Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
FK

František Kostlán

18. 5. 2009 11:48
Děkuji všem strážcům čistoty za upozornění.

Máte pravdu, zapomněl jsem pod článkem napsat, že je znovu uveden po výzvě redakce blogů idnes.cz. Tento článek jsem už jednou na blog dal, potom mi byl stažen redakcí do soukromých, a  po změně kodexu ohledně psaní o karmě a pod. mě redakce vyzvala, abych článek vložil znovu.

0 0
možnosti
EK

Eles

18. 5. 2009 10:38
Sice je to rádoby vtipné...

ale ať chcete nebo ne, tak pravdivé. Samozřejmě my čtenáři víme, že většina blogerů píše jenom pro karmu. Stačí se podívat na ty hádky, které mezi sebou vedete, na to jak nesnesete když jeden udělá něco kontroverzního, co mu jí může zvýšit. Je celkem zřetelné, že když někdo dostane za něco hodně, tak vzápětí píše na to samé téma, aby z toho vytřískal ještě víc. Blogera, zvláště toho komentujícího veřejný život, po čase uchvacuje takový ten pocit pseudovýznamnosti, něco jako mají politikové, byť v daleko menší míře. Jojo, my to vidíme...

0 0
možnosti
FK

František Kostlán

18. 5. 2009 11:52
Re: Sice je to rádoby vtipné...

Naprosto souhlasím, nepřestávám se divit, čeho všeho jsou někteří blogeři pro karmu atd. schopni. V čem s vámi zajedno nejsem: nepsal jsem to rádobyvtipně, ale přiznávám každému právo na jeho názor.

0 0
možnosti
RF

Radek Folprecht

18. 5. 2009 10:10
Prosím o vysvětlení...

Pod přiznáním je toto sdělení: "Článek převzal server Názorně.cz". Tam byl tento článek vydán už 8.1.2009. To som z toho voľaký jelen. ;-D 

0 0
možnosti
RH

Rudolf Havlík

18. 5. 2009 9:36
zdravím...

Jen podotknu že porušujete kodex a pravidla blogu. Tento článek by měl být automaticky umístěn v soukromých...ale...to se vám asi moc nechce co? nač dodržovat dohody že? Hezký den.

0 0
možnosti
RK

Radek0075

18. 5. 2009 9:27
Kdopak tu karmu navyšuje?

František Kostlán|dnes 09:00|karma článku: 14,06|přečteno: 551 x

0 0
možnosti
  • Počet článků 96
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 3819x
Nezávislý publicista, hudebník, spisovatel, spoluautor knihy Příchozí, o životě migrantů. Narodil se 1954 v Praze, kde i žije. Před listopadem 89 pracoval v dělnických profesích, poté hlavně jako novinář a publicista. Byl mj. šéfredaktorem Českého deníku, šéfredaktorem časopisu Parlament, komentátorem Lidových novin a ČRo Regina, televizním dramaturgem diskusních pořadů. Je členem několika občanských sdružení zabývajících se lidskými právy, menšinami a životem dětí v dětských domovech.

===============================================
PRO NABÍDKU ČLÁNKŮ V BLOGU KLIKNĚTE, PROSÍM, NA MOU FOTOGRAFII, VISÍCÍ NAD TÍMTO SDĚLENÍM NAHOŘE.
===============================================

Seznam rubrik

Oblíbené blogy

Oblíbené stránky

Oblíbené články

Oblíbené knihy

Co právě poslouchám