Kdo NE "Gotto-blogoval" nežil?
Můj vztah ke Gottovi byl naprosto neutrální. Do nějakých 10 let jsem ho nevnímal, dalších 30 let jsem ho ignoroval a vyhýbal se mu a posledních pár let jsem ho vzal na milost a uznal jsem ho sám pro sebe jako člověka co něco v životě dokázal.
Nemá cenu vypisovat čeho všeho dosáhl, kolik dostal cen, nebo kolik nazpíval písní, namaloval obrazů či napsal knih. Byl to ale hlavně člověk, který v jedněch vzbuzoval závist (naše národní disciplína) a druhým (těch bylo většina) dával radost v trudných časech.
Co přineslo jeho úmrtí? Ve většině případů hlavně smutek, protože zemřel především člověk a to člověk známý celému národu. Co následovalo bylo smutné divadlo ze kterého se mohlo dělat většině lidí kteří čtou tiskoviny či internet zle.
Začal to pan premiér, který se neštítil ihned plánovat státní smutek a pohřeb aniž by před tím mluvil s jeho nejbližšími a aniž by věděl co si rodina sama přeje a nebo jaké bylo přání zemřelého. Zřejmě na tom chtěl nahnat další politické body a věřil tomu, že se sveze na křídlech Gottovi slávy. Už tady se mi dělalo zle.
Babiš však vůbec netušil co tím všechno rozpoutá. Zde selhaly jeho veškeré předpoklady. Zřejmě si myslel, že zde nemůže narazit na nějaký odpor, protože se mylně domníval o nedotknutelnosti mistra a měl zato, že nikdo nebude nic namítat. Přepočítal se.
To co následovalo byl hnus, ostuda a veřejné kydání žluči. Ten člověk ještě nestačil jak se říká "vychladnout", natož aby byl pohřben a strhla se lavina nenávisti, pomluv a kydání špíny. Někteří vůbec nectili památku člověka a právo na jeho klidný odchod z tohoto světa a prokázali svoji ubohost a odhalili i svoji slabost.
To jak se mi jevil Babiš jsem už popsal ale to co předvedli některé známé "osobnosti" bylo hodně za hranou slušnosti. Začal to co jsem postřehl pan Bělobrádek a pokračovali hlavně tito pánové: Halík, Rejžek, Šafr, Hutka, Kostlán, Schwarzenberg či "dáma": Smetana. Byli to i někteří další ale toto byli hlavní aktéři vlny hyenismu, který se strhnul. Kydání špíny. Lidé po kterých vyjma pana Schwarzenberga jak se říká jednou neštěkne krom jejich rodiny ani pes.
Zde by za stálo vědět jestli v nich tuto žluč vyvolával samotný Gott a nebo to byla jen reakce na Babišovu hurá akci.
Jak jsem psal výše, tak hlavně se zde ale projevila jejich slabost a tou je neschopnost plnit odkaz pravdo-lásky, protože sami jsou plní nenávisti, záště a smrduté žluče. Jsou to oni, kteří hlásají, že by chtěli sjednotit národ a tady propásli svou šanci. Zde jasně ukázali, že jim naopak jde o to štvát i v době smrti lidi proti sobě. Vyznívá to jako by ten co nepodepsal chartu není člověk který může mít svůj názor a jen ten co podepsal má právo na správný názor.
Zde jim však dali pádnou odpověď i někteří chartisté kteří se Gotta zastali a podivovali se nad slovy těchto lidí plných "lásky".
Za zmínku ještě stojí, že se snad kromě ublíženého a ubrečeného Hutky nikdo z hudebních uměleckých kruhů do štvavé kampaně nezapojil. Zřejmě i ti, kteří jinak jsou se jmenovanými jedna ruka, tak si uvědomili co vlastně Gott dokázal a hodně z nich s ním zapělo na jednom jevišti a učili se od profesionála.
Lidé si sami udělali, dělají a dělat budou svůj názor a nebudou se řídit tím "jediným správným" (alespoň prozatím) a informace a chartě, antichartě či informace o názorech Gotta na komunisty, či jak dokázal pomáhat těm co se komunistům nehodili přeberou sami.
Sám jsem svíčkového a pohřebního šílenství neúčastnil, protože jak jsem psal v úvodu - nebyl jsem fanoušek a obdivovatel. Co však udělám je to, že lidově o Dušičkách zapálím svíčky svým bližním ale jednu zapálím i za pana Karla Gotta na projev úcty k jeho umění a aby věděl, že většina lidí nejsou hyeny.
A TAKÉ VŠEM HYENÁM NAVZDORY - ZALKNĚTE SE SVOU VLASTNÍ NENÁVISTÍ!!!!
Aleš Szabó
Balonkový úsporný balíček 55

