Premium

Získejte všechny články
jen za 89 Kč/měsíc

Víte, co to je Maďar?

Další z mediálních provokací hradního šaška Hájka jsem sledoval s klidem a s myšlenkou na moudré úsloví "orel much nelapá", i když v tomto případě by spíše sedělo "orel opic nelapá". No ale když už se do honu na údajné devianty zapojila i první dáma ČR, všeobecně známá jakožto Kikina, a také její horlivý či spíše horthyvý adorant Bátora, toho času trafikant na Ministerstvu školství ČR, nemohu již déle mlčet.

Svatá trojice z Hradu...Umbábá umbábá umba umba umbábá...

Nemá smysl diskutovat o Hájkově provokaci – pochopitelně je to jen krycí manévr a snaha útokem na homosexuální menšinu zamaskovat zjevnou přihřátost svého šéfa – o té se totiž už po Čechách i Moravě pějí písně; doporučuji především punkový hit od Visáčů s chytlavým refrénem A JÓ, A JÓ, PREZIDENT JE BUZNA! Ale klobouk dolů: když sleduji naše média, Hájkovi ta taktika opravdu prošla, o Kikině nikde ani slovo – je to opravdu opice podšitá!

Jak se zdá, Kikina se za svou deviaci opravdu, ale opravdu stydí. Myslím, že je škoda, když taková silná osobnost nepřizná prostou pravdu, že ten hezounek ze Svobodných Petr Mach je fakt k ožužlání nebo že pivní prdelka hradního rockera je skutečně rozkošná – no ale to je koneckonců její věc.

Podstatně zajímavější je však role trafikanta Bátory. To je opravdu pozoruhodná figurka. Nejde ani o jeho údajný pozitivní vztah k náckům, spíše mi přijde pozoruhodné, že člověk, jehož dědeček byl nějaký uraloaltajský honvéd-husar, se prohlašuje za velkého českého vlastence. Copak neví, že nejsme v Americe? Tam se vlastenectví odvozuje tradičně od půdy, ale v Evropě výlučně od krve!

Možná chcete namítnout, že Bátora nemůže za to, že je Maďar. Ale jak by nemoh’?! Každej za to může, to je hloupost! To Vám povídám, že je mi milejší českej buzerant než taková maďarská zběř! Maďaři jsou, zkrátka řečeno, holota a my, ať už jsme Češi, Rakušané anebo Němci jsme proti nim přece jen ještě hodně..., rozumíte mně?

Pan Bátora je glorifikován lidmi z údajně "pravicového" politického spektra, především tedy z Hradu, redakce časopisu Fragmenty, reakční buňky ultrakatolických psychopatů sdružených kolem manifestu D.O.S.T. a další "elity" národa. A právě z tohoto tábora zaznívají na adresu homosexuálů výrazy jako "lidská zvrhlost", "zmasakrovaná lidská společnost", "smečka mameluků", "kanibalské hody", "za kulisami je poznáte" a tak dále. Považuji za tragické, když český homosexuál není "chráněný před urážkami takovéhle civilní maďarské politické svině" a je to jen smutným dokladem toho, co si troufá cizota v naší české vlasti. Proboha, co na tom pošukovi kdo vidí? Se zájmem jsem si poslechnul rozhovor s Bátorou v pořadu 20 minut Radiožurnálu (viz níže) – a vřele vám doporučuji, abyste udělali totéž, protože něco tak pitomého  jste neslyšeli ve svém životě!

A co na to z hlediska moderní psychiatrie? Závěr je jednoznačný: "je třeba jednoznačně bazírovat na úplné duševní otupělosti a vrozeném kretenismu představeného Bátory, vyjadřujícího se jako "Václava Klause si nesmírně vážím", kterýžto výrok úplně stačí, aby osvětlil duševní stav jmenovaného Bátory jako notorického blba. Je proto třeba dopraviti jmenovaného Bátoru na pozorování na psychiatrickou kliniku ke zjištění, jak dalece je jeho duševní stav nebezpečný jeho okolí".

Zdroje a použitá literatura

Hašek Jaroslav (1926) Osudy dobrého vojáka Švejka za světové války. Adolf Synek, Praha, s. 38, 185-195.

Horthy Miklós (1868-1957): Wikipedia

Veselovský Martin (2011a) 20 minut Radiožurnálu

Veselovský Martin (2011b) 20 minut Radiožurnálu s komentářem Reflexu

No a sladká prdelka na závěr: doporučuji navštívit hrdou zpěvohru PREZIDENT VYKUŘPYTEL, kterou tuto sobotu uvede v divadle Na zábradlí falešný a prázdný showman Petr Čtvrtníček. (Dodatečná poznámka: prý to stálo za...)

Považuji za nutné, vzhledem k diskusi, ještě přidat tento vysvětlující text. Článek je tvrdou politickou satirou, která je - v té části o panu Bátorovi - postavena na slavných větách z Haškova Švejka, které jsem opsal a jen zaměnil jména nebo některá slova. Proti Maďarům pochopitelně nic nemám...

Autor: Jan Borovička | pátek 12.8.2011 9:09 | karma článku: 24,18 | přečteno: 4421x
  • Další články autora

Jan Borovička

Znesvěcení Rudého náměstí musí být potrestáno!!!

