Premium

Získejte všechny články
jen za 89 Kč/měsíc

Hosana, už se mohu nechat opíchat!

Od středy se prý mohou registrovat i padesátníci, kteří mají blíž k té pajdě než k šedesátce. Jenže proč bych to vlastně dělal?

Kdybych totiž chtěl, tak jsem nejspíš měl šanci se nechat oficiálně očkovat i doposud kvůli vysokému tlaku, proč bych se tedy od středy registroval kvůli věku?

Mám opakovaně prakticky odzkoušeno, že mám proti tomu viru nějakou (a fakt nevím jakou) imunitu. A dokud před očkováním nebudou dělat testy na veškeré protilátky, tak děkuji, raději to očkování nechci, mohlo by mi naopak i ublížit, pokud bych v sobě měl nějaké aktivní protilátky. Ostatně to je i důvod, proč se moje matka zatím v tuto chvíli nechce nechat očkovat, přestože je jí dvaaosmdesát. Obává se totiž, že kdyby v sobě tu nákazu náhodou měla, tak by pro ni v jejím věku mohlo být i fatální. Počká s tím, až to v populaci opadne. A odborní lékaři mi na dotaz její názor potvrdili.

Osobně jsem přesvědčen, že ta moje imunita je daná více faktory, od genetického (například neztloustnu ať se snažím sebevíc), přes krevní skupinu 0 Rh- (obzvlášť ten mínus prý hraje velkou roli), ale hlavní roli dle mého názoru hraje fakt, že odmítám nosit roušky či respirátory (ten jsem zkusil jednou a okamžitě letěl) kamkoli jinam, než kam mne bez toho nepustí a jako extrovert se stýkám s lidmi co to jde, pokud možno bez náhubků, a tím si udržuji imunitní systém v pohotovosti.

Již se veřejně objevil průzkum, který popírá prohlášení vlády, farmaceutických firem, fanatiků z MenSES i iniciativy Sníh (snad to nemá nic společného s drogama) a všech ostatních, kdo jsou na tom finančně či jinak zainteresováni. Ten průzkum tvrdí, že imunita získaná proděláním nemoci je silnější, než ta po očkování a trvá více než rok. Přesně tohle tvrdí dlouhodobě i imunolog Šinkora, kterého tihle pseudovědci přisátí na finanční toky státu proto nemohou ani cítit. Navíc tento imunolog tvrdí i to, že tahle přirozená imunita na rozdíl od té vakcinační funguje i na různé mutace, nebo že až to pro nás přestane být panenský vir (jako pro indiány), tak to bude jen další obyčejná rýma a nemám důvod mu nevěřit.

Ale v tom článku osobně považuji za jednu ze stěžejních vět tuto:

Pokud se s virem opakovaně nesetkáváme, obrana nám postupně klesá.

V tom je dle mého názoru ten zakopaný pes. V mém (a nejen mém) okolí se totiž již nakazili touto nemocí zcela všichni, kdo poctivě nosili roušky a respirátory prakticky všude, kteří se věčně matlali desinfekcí, nestýkali se skoro s nikým a kteří byli z toho viru až panicky vystrašení. Nás pár, kteří to neřešíme, s lidmi se normálně stýkáme a náhubky nosíme fakt jenom tam, kam nás bez nich nepustí, jsme pořád bez zářezu. Samozřejmě to není zcela stoprocentní, ale jen tak přehlédnout to dle mého názoru nelze. Kdybych to byl pouze já, tak řeknu, že je to náhoda, ale takhle to vypadá, že se těmi opatřeními někdo snaží, aby ta epidemie trvala co nejdéle.

Jediný důvod, proč bych se měl nechat očkovat já, je ten, že bych nemohl do zahraničí, takže si holt ještě nějakou dobu nedám kafe vedle vídeňské opery v kavárně Sacher, u nás tuhle buzeraci doufám bude většina provozovatelů ignorovat a kdyby ne, není problém si ten výsledek testu i zfalšovat. Žádná oficiální úřední listina to není, takže nehrozí ani žádné sankce. Tím samozřejmě nechci nikoho k ničemu nabádat!

Tímto samozřejmě nikomu nerozmlouvám ani očkování, ani třeba i roušky nebo respirátory všude. To ať si každý rozhodne sám, každý jsme jiný a každý jsme na tom i jinak zdravotně či imunitně. Pouze zde popisuji jak to vidím já osobně sám za sebe.

Autor: Ivo Cilich | neděle 2.5.2021 21:00 | karma článku: 33,13 | přečteno: 1468x
  • Další články autora

Ivo Cilich

Zálohování PET lahví?

