Foto

Zuzi, to je skvělý výčet, tedy pardon, odborná studie . Krásně jsi mě pobavila, ale bylo to leckdy o hubu, co?

Foto

Pro nás teď přijel na chmel minibus, jehož řidič mi při nakládání zavazadel začal vyprávět, jak si na tu velkou káru nemůže zvyknout, protože je zvyklý na osobák, a že se nemůže na ty úzké cesty vejít. Tak jsme mu za odměnu celou cestu zpívali.

Foto

Teda Ušáková, máš krásný zážitky a vzpomínky.

Foto

To je skoro jako horor na pokračování, hlavně ten bezzubý a ještě se sjetými letními pneumatikami. Ta noční jízda s ním musel být zážitek

Foto

Tak kdybych Tě po Praze, vlastně po každém městě na 50000 obyvatel vezl já, měla bys zážitků na několik životů, nštěstí nejenom pro Tebe...nikdy jsem auto neměl nemám a mít nebudu

Foto

ty bys mě mohl vézt jen jako batůžek, případně na štangli

Foto

Tak to už chybí jen nabídka sňatku.

Foto

Tenhle servis jsem nezažila, jezdila jsem s otcem (To dám za polovinu objektivně potřebného času. No, nedal to skoro nikdy...) a občas některým sousedem (Ty se nebojíš, že tě zabije? Ne, bojím se, že se dozvím, že jsem se s ním vyspala.). A pak samozřejmě autobusy, jejichž řidiče jsme dělili do dvou kategorií. "Jede jak prase" a "Jede jak s hnojem".

  • Počet článků 435
  • Celková karma 29,03
  • Průměrná čtenost 1230x
Nejradši mám chleba se sádlem. A taky ráda píšu.

...že je Hodně mužských, málo chlapů (1. knížka), vím moc dobře. Jaké jsou Nezbytné pomůcky zralé ženy (2. knížka), taky vím, stejně tak vím, jak  umí být Drsný život zralé ženy (3. knížka), ale pořád ještě Tančím u tyče (4. knížka) a můj život mi právě zpestřil Lotr (5. knížka)

Píšu i zde:

Profil uživatele | i60.cz

 

 

Seznam rubrik