Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Foto

Hezkou prázdninovou sezónu a ještě hezčí tu další.

0 0
možnosti
Foto

Zuzanko, hlásím se do klubu těch, co mají po sezóně, ale ještě se stále držím rukama futer, aby mě to tak úplně nevcuclo.

0 0
možnosti
DV

D16a30v23i49d 14V28l28k

21. 6. 2024 10:58

Naděláš všichni máme po sezóně i můj 32 letý syn má pocit ,že má po sezóně . A s těmi pohledy.......já jsem pro ženy průhledný celý život. Nikdy po mě neházely očkem, nemrkaly na mě a nehltaly mě pohledem, každou jsem si musel pěkně hezky ukecat :-D

0 0
možnosti
MV

Prázdniny bych si taky, himlhergot, dal. Užij je u za všechny, či nemůžou...

0 0
možnosti
Foto

Však vždy, keď niečo končí, niečo nové začína, či v práci, či v živote, tak to je super, stále byť na divadelnom predstavení v dobrom závidím

2 0
možnosti
Foto

No... když jsem za ty tři sezóny dělala každou inscenaci cca 40x, tak nevím, jestli je co závidět

2 0
možnosti
Foto

Nevěř tomu, když nebudeš chtít, tak nikdy nebudeš mít po sezóně.

Vašek

6 0
možnosti
Foto

Zuzko, radujme se z každého dne a i v tom, že něco končí vytváří začátek pro vznik něčeho dalšího. Ať se ti daří a zdraví slouží.

2 0
možnosti
Foto

Zuzko, vždycky je po nějaké sezóně. Takže každý je po sezóně a zároveň před sezónou. Jo a neviditelná nejsi

4 0
možnosti
Foto

Udělej si prima letní prázdninovou sezónu, Zuzi

2 0
možnosti
IB

"Život je krásný a krátký" - životní pravda složená ze 4 slov.

Zuzanko, přeji, aby se Ti v klidnější divadelní funkci dařilo a samozřejmě také skvělé letní prázdniny, plné sluníčka a odpočinku.

2 0
možnosti
  • Počet článků 449
  • Celková karma 25,38
  • Průměrná čtenost 1243x
Nejradši mám chleba se sádlem. A taky ráda píšu.

...že je Hodně mužských, málo chlapů (1. knížka), vím moc dobře. Jaké jsou Nezbytné pomůcky zralé ženy (2. knížka), taky vím, stejně tak vím, jak  umí být Drsný život zralé ženy (3. knížka), ale pořád ještě Tančím u tyče (4. knížka) a můj život mi právě zpestřil Lotr (5. knížka)

Píšu i zde:

Profil uživatele | i60.cz

 

 

Seznam rubrik