Premium

Získejte všechny články
jen za 89 Kč/měsíc

Paroubka nemůže zachránit jeho profil na Facebooku.

Zdá se, že pantáta Paroubek přeceňuje význam internetu v politickém boji. Podle jeho slov bude muset ČSSD napravit nedostatky v komunikaci s veřejností prostřednictvím internetu.

Flickr Pro rádio Impuls doslova řekl: "My jsme skutečně zaspali, pokud jde o ta internetová média. A budeme to teď rychle, velmi rychle dohánět." Sociální demokracie podle něj musí více pracovat s těmi mladými lidmi, kteří jsou pod vlivem pravicových sdělovacích prostředků. Jestli je tu někdo pod "vlivem", tak je to pantáta Paroubek, který je pod vlivem svých představ o sobě jako ideálním premiérovi české vlády, jako o člověku, který rozumí svým občanům, který ví, co chtějí a co ne. Paroubek sám se snaží již delší dobu ovlivňovat veřejné mínění tím, že neúnavně spisuje různé srdceryvné články, které zveřejňuje například ve svém blogu na idnes.cz, kde v diskuzích k jeho výplodům mezi sebou vedou nesmiřitelnou válku jeho zastánci (možná ale jen nastrčení mediální bojovníci z řad ČSSD) a odpůrci, kteří jsou snad nenastrčení z řad ODS nebo možná nastrčení z řad ČSSD!

Praktický význam pro zvýšení kreditu ČSSD to nemá veskrze žádný, ti "mladí", kteří tak Paroubkovi chybí v řadách jeho voličů, zcela jistě jeho bláboly o modrém spiknutí nečtou. Jestli je někde na internetu žumpa, pak ji najdete v blogu pantáty Paroubka zvaného také Jyrka nebo v poslední době Paroubegg. On sám nepochopil, jak je jisté nemalé části lidí nesympatický až odporný svými postoji, svým způsobem vyjadřování a známkování lidí či názorů a svou nezřízenou touhou po moci. Musí si připadat dost bídně, když nemůže právě teď "řídit" tento stát ve stejném stylu, jak si počínal za komunistů, když jako ekonom Restaurací a jídelen "rozdával" hospody svým kamarádům, se kterými se pak jako všemocný Jirka vesele "kočkoval" při svým inspekčních návštěvách.

Pantáta Paroubek je kromě jiného nesmírně pracovitý. Jeden blog na idnes.cz mu nestačí, bloguje jako blázen i na aktualne.cz, kde si v jednom článku dal dokonce práci s kreslením grafů (?) jako důkazů o tom, že jsou to právě mladí, kteří volí ČSSD. Musel tomuto veledílu věnovat nejméně půl dne, pokud to ovšem nesesmolili Tvrdíkovi hoši z propagačního týmu. Reakce čtenáře Standy k článku stojí za publikování:

"Když jdu z nádraží domů, cestou potkám bilboard s důchodci, kteří dostanou přidáno. Pak vidím padesátiletého dělníka, kterýho ochráníte před nezaměstnaností (a taky mu dáte víc). Pak míjím rodinku s dítětem. Ti taky dostanou. Tím výčet končí. Žádný bilboard který by cokoliv slíbil těm mladým. Mě to je jedno. Oni však vidí jak slibujete všem kromě nich, a vidí, že v podstatě slibujete peníze. A oni vědí, že veškerá ta přidání budou na jejich úkor i to, že to budou právě oni, kdo to časem zaplatí. A to se samozřejmě projeví jako "my a vy staří". On to je generační spor, ne že ne. Oni budou generace, která bude zatížena dvakrát. Jednak na nás budou dělat a druhak budou zároveň platit naše dluhy. To, že neumí formulovat své požadavky a představy neznamená, že jsou blbí. Přestaňte je posílat do cukrárny a dělejte pro ně něco. Už teď mají pocit, že tato země není pro mladý.
Výzkumy STEMu si strčte za klobouk. A odstupte! "

Paroubek svůj osobní profil na Facebooku zatím nemá: "To nemám a myslím, že je to velká slabina a velká chyba. A musím říci, že tak trošku lidé kolem mě v tomto selhali," řekl Paroubek. Chtěl prý tímto způsobem komunikovat s veřejností již před časem, ale jiné úkoly byly prý přednější. Spíše než o profilu na komunitní síti Facebook ale uvažuje o fungujících webových stránkách. Jakoby mu nestačily jeho "osobní" tříjazyčné stranické stránky, které mu někdo sesmolil a od 30.března 2009 neaktualizuje a dva "osobní" aktualizované blogy navrch. Uvažuje ale správně, chodit na Facebook bych mu neradil, dopadl by tam přímo na ústa. Už dnes je tam skupina přátel "Anti Paroubek", která má právě teď 5704 členů, další pod názvem "Půjdu k volbám, aby nevyhrál Paroubek s komunisty" dokonce 28108 členů, najdete zde i skupinu "Paroubek je vypatlanej debil!!!" se 16057 členy, i extrémistický "fašizoidní" spolek "Paroubek je zasr.ná vyjeb.ná mrtka!!! mající 11830 fanoušků. Méně vyznamné skupiny jako je "Paroubek je ostuda národa" s pouhými 1333 členy a "Paroubek prezidentem v roce 2013??? NIKDY!!!!!!" doplňují obraz "oblíbenosti" tohoto českého politika mezi mládeží, která nepochybně na Facebooku převažuje. Pokud jste na Facebooku, zadejte si vyhledat "Paroubek" a určitě se pobavíte.

