Co se děje u rybníků- fotoblog

Ani jsem ještě nedošla k  rybníkům blízko a už z dálky šlo slyšet, že je zde živo. Racci poletovali sem a tam s velikým křikem si kradli rybky co ulovil soused, Kačeny a Kachny kejhaly a předváděly se před partnery . To nám to pěkně to jaro začíná. Chtěla jsem vyfotit Volavku, ale ta je tak mazaná, že mi skoro vždy uletí. No není to jak Labuťě a Kačenky u nás na řece co připlují a čekají dobrotu. Tady stačí, aby praskla větvička a vše co létá je hned na druhém břehu v bezpečí. Jediné co mi neuteklo byl Skokan hnědý, nic jiného mu nezbylo, než mne zapózovat, asi byl více zvědavý on na mne. A volavka? snad příště budu já mazanější.
Autor: Alena Cmielová | úterý 18.3.2014 20:33 | karma článku: 14,77 | přečteno: 423x

Další články autora

Alena Cmielová

V Pieninských horách u Červeného Kláštora, se odemykala klíčem řeka Dunajec.

Červený Kláštor, leží na hranici Pieninského národního parku měl 27.4.2024 velikou slávu, otevírala se řeka Dunajec.

4.5.2024 v 7:00 | Karma: 16,18 | Přečteno: 220x | Diskuse | Fotoblogy

Alena Cmielová

Slovensko, si váží svých Velikonočních tradic a rádi je předávají mladší generaci

Pár dní strávených o Velikonocích na Slovensku mne vrátilo do dob dětství, kdy se tradice v ČR ještě dodržovaly, plné stoly, jalovec, voňavka z živých květů, říkanky při švihačce a zdobené velikonoční vajíčko.

6.4.2024 v 16:01 | Karma: 11,59 | Přečteno: 344x | Diskuse | Fotoblogy

Alena Cmielová

Rumunsko, Vlad Napichovač - (kníže krve)

Je opravdu těžké si představit, jak by Rumunsko vypadalo bez Vlada Napichovače. I když je známý tím, že je zdrojem inspirace pro Draculu Brama Stokera.

10.11.2022 v 14:40 | Karma: 17,90 | Přečteno: 499x | Diskuse | Cestování

Alena Cmielová

Cestujeme autem , takový menší "fast photo shooting"

Cestovat se dá různými způsoby, já zvolila a vyzkoušela si, jaké to je v takzvaném "Bydlíku". Je to obytný vůz, který nabízí spoustu možností a komfortu. Na své cestě fotím to, co mne zrovna cvrkne do "nosu".

15.2.2022 v 8:45 | Karma: 15,67 | Přečteno: 454x | Diskuse | Fotoblogy

Alena Cmielová

Černobílé vlakové cestování ve fotografii

Říká se, že vlakem je to tak na 80% nejlepší cestování, můžete se projít, dát si něco na zub, poslouchat hudbu a nebo, jen tak pozorovat okolí a cestující. Já jsem ten pozorovatel s fotoaparátem na krku.

7.2.2022 v 9:48 | Karma: 18,84 | Přečteno: 470x | Diskuse | Fotoblogy

Nejčtenější

Turek jel rychlostí přes 200 km/h a fotil se u toho. Policie věc prošetřuje

20. dubna 2025  8:48,  aktualizováno  13:55

Europoslanec Filip Turek (Motoristé sobě) se na svém účtu na Instagramu pochlubil fotkou, ze které...

Po rychlé jízdě zemřel řidič v hořícím autě. Turek spekuluje o krvi na rukou médií

21. dubna 2025  18:19

Hasiči v Brně v pondělí našli v hořícím voze mrtvého muže. Podle prvotních informací jel vůz po...

Dan Bárta si traumaticky poškodil sluch, J.A.R. přesouvají vyprodané koncerty v Lucerně

16. dubna 2025  19:27

Populární kapela J.A.R. musela přesunout na jiný termín dva vyprodané koncerty v Lucerna Music Baru...

Jednání o míru jsou v kritické fázi, řekl Trump. Rubio rovnou naznačil konec

18. dubna 2025  9:30,  aktualizováno  19.4 7:18

Sledujeme online Americký prezident Donald Trump v pátek naznačil, že USA zastaví mírové rozhovory, pokud Rusko nebo...

Papež František zemřel. Bojoval s nemocemi, bylo mu 88 let

21. dubna 2025,  aktualizováno  12:07

Papež František v pondělí ráno zemřel. „Drazí bratři a sestry, s hlubokým smutkem musím oznámit...

Nedorazil ani jeden ministr. Skandální, pohrdáte opozicí, zlobil se Králíček

24. dubna 2025  6:20,  aktualizováno 

Poslanci měli ve čtvrtek ráno projednávat pravidelné interpelace na členy vlády. Měli, ale ani...

Jeseník zažil unikátní porod. Dítě přišlo na svět v neporušeném plodovém vaku

24. dubna 2025  12:56

Jen zhruba jedno dítě z 80 tisíc se v České republice narodí v neporušeném plodovém vaku a právě...

Odvolejte šéfa ČT, vyzývají osobnosti. Výzvu podepsal Pithart, Hutka či Topol

24. dubna 2025  10:29,  aktualizováno  12:51

Občanské iniciativy Vraťte nám stát! a Milion chvilek pro demokracii vyzývají Radu České televize,...

Kolemjdoucí našel u plotu firmy v Pelhřimově mrtvolu, zřejmě hledaného cizince

24. dubna 2025  12:49

Náhodný svědek našel ve čtvrtek ráno v Pelhřimově tělo muže bez známek života. Podle prvotního...

  • Počet článků 172
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 1050x
Na mém blogu uvidíte převážně přírodu, zvířata a místa, které jsem navštívila, ale občas zde dám článeček, který bude ze života, jen politiku zde nenajdete tu přenechám s radostí jiným.

Seznam rubrik

Nastavte si velikost písma, podle vašich preferencí.