Drzost nikým nevolených aktivistů, levičáků a zastánců různých falešných -ismů nezná hranic. Jedna taková skupina rozehrála své nekalé rejdy na Rudém náměstí v Moskvě.

25.8.2013 v 19:45 | Karma: 24,64 | Přečteno: 2213x | Diskuse| Ostatní

Jan Borovička

Epigram "Vladimír a Livia"

Na hrubý pytel hrubá záplata. Ale podobnost se skutečností je samozřejmě jen čistě náhodná. Varování: ve verších padají sprostá slova, takže by je neměl nikdo číst!

13.8.2013 v 10:36 | Karma: 30,92 | Přečteno: 1931x | Diskuse| Politika

Jan Borovička

Více cedníků na hlavu, prosím!

Brněnský občan Lukáš Nový se na dočasný občanský průkaz nechal vyfotit s cedníkem na hlavě – je totiž pastafarián. Když jsem tuto informaci našel na internetu, udělalo mi to radost hned dvakrát. Jednak vždycky rád vidím, když z Brna dorazí do Prahy něco sympatického. Neděje se to často a bohužel to obvykle nemá dlouhého trvání, protože všechno pozitivní dokáže alespoň v mém případě hluboko do země zadupat svými blogy kolega Paulczynski. No ale to nechme stranou: největší radost mám z toho, že pastafariáni už začínají vystrkovat špagety i v Česku.

2.8.2013 v 9:35 | Karma: 30,90 | Přečteno: 2686x | Diskuse| Společnost

Jan Borovička

Kdo může za povodně?!

Voda opadá a započal hon na čarodějnice - kdo může za povodně? Odpověď na tuto otázku má skoro každý, nikdy tu nebylo tolik vodohospodářů.

11.6.2013 v 8:08 | Karma: 42,92 | Přečteno: 6266x | Diskuse| Společnost

Jan Borovička

Klausova opice zase perlí

Petr Hájek, hradní exkancléř, co není z opice, ve čtvrtečním diskusním pořadu Máte slovo hovořil o používání „zdravého rozumu“. Vyprsknul jsem při tom smíchy – jak Hájek může vypustit z úst něco takového, když právě jím vedený internetový server protiproud.cz zdravý rozum brutálně znásilňuje?

10.6.2013 v 8:08 | Karma: 33,66 | Přečteno: 3079x | Diskuse| Společnost
  • Nejčtenější

Policie v pohotovosti kvůli hrozbě terorismu. Zadržela podezřelého cizince

8. června 2024  23:01,  aktualizováno  9.6 12:41

Policie dopadla cizince podezřelého ze zvlášť závažného zločinu, po kterém vyhlásila pátrání v...

Volby vyhrálo ANO před SPOLU. Stačilo! i Přísaha mají dvě křesla, propadli Piráti

9. června 2024  20:29,  aktualizováno  10.6

Volby do Evropského parlamentu vyhrálo v Česku hnutí ANO. Od voličů získalo 26,14 procenta hlasů,...

Dar pro Ukrajinu prostřednictvím Čechů vyvolal na Tchaj-wanu bouři

10. června 2024

Premium Dar, který má pomoci Ukrajině s obnovou tamního zdravotnictví, způsobil na Tchaj-wanu politický...

Policie prověřovala nákup vojenského materiálu pro Ukrajinu. Zajistila 300 milionů

5. června 2024,  aktualizováno  8.6 21:12

Premium Česká policie v tichosti prověřovala třaskavý případ, který může mít negativní dopad na zbrojní...

„Ukrajinská sebevražda“. Intriky v Kyjevě čím dál víc frustrují Západ

11. června 2024  19:21

Kádrové změny nezmítají jen ruským ministerstvem obrany, rostoucí pozornost vzbuzují i rošády v...

Česko koupí až 77 tanků za 52 miliard, připojí se k německému nákupu

12. června 2024  8:33,  aktualizováno  21:31

Vláda na středečním jednání na návrh ministryně obrany Jany Černochové rozhodla o pořízení hlavních...

Novou hlavní hygieničkou je Macková, ředitelkou zdravotního ústavu zůstává

12. června 2024  21:18

Vláda jmenovala novou hlavní hygieničkou ředitelku Státního zdravotního ústavu (SZÚ) Barboru...

Chtěl se spojit s Le Penovou, tak ho svrhli. Mezi Republikány to pěkně vře

12. června 2024  19:26,  aktualizováno  20:55

Francouzská konzervativní strana Republikáni (LR) vyloučila svého předsedu Érica Ciottiho, který...

Pokud toho nevystřílí dost, přijde pokuta. Stát proti myslivcům přitvrdí

12. června 2024  20:46

Myslivci budou nově muset ulovit minimální počty zvěře, které jim určí stát. Při nesplnění...

  • Počet článků 129
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 7784x
Jsem biogeochemik a mykolog, pracuji v Ústavu jaderné fyziky a v Geologickém ústavu Akademie věd ČR. Zabývám se environmentální biogeochemií kovů, rolí hub v geochemických cyklech prvků (geomykologie) a taxonomií a ekologií velkých hub. Jsem agnostik a antiklerikalista. Politická orientace: pravý střed. Mám rád přírodu, punkovou hudbu, víno, ženy a zpěv. Nemám rád kremlofilní báby, fundamentalisty a psychopaty všeho druhu, zejména náboženské a politické zprava i zleva.