Autor: Jan Bílek | středa 3.6.2009 9:00 | karma článku: 29,80 | přečteno: 1613x
  • Další články autora

Jan Bílek

Je možné, že psi a kočky šíří koronavirus ?

Podle odhadu veterinářů v českých domácnostech žijí zhruba 2 miliony psů a další více než milion koček. Je to jen dosti pochybný odhad, žádné solidní úřední statistiky neexistují...

9.4.2021 v 9:00 | Karma: 11,63 | Přečteno: 473x | Diskuse| Společnost

Jan Bílek

Ekonomika s lidskou tváří.

Pamětníkům ale i mladým historikům nadpis "Ekonomika s lidskou tváří" asi něco připomíná. V letech šedesátých se jistí blouznivci pokusili reformovat komunistickou ideologii...

22.9.2020 v 8:00 | Karma: 11,13 | Přečteno: 375x | Diskuse| Společnost

Jan Bílek

Nejlepší vejce jsou z nových klecí.

Parlamentní bitva kolem případného zákazu chovu slepic v tzv.obohacených klecích mě přiměla k zveřejnění mého poněkud obstarožního článku z 10.4.2012, který jsem publikoval na mém soukromém webu. Uvádím jej v původním znění.

21.6.2020 v 11:35 | Karma: 19,13 | Přečteno: 646x | Diskuse| Ostatní

Jan Bílek

Má už O2 síť 5G nebo to jen předstírá?

O2 totiž už 5G nabízí pod heslem "Nová generace internetu na doma" Vypadá to, že O2 je asi jediná firma v Evropě a možná na světě, která má vybudovanou 5G síť a navíc z komponentů od firmy Huawei.

8.2.2019 v 9:31 | Karma: 10,66 | Přečteno: 813x | Diskuse| Společnost

Jan Bílek

Five Eyes a Elon Musk poráží Huawei.

V Kanadě se v červenci 2018 sešli šéfové špionáže z Austrálie, Kanady, Nového Zélandu, Spojeného království a USA s cílem zastavit expanzi čínské firmy Huawei.

31.1.2019 v 9:00 | Karma: 22,56 | Přečteno: 670x | Diskuse| Ekonomika
  • Nejčtenější

V Turecku zemřela česká zpěvačka Victoria. Zavraždil ji její vlastní manžel

14. června 2024  8:59,  aktualizováno  11:23

Česká zpěvačka Victoria byla zavražděna v Ankaře. Podle tureckého portálu Hürriyet ji zabil její...

Ruská jaderná ponorka plula u pobřeží Floridy. Fotky ukazují její poškození

19. června 2024  13:53

Ruská flotila, která navštívila Havanu, se rozdělila. Část pluje od Kuby směrem k Venezuele,...

Východem Česka prošly silné bouřky a krupobití. Padající strom zabil člověka

19. června 2024  7:32,  aktualizováno  20.6 6:37

Velmi silné bouřky, které ve středu večer zasáhly Moravu a Slezsko, mají jednu oběť. V Českém...

Komentátor Schmarz se v televizi pohádal se Šlachtou, pak zmizel ze studia

19. června 2024  20:51

„Já jsem se zastal kluků policistů a vy do toho taháte politiku,“ začal křičet komentátor Martin...

Tři dny v práci, poté domů s majákem. Ministr Bek jel záchranářskou uličkou

19. června 2024

Premium Ministerstvo školství proplácí coby přespolnímu politikovi Mikuláši Bekovi (STAN) přes 57 tisíc...

Východem Česka prošly silné bouřky a krupobití. Padající strom zabil člověka

19. června 2024  7:32,  aktualizováno  20.6 6:37

Velmi silné bouřky, které ve středu večer zasáhly Moravu a Slezsko, mají jednu oběť. V Českém...

Pátek přinese tropické teploty i silné bouřky, některé doprovodí kroupy

20. června 2024  6:30

Přímý přenos Podle meteorologů bude ve čtvrtek slunečno, jen na západě se k večeru mohou objevit přeháňky. „V...

Kdyby evakuovali školu, žil by, říká bratr oběti. Rakušan podle něj něco kryje

20. června 2024

Premium Rodiny obětí střelby na fakultě kritizují policii – ta i ministr vnitra mlčí. „Kdyby policie řekla,...

Romance dvou diktátorů. Severokorejský vůdce Kim kuje pikle s přítelem Putinem

20. června 2024

Premium Tak už to prasklo: severokorejský diktátor Kim Čong-un si našel nového „nejlepšího přítele“....

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!

  • Počet článků 110
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 2246x
Nezávislý, neziskový, nestátní a neveřejnoprávní postarší publicista, který se nehodlá vrátit do hrobu.