Diskuse
Když buš kvete v zimě
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
M97a19r97t89i75n29a 93P70a44z49o64u40r28o96v56á
Nadhera, diky moc ! Tisic karem
H11o76n26z29a 94M21a68r42e70k
Ta australsá vedra vám opravdu nezávidím, tady, v Kanadě - ve Vancouveru jsme před třemi týdny naměřili 46 Celsia samozřejmě nad nulou, to byla hrůza. Kolem 700 lidí zemřelo. Víc, jak na Covid. Ale co vám závidím, je ten Jižní kříž na vaší australské obloze. Ty hady také ne. Austrálii zdraví Kanada
A77l71e34x19a19n81d25r30a 75S19y24n13a61c
Jojo, extremní vedro je kolikrát horší, než zima. Naprosto chápu. Mnohokrát jsme o tom polemizovali, která strana mince je horší. Zlatý dobrý střed. Smutné je, že pokud něco razantně nezlepšíme (a že se do toho politikům ani firmám nechce), budeme si muset na drastické teploty na obou stranách teploměru, zvykat.
Díky za návštěvu.
- Počet článků 154
- Celková karma 0
- Průměrná čtenost 2490x
https://www.instagram.com/ardna_xella/


















