Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
Foto

A ten zbytek učitelů, tedy 70 procent odmítačů testování zůstane doma a budou opět regulérně učit pouze na dálku "on-line" a nebo za trest zůstanou bez práce doma na neplaceném volnu?? :-(?

0 0
možnosti
ZR

Nerozumim vám... Už dávno učitelé normálně opět učí ve škole. Nesledujete média? Testování je dobrovolné. Naopak ti, co se dají testovat, tak se za ně bude muset suplovat. Pokud budou pozitivní, musí jít na druhý potvrzovací test a budou doma na neschopence...jako ostatní.

1 0
možnosti
JH

J98a60n 18H97u47r75k91a

3. 12. 2020 3:11

Koniáš v pekle...proč jsem zde pro víru jsem umřel... Vládce Pekla...vyštudovaný topič co o topení i káže...tak takový kádr jsme tu ještě neměli...

0 0
možnosti
ZR

Asi jste si spletl.diskusi:-)... Nevadí. Člověk občas zabloudí.

0 0
možnosti
JK

Proti šíření by pomohlo testovat žáky. K čemu je komu dobré testovat jen učitele? Učitelům k ničemu, žákům taky, ti si to nakazí mezi sebou nebo to budou nosit z rodin a když nikoho z nich neotestují, nebude vědět nikdo nic a zase se to akorát rozjede.

1 0
možnosti
  • Počet článků 50
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 4266x
Jsem srdcem i duší kantorka, i když původně jsem dělala v rádiu. A protože mě baví psát, tak jsem si spojila současnou a minulou profesi a píšu hlavně o škole, ale občas i o něčem jiném...co život přinese:-)

Seznam rubrik