Terorismus, vraždy ze cti... islámský monopol (?)
Podívejme se na několik příběhů s tragickým koncem. V každém z nich umírali lidé. Byli zavražděni. Příběhy téměř totožné. Počet obětí stejný. Počet poznamenaných těmito tragediemi neznámý.
První se stal kdesi v Evropě. Za druhým se přesuneme do kotliny islámské.
V tom prvním mladý muž postřílel několik spolužáků a učitelů. Nakonec i sám sebe. V druhém najel stejně starý mladík autem naloženým výbušninou do davu na tržišti.
U prvního mladíka našli doma vedle jeho postele několik komiksů, počítač a pár počítačových stříleček. U druhého našli na stejném místě položený Korán.
A příběh pokračuje. Odsouzení zasluhují oba (o tom žádná). První z nich je vrah, běsnící maniak. Zřejmě to neměl v hlavě příliš v pořádku. Později se možná přidá zjištění o jeho strádání v dětství, citově vyprahlá duše, životní zklamání. Druhý z nich je také vrah. Terorista. Muslimský terorista. Za jeho čin může Korán. A co víc, může za to islám, který takové činy přece podporuje a nabádá k nim. Proč se neptáme, zda i tento muž citově nestrádal? Nebyl vyšinutý,...? Ptát se nemusíme, protože viníka jsme již našli.
Co se podívat na jinou dvojici příběhů? Pan Ota zabil svou manželku. Podezíral ji z nevěry. Nemohl se přenést přes pocit, že by ji měl jiný muž. Co by na něj řekli sousedi, kamarádi...? Viník je zde jasný: žárlivý pan Ota (vrah).
I pan Ahmed zabil svou manželku. Myslel, že se schází s jiným mužem. Jeho čest by utrpěla... A viník zde: žárlivý pan Ahmed (vrah). Obyčejný vrah? Nikoli. On spáchal vraždu ze cti. Kterou přece islám povoluje... A kde???
Co by se stalo, kdybychom vedle postele střílejícího studenta či pana Oty našli Korán? Proč děláme tyto rozdíly? Proč máme jiný metr na stejné situace?
Neomlouvám čin ani jednoho z nich. Trest zasluhují všichni aktéři.
Lenka Najmanová
Pozor, pozor!!! Skrytá islamizace!!!
z uvedených důkazů je zřejmé, že islamizace nazačala až v posledních letech. Ale daleko, daleko dříve...
Lenka Najmanová
Tě zabiju aneb škoda rány, která padne vedle
nestatisticky o domácím násilí ve světě muslimském i nemuslimském a různé metody jeho řešení a neřešení.
Lenka Najmanová
Žena v islámu napříč historií
Z jedné (samozřejmě té protiislámské) strany zaznívají hlasy o utlačované chudince nemající žádná práva. Druhá strana naproti tomu hlásá svobodu a rovnocenost muslimských žen. Jak to tedy je a jak to bylo?
Lenka Najmanová
Vousáč, který změnil svět
A změnil ho všem; nemuslimům, ale i nám muslimům. K lepšímu? To těžko...Svět přišel o pocit bezpečí. Muslimové dostali nálepku teroristů. Je ještě šance na změnu? Prý naděje umírá poslední, ale...
Lenka Najmanová
Jsem muslimská fundamentalistická wahabistka...(?)
Na internetu (i zde na blogu) se dá najít spousta zajímavých věcí důležitých pro muslimy. Jak naladit arabskou televizi. Kde nakoupit halal maso. Ale třeba i to, jak se správně zařadit.
| Další články autora |
Rezignace? Zveřejnit intimní video je zásah do soukromí. Rajchla se zastává i Rakušan
Nejen členové nové vládní koalice se zastávají poslance za SPD Jindřicha Rajchla při jeho sporu s...
Obluda smrdící sírou drtila vše, co jí stálo v cestě. Zemřelo přes 20 tisíc lidí
Sopka Nevado del Ruíz, jež leží v Andách asi 130 kilometrů západně od kolumbijské metropole Bogoty,...
Rajchl obvinil aktivisty, že pronásledují jeho dceru. Chtějí zveřejnit intimní video
Poslanec za SPD a předseda strany PRO Jindřich Rajchl podal trestní oznámení na aktivisty pod...
Duku na pohřbu uctili prezidenti i herci. Na Hradě zněl zvon Zikmund, proletěla letadla
V katedrále sv. Víta na Pražském hradě se veřejnost, církev i představitelé státu rozloučili s...
Budou platit všichni, vzkazuje Rajchl a chystá žaloby. Zvažoval konec v politice
Poslanec SPD a předseda strany PRO Jindřich Rajchl prohlásil, že hodlá zažalovat platformu pro...
Skandály oslav 17. listopadu: Babiš za šera, vejce na Zemana a vztyčené prostředníky
Den boje za svobodu a demokracii si vybírají politici, demonstranti i umělci k prezentaci svých...
Jak budou otevřené obchody na státní svátek 17. listopadu 2025
17. listopad 2025 vychází na pondělí, a protože si o tomto datu připomínáme Den boje za svobodu a...
Výdejní boxy rostou nevídaným tempem, kapacita stále nestačí, říká průzkum
Zájem o výdejní a podací boxy roste za poslední dva roky takovým tempem, že dopravci nestíhají...
Rusové mají svůj hit na hubnutí. Lék má ovšem velmi nebezpečné vedlejší účinky
Premium Po vzoru obřího úspěchu dánského přípravku na zázračné hubnutí Ozempic mají i Rusové svou pilulku...

Prodej rodinného domu 3+1 se zahradou v obci Běhařovice, místní části Ratišovice v okrese Znojmo
Běhařovice, okres Znojmo
3 500 000 Kč



















