Diskuse
Ekonomika s lidskou tváří.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
J15i32r87i 31T38i80c78h35y
Skvele jste to vyjadril o tom slavnem socialismu s lidskou tvari. Komunisticky aparatcik Dubcek nemel zadny umysl odstarnit socialismus, jen se slepe vezl na vlne (marneho) nadseni. Soudruzi v Moskve se chteli pojistit, ze to nadseni se nezvrhne.
Dnesni situace by vyzadovala slozity rozbor. Nicmene, nektere dnesni podoby s minulosti jste nastinil.

P88a17v48e58l 56D85v16o65ř88á77k
Ze socialismu s lidskou tváří měli v Moskvě pekelnou hrůzu.
B21o68h95u34m43í81r 83Š92i62m69e88k
Spojené státy evropské jsou nezbytností v budoucnosti, pokud chceme přežít v souboji se světovými mocnostmi. Potřebujeme ale větší úctu k přirozeným, svobodným vztahům, kterým musíme dát přednost před tvůrčímu lidskému, socialistickému inženýrství.
Jenže mnozí z nás se smějí Evropské unii, že je plná socialismu. Ale my v Česku se smějeme neprávem, smějeme se tím i sami sobě! Což není naše země jen postkomunistickou, levičáckou zemí? Odváží se "pravicové" strany skutečně pravicové politiky? Svoboda rozkrádání nemá nic společného se skutečným kapitalismem!
Vážení Čecháčkové, vymaňme se z komunistických pozůstatků v sobě, a pak teprve kritizujme druhé!
Třísku v oku svého bratra vidíš, ale trám ve svém oku nevidíš?
P60a95v74e86l 28K48u33c73h32t35a
Spojené státy evropské ve Vašem pojetí byste musel prosadit násilně, něco jako USA - válka Sever proti Jihu. A nejsem si jist, že by to bylo dobré řešení. I když jedno mocenské centrum ubylo.
- Počet článků 112
- Celková karma 0
- Průměrná čtenost 2212x