Premium

Mimořádná akce:
jen za 490 Kč/rok

Zločiny ISIL tabu - vězení i za dokumenty o holocaustu?

Francouzská prokuratura nařídila vyšetřovat šéfku francouzské Národní fronty. Marine Le Pen popudilo tvrzení jednoho novináře, který přirovnal její stranu k Islámskému státu. 

 V reakci na to začala tweetovat otřesné záběry o krutosti Islámského státu s textem „IS, to je tohle!" Podle prokurátora jsou záběry propragandou ISIL a jsou i urážkou obětí.  color="rgb(0, 0, 0)"Přiznám, že taková fota nechci vidět, děsím se jich. Pokud mě ale zavraždí nějaká fanatik jehož nenávistnou ideologii toleruje široký politický a mediální mainstream v celé Evropě, pak není nic potřebnějšího, než svědectví o zvěrstvu šířit a před nebezpečím varovat. Pokud by mě jako oběť něco urazilo, pak nikoli zveřejnění zločinu ale snaha ho zamést pod koberec. 
Pamatujete jak před pár dny Norové oznámili, že stovky migrantů mají (a sdílejí ) v mobilech a laptopech velké množství fotografiií a videí z poprav islámského státu? Tehdy to politici omlouvali tím, že zřejmě těmi záběry chtěli  ti bezmocní silní mladí muži s nejmodernější technikou plnou teroristické propadandy v Evropě ukázat před čím  color="rgb(0, 0, 0)"prchají. 
Začínám chápat, že když má fotky uřezaných hlav opoziční demokratická poltička, tak je to na vězení, ale když má fotky uřezaných hlav muslim,  je to v podstatě jen vzpomínkové rodinné foto z víkendového tábora mezi islamisty.V nacistickém Německu bylo také nemožné šířit záběry z koncentračních táboru a svědectví o zvěrstvech nacistů a tuto politiku korektnosti vůři nacizmu zastávaly až do války téměč všechny evropské země. Dějiny se zřejmě vracíNacisté byli nejbližší spojenci muslimských zemí a jak víme muslimové a jejich političtí vůdci po celém světě zpochybnují holokaust a dodnes velebí nacisty za to jak si uměl poradit se Židy. Pojďme si tedy říct jak dál - bude vězení i za dokumenty o holocaustu? 

Autor: Jaroslav Novák | pátek 18.12.2015 9:00 | karma článku: 31,80 | přečteno: 808x

Další články autora

Jaroslav Novák

Původ jména řeky Svitavy -nápověda Keltové

Obrozenecká pověst říká, že Svitavy se jmenují podle kněžny Svatavy. Český král Vratislav I. cestoval s manželkou Svatavou a svojí družinou z Prahy na jižní Moravu navštívit bratra Konráda

6.4.2026 v 10:00 | Karma: 13,53 | Přečteno: 203x | Diskuse | Kultura

Jaroslav Novák

Nejčastější lži o výhodnosti EU a o čem se nemluví

Víte, že členství v EU je podle mnohých ekonomů ze všech zemí nejméně výhodné pro ČR a že cílem projektu podle představitelů Bruselu je oficiálně likvidace národních států?

23.5.2019 v 14:49 | Karma: 31,63 | Přečteno: 1595x | Diskuse | Politika

Jaroslav Novák

Je problém zhanobený sněmovní pult nebo banda zlodějů v Parlamentu?

Smrt Vondráčovi. Kdyby se svlékl a pořvával v pravoslavném kostele, dostal by medaily Václava Havla jako Pussy Riot. Kdyby zhanobil prezidenstskou standardu, byl by hvězda ČT. Ale zhanobit pultík ve sněmovním sále? To je prasárna.

7.3.2019 v 17:20 | Karma: 42,77 | Přečteno: 2497x | Diskuse | Politika

Jaroslav Novák

ČT a ČRo se trumfují, lhaní o Venezele překonalo Majdan

Zdálo se, že lhaní třeba o Ukrajině v časech fašistického majdanu nejde překonat. Ale ČT a Český rozhlas se rozhodli sami sebe trumfnout ve lhaní a překrucování faktů o Venezulele.

