovací mléčné výživě BEBA SUPREMEpro 2 určené dětem od ukončeného 6. měsíce? Nyní můžete tuto nejdokonalejší recepturu...

  • Počet článků 96
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 3819x
Nezávislý publicista, hudebník, spisovatel, spoluautor knihy Příchozí, o životě migrantů. Narodil se 1954 v Praze, kde i žije. Před listopadem 89 pracoval v dělnických profesích, poté hlavně jako novinář a publicista. Byl mj. šéfredaktorem Českého deníku, šéfredaktorem časopisu Parlament, komentátorem Lidových novin a ČRo Regina, televizním dramaturgem diskusních pořadů. Je členem několika občanských sdružení zabývajících se lidskými právy, menšinami a životem dětí v dětských domovech.

===============================================
PRO NABÍDKU ČLÁNKŮ V BLOGU KLIKNĚTE, PROSÍM, NA MOU FOTOGRAFII, VISÍCÍ NAD TÍMTO SDĚLENÍM NAHOŘE.
===============================================

Seznam rubrik

Oblíbené blogy

Oblíbené stránky

Oblíbené články

Oblíbené knihy

Co právě poslouchám