Epigram "Vladimír a Livia"
Míso masa, místo aut, první český kosmonaut!blesk.cz
Není maso, nejsou auta,
zato máme kosmounauta,
říkají mu Remek,
česky ani nemek,
rusky zdravil Salut,
nás to stálo valut,
teď z rudýho velvychcance,
uděláme velvyslance.
Na Slovensko zas by ráda,
nacistická tunelbába,
za pomluvy v kampani,
Zeman ji tam nahání,
než se s rokem sešel rok,
vyslal ji tam ruský nok!
Jak jsem dostal prodávám,
a na konec dodávám:
manželko i dcero zmetka,
vem si s sebou tuneldědka.
Prvních 6 veršů je lidová tvořivost z 80. let, respektive jedna z jejích variací. Pana Remka si lze vážit pro jeho kosmickou misi, to je ale bohužel všechno. Paní Livie si zřejmě nelze vážit vůbec pro nic.
Více zde: Rusnokova vláda bez důvěry schválila 'velvyslankyni' Klausovou. Utajeně
Jan Borovička
Znesvěcení Rudého náměstí musí být potrestáno!!!

Drzost nikým nevolených aktivistů, levičáků a zastánců různých falešných -ismů nezná hranic. Jedna taková skupina rozehrála své nekalé rejdy na Rudém náměstí v Moskvě.
Jan Borovička
Více cedníků na hlavu, prosím!

Brněnský občan Lukáš Nový se na dočasný občanský průkaz nechal vyfotit s cedníkem na hlavě – je totiž pastafarián. Když jsem tuto informaci našel na internetu, udělalo mi to radost hned dvakrát. Jednak vždycky rád vidím, když z Brna dorazí do Prahy něco sympatického. Neděje se to často a bohužel to obvykle nemá dlouhého trvání, protože všechno pozitivní dokáže alespoň v mém případě hluboko do země zadupat svými blogy kolega Paulczynski. No ale to nechme stranou: největší radost mám z toho, že pastafariáni už začínají vystrkovat špagety i v Česku.
Jan Borovička
Kdo může za povodně?!

Voda opadá a započal hon na čarodějnice - kdo může za povodně? Odpověď na tuto otázku má skoro každý, nikdy tu nebylo tolik vodohospodářů.
Jan Borovička
Klausova opice zase perlí

Petr Hájek, hradní exkancléř, co není z opice, ve čtvrtečním diskusním pořadu Máte slovo hovořil o používání „zdravého rozumu“. Vyprsknul jsem při tom smíchy – jak Hájek může vypustit z úst něco takového, když právě jím vedený internetový server protiproud.cz zdravý rozum brutálně znásilňuje?
Jan Borovička
Profesor Klaus alias impotentní pornoherec

Prezident Klement Zeman, kterého si naprosto nevážím, vyvolal před několika dny skandál se jmenováním doc. Martina C. Putny profesorem Univerzity Karlovy. Nechutným způsobem se do něj neváhal namočit ani bývalý prezident Klaus. Ten si však se Zemanem nemá co vyčítat, poněvadž trpí těžkou formou ztráty sebereflexe a kritického myšlení.
Další články autora |
Novým papežem se stal americký kardinál Prevost, přijal jméno Lev XIV.
Sledujeme online Novým papežem se stal americký kardinál Robert Francis Prevost, oznámil z baziliky sv. Petra...
Zemřel Jiří Bartoška, charizmatický herec a prezident karlovarského festivalu
Ve věku 78 let zemřel Jiří Bartoška. Byl dlouholetým prezidentem Mezinárodního filmového festivalu...
Nekontrolovaně k Zemi padající sovětská sonda se zřítila do Indického oceánu
Sovětská sonda Kosmos 482 ze 70. let minulého století se rozpadla v sobotu ráno kolem osmé hodiny...
Rusy rozzuřil hořící Kreml na ponožkách českého zmocněnce. Darebák, zní z Moskvy
Řádnou vlnu emocí v Rusku vzbudil český vládní zmocněnec pro rekonstrukci Ukrajiny Tomáš Kopečný....
Soud poslal do vězení starostu Řeporyjí Novotného, porušil podmínku
Soud poslal na tři měsíce do vězení starostu pražských Řeporyjí Pavla Novotného (ODS). Na návrh...
Na střední školy se v prvním kole dostalo přes 90 procent uchazečů, řekl ministr Bek
Uchazeči o střední školy a víceletá gymnázia se dozvídají, zda a na jakou školu se dostali už v...
Jednorázový afekt. Soud snížil trest ženě, která zabila kojence hozením o zeď
O rok méně si odsedí ve vězení žena, která v Jihlavě zabila svého malého vnuka. Při hlídání hodila...
Řada občanů není ochotna bránit svou vlast, řekl Okamura po jednání s Pavlem
Prezident Petr Pavel postupně přijímá předsedy stran zastoupených ve Sněmovně k jednání o...
Rád bych vrátil čas, litoval u soudu mladík, který na ulici umlátil muže, jehož ani neznal
Sedmnáctileté vězení navrhla státní zástupkyně pro Daniela Gregora za brutální vraždu...

Vinný sklep s vinohradem
Mutěnice, okres Hodonín
2 190 000 Kč
- Počet článků 129
- Celková karma 0
- Průměrná čtenost 7820x
Seznam rubrik
Co právě poslouchám
- Už jsme doma (a já osobně)
- Dead Kennedys - Holiday in Cambodia
- Owl City - Vanilla Twilight
- R.E.M. - Bad Day (on Letterman)
- R.E.M. - The one I love
- The Lillingtons - War of the Worlds
- Gotye - Somebody That I Used To Know
- Tři ségry - Básník