Paroubek kryje svou neschopnost mým jménem
Prý se mu před pár týdny ozval někdo "z týmu A. Babiše" (proč nenapíše kdo?), aby se ho zeptal, jak je to s penzionem jeho ženy. Dvaadvacátého dubna pak vyšel článek redaktorky Evy Pospíšilové v Blesku (nevím, co mám s tímto deníkem společného), který pojednává o tom, že paní Paroubková vybrané peníze na charitu investovala do své chalupy, kde nikdo nikdy žádné děti neviděl.
Onen článek jsem podle hysterické reakce pana Paroubka, v níž mne opět nazývá lhářem a "slovenským estébákem", do deníku Blesk musel nějak protlačit já. Prý beru "bezmocnou ženu jako nástroj jen proto, abych jej poškodil". Otázka je, zda lze vůbec na takovou prasárnu pana expremiéra slušně reagovat.
S článkem v Blesku nemám nic společného, což panu Paroubkovi může jeho autorka určitě dosvědčit. Zprávy o tom, že nadace paní Paroubkové nefunguje, jsem navíc četl a viděl již několikrát (zde například lednová reportáž na Nově).
Jediné, co jsem si u těchto zpráv mohl říct, je snad to, že jsem naletěl. Na charitu paní Paroubkové totiž naše firmy za poslednich sedm let přispěly celkem 3,2 miliony korun. V roce 2007 jsem paní Paroubkovou dokonce doprovázel do jednoho z dětských domovů (zde se může ve fotogalerii pan Paroubek přesvědčit).
Estébákem ani lhářem mne tehdy pan Paroubek nenazýval, do očí mi to neřekl, ani když mne před lety přišel žádat o peníze na kuchařku, kterou chtěla sepsat jeho současná žena.
Podle toho, jak vypadá kampaň pana Paroubka před evropskými volbami a jak vypadala kampaň jeho strany před volbami parlamentními, má pan expremiér díky svému působení v politice stále prostředků dost. Nebo asi prodal tolik knih, že může organizovat volby na dlouhá léta dopředu. Každopádně je jasné, že se nechce vzdát byznysu, ze kterého si tak dobře žil a stále žije – politiky. Mne do tohoto svého kšeftu ovšem tahat nemusí.
Andrej Babiš
Andrej Babiš
Pojďte se vsadit, že o mně do voleb nevyjde jediný pozitivní článek
V poslední době neustále narážím na komentáře o tom, že představuji ohrožení demokracie. Vzniká jich fakt hodně. Totožných obsahově i formálně. Už se to ani nedá číst.
Andrej Babiš
Spropitné do kapsy číšníka EET evidovat nebude
Poslední dobou se v novinách strhla bouře ohledně spropitného. Prý bereme lidem možnost svobodně vyjádřit spokojenost s obsluhou v restauraci (nebo jinou službou).
Andrej Babiš
České zdravotnictví nekolabuje, potřebuje ale systémové změny
Situace v českém zdravotnictví je mnohem méně dramatická, než jak se nám snaží namluvit například prezident České lékařské komory Milan Kubek. České zdravotnictví nekolabuje
Andrej Babiš
Vnadná blondýna, daňové přiznání a evidence tržeb
Víte, co má společného internetová seznamka s daňovým přiznáním? Nedá se na ně vždycky stoprocentně spolehnout.
Andrej Babiš
Nehraju si na Pikoru. Resortní program plním
Tak jsem se v blogu Markéty Šichtařové dočetl, že jako ministr financí úplně selhávám. Hospodaření státu prý vedu řeckou cestou k bankrotu.
| Další články autora |
Jak dobře znáte Evropu? Otestujte se před letní dovolenou
V Evropě si každý najde to své – od pláží přes horské túry až po historická města plná památek. Jak...
Třesně vs. mléko. Znáte mýty o jídle?
Strašily vás babičky bolavým břichem po zapití třešní nebo angínou z bleskově snědené zmrzliny v...
Chtěla zkrášlit svět své dceři. Dnes její muraly obdivují tisíce kolemjdoucích
Šedé rozvaděče, oprýskané zdi nebo nevýrazné ploty dokáže proměnit v barevná díla plná rostlin,...
Proč jsme unavení, i když nic neděláme? Častou příčinu většina lidí přehlíží
Mnoho lidí zažívá zvláštní typ únavy. Ne tu fyzickou po sportu nebo náročném dni na nohou, ale...
Nejroztomilejší fotogalerie prázdnin je tu. Zoo se chlubí novými mláďaty
Zvířecí školky se během léta pořádně rozrostly. Návštěvníci mohou v Brně pozorovat šest malých...
Pardubická Galerie Art Space NOV uvede výstavu Jana Poše
V galerii Art Space NOV v Pardubicích začne 30. července výstava Archeologie světla a stínu sochaře...
Vyškov prodá bývalou zdravotnickou školu, vzniknou v ní byty pro vojáky
Vyškov prodá budovu bývalé zdravotnické školy ministerstvu obrany. Resort plánuje dlouhodobě...
Hasiči téměř po dvou týdnech dohasili výškovou budovu ve Zlíně
Likvidaci požáru budovy 34 v bývalém baťovském továrním areálu ve Zlíně vyhlásil ve středu v 15...
V Bohumíně testují odvodňovací vrt, který by mohl pomoci při záplavách
Hydrologové zahájili v Bohumíně na Karvinsku odborný průzkum. V části Nová Ves, kde při záplavách...

7 zásad bezpečného poutání dětí v autosedačce, které musíte znát
Chcete mít jistotu, že je vaše děťátko v autě opravdu v bezpečí? I drobné chyby při poutání do autosedačky mohou mít vážné následky, často si je...
- Počet článků 88
- Celková karma 0
- Průměrná čtenost 5563x



















