Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
A90l20e73x13a25n75d66r48a 22S97y10n53a63c
K nám si chodí paní Zima odpočnout. I když je fakt, že na horách sneěží a trochu pomrzává. Ale jinak je zima spíš evropské pozdní jaro.
K32a48r67l46a 88Ř59á44p22k76o65v26á
Když jsem kdysi byla v Austrálii, tak přátelé vyprávěli, že jsou koaly věčně "ožralé" z těch eukalyptů a někdy spadnou ze stromu jako švestky, protože jsou, jak se říká u nás " na plech" :-) Jinak je mám ráda a jednoho mám doma (jistěže souvenir, ale má pravý koalí kožíšeksa v bříšku klíček s jehož otočením spustí australskou Waltzing Matyldu ).
A85l42e54x58a64n16d97r38a 62S29y46n60a61c
Na plech je krásné přirovnání. 

Je to tak.
Teď mi došlo, že se všude prodávají klokanní kůže, ale koalí jsem vlastně nikde nikdy neviděla. To máte nějaký unikát jestli je to fakt pravej kožich.
J70a96n 94D62l47o98u55h89ý
"A k tomu ty jejich velké nosy, které jsou u samců obzvlášť vyvinuté, aby cítily ženskou i na sto honů." trochu se obávám Alex, že lidská evoluce bude směřovat přesně tímto směrem 
A92l33e41x71a10n84d96r69a 91S77y43n17a85c
Jenom to ne, Jane. Jenom to ne. Jamese Bonda s velkým nosem fakt nedám.
Z39u42z21a89n57a 91H12u25b10e49n84a87k16o75v90a
Nudíte se?! Pořiďte si medvídka koalu!
Super fotky, Alex!
A63l81e74x76a20n36d91r19a 23S85y63n30a10c
jo, a budete se nudit ještě víc. To už snad jsou lepší rybičky anebo takovej ten chameleon, který se hejbne sebou aspoň jednou za uherský rok. Dík za návštěvu.
K68a69r50e13l 52B74o40h63á83č72e88k
Pokaždé, když vidím medvídka koalu, vzpomenu si na Básníky a medvídka kaolu :))
Z65u96z59k47a 33S97o14u92č70k12o55v40á
Je roztomilá, koala... díky za zprostředkování.
Hezký večer - u nás je 20 hodin
, jak u vás?
A81l44e40x44a36n79d19r85a 69S66y61n98a34c
Já díky za návštěvu
. Jsme momentálně na Moravě, takže čas je pro nás stejný.
A47l54e25x92a40n85d67r94a 45S50y28n61a85c
Díky za palec. Doufám, že se uvidíme na fotomatiné za pár dní. Jsou Západy. Už se těším.
K73l49á62r73a 78T36ů11m27o94v39á
Ale vy tam teď horko nemáte ne? V Praze krásných 40.
A96l47e98x39a12n33d59r17a 92S80y60n44a88c
Kalendářně mát být teď sice zima, ale není to zima, jakou známe my Evropani. V Sydney jsou ty denní teploty kolem 20ky (takže rukavice neprovětráte). V Melbourne to bylo horší.
Díky za návštěvu a těším se, že vás uvidím na fotomatiné, jo?
J25a51n95a 92M50a89j34o26v43á
Díky
.
Zdá se, že usazení koal na naší středoevropské, eukalyptůprosté zahradě nehrozí :-).
Díky za exkurzi :-).
A46l47e92x60a16n46d24r36a 57S30y51n24a27c
O nic nepřejdete. Taková srnka v leses, vlk anebo medvěd je autentičtější stav.
F54r40a55n64t71i84š42e34k 80A35n39d59ě46l
Zabij koalu, zachráníš eukalyptus.
J32a81r42a 60R37a70n23k
Kdyz placou, zni to podobne, jako detsky plac.
- Počet článků 154
- Celková karma 0
- Průměrná čtenost 2490x
https://www.instagram.com/ardna_xella/


















