Martin Kadlečík

Vystudoval Fakultu lesnickou a environmentální na České zemědělské univerzitě v Praze. Zajímá se o to, co se kolem něho děje, a o historii. Z historie se zaměřuje hlavně na 1. pol. 20. století.
Je konzervativním nacionalistou a i z toho důvodu nemá rád socialismus (rudý ani hnědý), liberalismus, multikulturalismus a ostatní dekadentní ideové konstrukce, které rozkládají starou dobrou Evropu.
  • Počet článků 49
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 2300x

Martin Kadlečík

Exkluzivní rozhovor s E. Sedláčkem: Byl to čistě politický proces…

Letos byli 25. září u Okresního soudu v Havlíčkově Brodě odsouzení Erik Sedláček a Libor Budík na 3 a 2 roky odnětí svobody za vyslovení, resp. napsání svého názoru. O tomto soudním řízení toho bylo hodně napsáno, ale v žádných oficiálních médií jsem nenašel vyjádření ani jednoho z odsouzených. A protože mně jejich názor na rozsudek zajímá, nabídl jsem jednomu z nich prostor pro rozhovor. Pan Erik Sedláček moji nabídku přijal.

30.10.2008 v 0:08 | Karma: 35,69 | Přečteno: 7059x | Diskuse | Politika
Nastavte si velikost písma, podle vašich preferencí.