Premium

Získejte všechny články
jen za 89 Kč/měsíc

Tunel pro Václava Klause

Václav Havel zase předběhl Václava Klause: umřel a teď po něm chtějí pojmenovat nejvýznamnější české letiště! Jestli to projde, tak to bude letiště Václava Havla – a co zbude na současného prezidenta, který je po všech stránkách zasloužilejší než Václav Havel, ten marxista a největší škůdce českého polistopadového vývoje?

http://politikahumorem.webnode.cz/prezidentovi/

Na věci nic nemění fakt, že tažení za přejmenování ruzyňského letiště inicioval známý pravdoláskař František Fenič, který si říká Fero, a je představitelem zvrhlé homosexuální lůzy, kterou by každý správný konzervativec a pravověrný katolík poslal šupem do koncentráku. Společenská situace totiž prosazení podobného kroku nahrává, i když je jasné, že za tím stojí mediální masáž v režii různých Bakalů a  potomků komunisticko-židovsko-zednářských rodin. K dovršení tohoto absurdního divadla se objevil návrh ngoisty a úřadujícího předsedy Evropské „numismatické“ asociace Evžena Škňouřila, aby Česko zavedlo novou desetitisícikorunovou bankovku s Havlovým portrétem. Ptám se: co zbude na Václava Klause?

Jaký krok tedy podniknout, aby se nejvýznamnějšímu českému ekonomovi a politikovi dostalo odpovídajícího ocenění jakožto protiváhy Havlova letiště a nedej Bože i nekonečně falešné desetisícikoruny? Taková věc by měla být předjednána co nejdříve, než médii zmasakrovaná česká společnost napáchá další nevratné škody.

Proto navrhuji:

Po panu prezidentovi Václavu Klausovi by měla být také pojmenována nějaká význačná stavba, nejlépe TUNEL. V tomto smyslu totiž Václav Klaus překonal i Karla Čapka, na jehož přitroublé slovo robot už dnes nikdo nepomyslí, na rozdíl od výrazu tunelovánítunneling, které se u nás i na Západě úžasně vžilo. Najděme tedy v České republice tunel hodný jména „Tunel Prof. Ing. Václava Klause, CSc., dr. h. c. mult.“. Pochopitelně to nesmí být žádný levičácký železniční tunel, ve kterém by se člověk bál shýbnou pro pero, ale rozhodně a jedině pravicový tunel dálniční, v ideálním případě nově postavený v nějaké chráněné krajinné oblasti.

Šiřte tuto myšlenku dále – nepotřebujeme ngoistické levičácké petice – zásluhy Václava Klause jsou nezpochybnitelné! V širším významu pak nepůjde jen o Jeho památku, ale nepřímo i o památku celé české tunelářské intelektuální* elity (*v liberálně-konzervativním slova smyslu), např. věrných soudruhů Dušana Třísky, Karla Dyby, Ivana Kočárníka, Vladimíra Dlouhého, Miroslava Macka a mnohých dalších.

Prosím čtenáře o tipy, nápady a vylepšení – zamysleme se! Trasu tunelu by např. mohly lemovat bronzové tabulky představující výčet všech čestných doktorátů pana prezidenta (pokud tunel bude dost dlouhý). Jací umělci by se měli na stavbě podílet? Přijal by nabídku např. v zahraničí nejuznávanější český umělec Milan Knížák?

Pro vaše tipy slouží stránka na sociální síti Facebook: Pojmenujme tunel na počest Václava Klause.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Související akce:

PETICE ZA SVATOŘEČENÍ VÁCLAVA KLAUSE

To, že vždy přízně Boží požíval a dílo jeho z vůle Boží konáno bylo, množstvím zázrakův dosvědčeno jest:

* Když statky pozemské v zemi naší rozdíleny byly, tu moudře kázal všechna světla zhasnouti, by každý dle schopností svých podílu svého na statcích obecných po zásluze dosíci mohl. I nastala tma po celé zemi a v době té mnoho úkazů podivuhodných na nebi, na zemi i v podsvětí se dálo, nad nimiž dodnes rozum lidský pozastavuje se, jedni zázrakem jmění své rozhojnili, jiní pak nenadále všech statků svých pozbyli.

* Když družina jeho věrných druhdy v nouzi byla a pokladna její prázdnotou zela, tu i mrtví z hrobů vstávali a ze zemí cizokrajných pospíchali, by štědrými dary pokladnu prázdnou hojně zahrnuli.

* Když vposled na trůn stavy českými dle dědičného práva svého dosazen býti měl a síly zlobné tomu zabrániti chtěly, tu nepřátelé jeho záhadnými nemocemi, vyšinutími ducha a jinými ranami stíháni byli, by Boží záměr zmařiti nemohli. I jinak množství jevů nevysvětlitelných a nadpřirozených na tomto sněmu českém dosvědčeno bylo.

Autor: Jan Borovička | pondělí 16.1.2012 9:09 | karma článku: 31,78 | přečteno: 3172x
  • Další články autora

Jan Borovička

Znesvěcení Rudého náměstí musí být potrestáno!!!

Drzost nikým nevolených aktivistů, levičáků a zastánců různých falešných -ismů nezná hranic. Jedna taková skupina rozehrála své nekalé rejdy na Rudém náměstí v Moskvě.