Za 5 minut 12? To je velice úsměvné heslo, které předčí i nenecháme nikoho padnout Nejpopulističtější vláda co tu od revoluce byla vedle které i tzv. "želé" Sobotka byl zásadový člověk je jen smutným konstatováním.
Aleš Szabó
Kratce - proslov nebo agitka?

Jsem opravdu zvědav na projev pana premiéra a věřím, že i většina lidí. Bude to nyní takový politický prubířský kámen a může to ovlivnit v dalším rozhodování mnoho lidí. Bude to projev státníka a nebo politika?
Aleš Szabó
Vládo prosím vzmuž se!

Zdá se to jenom mě, že se vláda namísto aby byla odhodlaná a rozhodná se chová jako ubrečená pohřební plačka? Není snad rozhovoru vládních činitelů kde by nezmiňovali válku, Putina ale hlavně Babiše. Je na čase vládnout.
Aleš Szabó
Kaleidoskop STAN a jednotlivé střípky

Kaleidoskop, česky krasohled, je hračka, která pomocí soustavy zrcadel a barevných tělísek vytváří neopakovatelné obrazce při pohledu proti světelnému zdroji. Střípky v kaleidoskopu STAN vytváří také různé zajímavé obrazce.
Aleš Szabó
Přijde třetí vládní rada - nežerte?

1. vládní rada od pana Stanjury zněla: nejezdit tolik autem a netankujte do zásoby 2. vládní rada od pana Sikely zněla: stáhněte si vytápění o pár stupňů ušetříte Obě rady zazněly po mediálních informacích teď už se objevuje jídlo.
Další články autora |
Tragicky zahynul moderátor počasí v České televizi Jan Šrámek
V sobotu odpoledne při nehodě v italských Alpách zemřel dlouholetý meteorolog a moderátor počasí...
Umučil studentský pár kvůli nepořádku. Brutalita vražd šokovala 1. oddělení
Premium Spousta krve a dvě těla na posteli. Místo činu v roce 2013 připomínalo spíš jatka než byt...
Slevy kol tíží přezásobené prodejce. Část z nich zřejmě nepřežije
Prodejcům jízdních kol se nedaří zbavit zásob, které si vytvořili během boomu v časech pandemie....
Cizinec zaplatil za jízdu taxíkem v Praze přes 200 tisíc, zjistil ráno s hrůzou
O více než 200 tisíc korun málem přišel v Praze cizinec, který se v noci vracel na hotel taxíkem,...
Němcová ve studiu zahodila brožurku od Konečné. Nenávist, reagovala komunistka
Nesete historickou vinu a podporujete miliardáře Andreje Babiše, zaútočila senátorka Miroslava...
„Tak a teď tě upečeme.“ Ukrajinská medička líčí šest měsíců v ruském zajetí
Premium Od našich zpravodajů na Ukrajině Přesně před třemi lety padl Mariupol a stovky ukrajinských obránců přístavního města putovaly do...
Zrušte hlasování kvůli vměšování, žádá poražený v rumunských volbách
Neúspěšný kandidát na prezidentský úřad a krajně pravicový rumunský politik George Simion chce, aby...
Svobodnou Evropu zachraňuje Brusel. Uvolní miliony, které jí sebrali Američani
Šéfka unijní diplomacie Kaja Kallasová oznámila, že Evropská unie uvolní 5,5 milionu eur (137...
Pavel: Oddělme podporu Izraele od kroků Netanjahua, situace v Gaze je neudržitelná
Humanitární situace v Gaze se stává neudržitelnou a vyžaduje velice urgentní řešení, řekl český...

Prodej rodinného domu, 115 m2 - Heroltice
Heroltice, okres Brno-venkov
4 250 000 Kč