Plánovaný zákon o zálohování PET lahví vyvolává smíšené reakce. Zatímco někteří ho vnímají jako krok správným směrem k větší recyklaci a ochraně životního prostředí, jiní kritizují jeho potenciální negativní dopady.

16.7.2024 v 18:45 | Karma: 31,26 | Přečteno: 744x | Diskuse | Společnost

Ivo Cilich

Zbláznil se Babiš definitivně?

Na první pohled by to tak mohlo vypadat, ale bohužel v tomto směru evidentně blbne již dlouhodobě a blbnul takto dokonce i když zde vládl.

17.5.2024 v 13:40 | Karma: 30,26 | Přečteno: 1064x | Diskuse | Společnost

Ivo Cilich

Po bitvě je generálem každý

Začaly se rojit názory i články, které nasazují Policii psí hlavu a zpětně hledají nějaká pochybení.

23.12.2023 v 8:20 | Karma: 32,36 | Přečteno: 1162x | Diskuse | Společnost

Ivo Cilich

Zdravotnictví a legionella

Zdravotnictví je nyní docela kontroverzní téma, třešničkou byl asi hlavně požadavek na výsluhy. Zkusím zde popsat mou vlastní zkušenost z relativně nedávné doby.

17.12.2023 v 13:20 | Karma: 34,01 | Přečteno: 3393x | Diskuse | Společnost

Ivo Cilich

"Cigánská férovka" jako součást kulturního dědictví?

Minulý týden byl propuštěn z vazby Ukrajinec, který smrtelně pobodal Roma v Brně. Rozhodl o tom nejdříve brněnský městský soud a po odvolání státního zástupce i soud krajský.

23.8.2023 v 7:00 | Karma: 40,99 | Přečteno: 2412x | Diskuse | Společnost
  • Nejčtenější

Novinky na iDNES Premium: Rozdáváme kola za milion korun

15. července 2024

Členství v iDNES Premium má velkou spoustu výhod. Čtenáři se dostanou ke všem prémiovým článkům na...

Trumpa při pokusu o atentát trefili do ucha. Střílel mladý republikán, nepřežil

14. července 2024  1:01,  aktualizováno  14:56

Republikánský kandidát na amerického prezidenta Donald Trump přežil pokus o atentát. Na...

„Nakonec na mě plivnul.“ Nizozemec loví Češky a prodává je na gangbang

18. července 2024

Premium Stovky českých žen k natáčení tvrdého porna v Nizozemsku naverboval v uplynulých letech Daniël van...

IT problémy způsobily kolaps bank i letišť. V Evropě i jinde ve světě

19. července 2024  9:25,  aktualizováno  22:33

Řadu zemí v pátek zasáhly problémy s počítačovými systémy. Letiště kvůli výpadku čelila potížím s...

Zemřela Shannen Doherty. Hvězda Beverly Hills 90210 podlehla rakovině

14. července 2024  15:17,  aktualizováno  17:04

Po téměř deseti letech boje s rakovinou zemřela americká herečka Shannen Doherty, informují média....

Bidenův konec přinesl rekordní peníze. Demokratům se hlásí noví sponzoři

22. července 2024  6:26

Nejúspěšnější den v tomto volebním cyklu co se týká shánění peněz na prezidentskou kampaň....

Mallorca není na prodej! Proti turistům vyšly do ulic desítky tisíc lidí

22. července 2024  6:15

Desetitisíce obyvatel španělského ostrova Mallorca demonstrovaly v neděli večer proti masové...

Čekám do chvíle, až když je přímo nade mnou. Jsem trochu blázen, líčí lovec bouřek

22. července 2024  6:01

Fotograf Lukáš Gallo jezdí po jižních Čechách a loví se svým aparátem bouřky. Podařilo se mu...

Jih Brna mění tvář, dostane modernější střih. Starousedlíci ale vzdorují

22. července 2024  5:25

Investoři chystají na území Brna-jih velké projekty. Přinesou stovky bytů a ještě vyšší počty...

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!

  • Počet článků 196
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 2223x
Pán světla v divadle (takže vlastně světlonoš a pro některé zde možná i lucifer), také strojař z vývoje i ajťák s víc jak dvacetiletou praxí. Pravicový bohém s o třicet let mladší duší, rebel srdcem i myslí pro kterého je svoboda na prvním místě a nejstarší mimozemská "negativní nula" (0Rh-). Ale také rozený jihomoravák už léta žijící na českém severu a nyní již i napůl v Praze, kde se dobrá domácí slivovička shání opravdu špatně.
Všechny mé články na tomto blogu vyjadřují jen a pouze moje osobní názory. Pokud se to někomu nelíbí, nemusí to číst. Povinné to není.