25.8.2013 v 19:45 | Karma: 24,64 | Přečteno: 2213x | Diskuse| Ostatní

Jan Borovička

Epigram "Vladimír a Livia"

Na hrubý pytel hrubá záplata. Ale podobnost se skutečností je samozřejmě jen čistě náhodná. Varování: ve verších padají sprostá slova, takže by je neměl nikdo číst!

13.8.2013 v 10:36 | Karma: 30,92 | Přečteno: 1931x | Diskuse| Politika

Jan Borovička

Více cedníků na hlavu, prosím!

Brněnský občan Lukáš Nový se na dočasný občanský průkaz nechal vyfotit s cedníkem na hlavě – je totiž pastafarián. Když jsem tuto informaci našel na internetu, udělalo mi to radost hned dvakrát. Jednak vždycky rád vidím, když z Brna dorazí do Prahy něco sympatického. Neděje se to často a bohužel to obvykle nemá dlouhého trvání, protože všechno pozitivní dokáže alespoň v mém případě hluboko do země zadupat svými blogy kolega Paulczynski. No ale to nechme stranou: největší radost mám z toho, že pastafariáni už začínají vystrkovat špagety i v Česku.

2.8.2013 v 9:35 | Karma: 30,90 | Přečteno: 2686x | Diskuse| Společnost

Jan Borovička

Kdo může za povodně?!

Voda opadá a započal hon na čarodějnice - kdo může za povodně? Odpověď na tuto otázku má skoro každý, nikdy tu nebylo tolik vodohospodářů.

11.6.2013 v 8:08 | Karma: 42,92 | Přečteno: 6266x | Diskuse| Společnost

Jan Borovička

Klausova opice zase perlí

Petr Hájek, hradní exkancléř, co není z opice, ve čtvrtečním diskusním pořadu Máte slovo hovořil o používání „zdravého rozumu“. Vyprsknul jsem při tom smíchy – jak Hájek může vypustit z úst něco takového, když právě jím vedený internetový server protiproud.cz zdravý rozum brutálně znásilňuje?

10.6.2013 v 8:08 | Karma: 33,66 | Přečteno: 3079x | Diskuse| Společnost
  • Nejčtenější

Policie v pohotovosti kvůli hrozbě terorismu. Zadržela podezřelého cizince

8. června 2024  23:01,  aktualizováno  9.6 12:41

Policie dopadla cizince podezřelého ze zvlášť závažného zločinu, po kterém vyhlásila pátrání v...

Volby vyhrálo ANO před SPOLU. Stačilo! i Přísaha mají dvě křesla, propadli Piráti

9. června 2024  20:29,  aktualizováno  10.6

Volby do Evropského parlamentu vyhrálo v Česku hnutí ANO. Od voličů získalo 26,14 procenta hlasů,...

Dar pro Ukrajinu prostřednictvím Čechů vyvolal na Tchaj-wanu bouři

10. června 2024

Premium Dar, který má pomoci Ukrajině s obnovou tamního zdravotnictví, způsobil na Tchaj-wanu politický...

Policie prověřovala nákup vojenského materiálu pro Ukrajinu. Zajistila 300 milionů

5. června 2024,  aktualizováno  8.6 21:12

Premium Česká policie v tichosti prověřovala třaskavý případ, který může mít negativní dopad na zbrojní...

„Ukrajinská sebevražda“. Intriky v Kyjevě čím dál víc frustrují Západ

11. června 2024  19:21

Kádrové změny nezmítají jen ruským ministerstvem obrany, rostoucí pozornost vzbuzují i rošády v...

Vláda schválila novelu o zjednodušení rozvodů. Zakazuje bití dětí

12. června 2024  23:09

Zjednodušení a zrychlení rozvodu i procesu hledání úpravy péče o děti z rozvedených manželství má...

Pokud nám nedají dost na školství, STAN nepodpoří rozpočet, varuje Bek

12. června 2024  22:56

Jestliže rozpočet na školství nebude splňovat vládní programové prohlášení, ministr Mikuláš Bek pro...

Česko koupí až 77 tanků za 52 miliard, připojí se k německému nákupu

12. června 2024  8:33,  aktualizováno  21:31

Vláda na středečním jednání na návrh ministryně obrany Jany Černochové rozhodla o pořízení hlavních...

Novou hlavní hygieničkou je Macková, ředitelkou zdravotního ústavu zůstává

12. června 2024  21:18

Vláda jmenovala novou hlavní hygieničkou ředitelku Státního zdravotního ústavu (SZÚ) Barboru...

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!

  • Počet článků 129
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 7784x
Jsem biogeochemik a mykolog, pracuji v Ústavu jaderné fyziky a v Geologickém ústavu Akademie věd ČR. Zabývám se environmentální biogeochemií kovů, rolí hub v geochemických cyklech prvků (geomykologie) a taxonomií a ekologií velkých hub. Jsem agnostik a antiklerikalista. Politická orientace: pravý střed. Mám rád přírodu, punkovou hudbu, víno, ženy a zpěv. Nemám rád kremlofilní báby, fundamentalisty a psychopaty všeho druhu, zejména náboženské a politické zprava i zleva.