5.3.2019 v 15:11 | Karma: 43,52 | Přečteno: 3736x | Diskuse | Politika

Jaroslav Novák

Krutý vtip Miloše Zemana: Volím ČSSD

Mnoho politiků přemýšlí jak sebrat konkurenční partaji hlasy. Miloš Zeman s genialitou sobě vlastní na to přišel. ČSSD zbývá nějakých 5 procent voličů, kterým nevadí promigrantská politika ČSSD ani podpora banderovců.

1.3.2019 v 15:01 | Karma: 31,98 | Přečteno: 1255x | Diskuse | Politika

Nejčtenější

Kolik toho víte o vesmíru?

Tento pozoruhodný pohled na Velkou rudou skvrnu a bouřlivou jižní polokouli...
vydáno 11. srpna 2026

Planety, černé díry, Měsíc nebo slavné vesmírné mise. Vesmír fascinuje lidstvo od nepaměti a dodnes...

V těchto dnech se láme osud českého Tesca. Britové už hledají kupce pro své obchody

Prodejna Tesco v obchodním komplexu Centro Zlín ve Zlíně-Malenovicích.
6. srpna 2026  14:31

Britští vlastníci Tesca podle mnohých finančních médií rozjíždějí prodej svých aktivit ve střední...

Jste milovníkem italské kuchyně? Tak se ukažte!

Jídelní lístek, který obsahuje klasické pizzy, „pizzerty“ a nové inovace, jako...
vydáno 10. srpna 2026

Pizza, těstoviny, tiramisu nebo Aperol Spritz. Italská kuchyně patří bezpochyby k nejoblíbenějším...

V Letenských sadech hořelo, na nábřeží se odkláněla veřejná doprava

Hasiči likvidují požár porostu v Letenských sadech. (10. srpna 2026)
10. srpna 2026  20:52,  aktualizováno  21:27

V Praze v Letenských sadech hořelo. Na místě zasahovalo několik jednotek hasičů. Podle policie byl...

Barrandovský kopec bez pozlátka luxusu. Nafotili jsme zákoutí, kterým se filmová čtvrť nechlubí

Barrandov v postranních uličkách.
7. srpna 2026  13:47

Filmový magnát Miloš Havel. Režiséři a herecké star. Takhle obvykle vnímáme Barrandov, hlavně jeho...

Je jedno parkovací místo na dva byty málo, nebo dost? Developer a radnice se přou

Na nevzhledném místě ve staré Líšni v Brně má vyrůst čtyřpodlažní komplex se...
13. srpna 2026  5:12,  aktualizováno  5:12

Bývalý průmyslový areál v Holzově ulici v brněnské Líšni naproti základní škole a autobusové...

Kýčovité nostalgii se bráním, co to jde, říká 80letý jubilant Michal Prokop

Michal Prokop
13. srpna 2026

Osmdesátka pro něj není důvodem k bilancování ani nostalgii. Michal Prokop pořád koncertuje, tvoří...

Tři školy a školky v Děčíně čeká modernizace

Ilustrační foto, mateřská škola
13. srpna 2026  4:59

Radnici v Děčíně se podařilo získat dotaci na modernizaci tří škol a školek ve městě.

Obyvatelé Lovosic mohou využít nové stoly na ping-pong

Ve veřejném prostoru v Lovosicích přibylo několik stolů na ping-pong. Zájemci...
13. srpna 2026  4:59

Ve veřejném prostoru v Lovosicích přibylo několik stolů na ping-pong. Zájemci je najdou v ulicích...

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!

  • Počet článků 131
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 4098x
Politicky aktivní spisovatel, poradce místopředsedy PSP Tomia Okamury
Nastavte si velikost písma, podle vašich preferencí.
×