Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
Foto

Extra počasí jste neměli. Sám jsem ten okruh projel jak po zelené tak oranžové a vždy se vyskytla aspoň jedna šílená fronta u vleku- hádám pár stovek lidí. Vyráželi jsme z Wolkensteinu. Teď už mi asi patnáct let vyhovuje pohodová Alta Badia.

1 0
možnosti
ZR

Jeden den úplně mlha, až večer se to probralo.Jinak bylo slunečno. Trochu problém je, že když chcete nafotit co nejvíc věcí z více stran, tak tam musíte dojet...což trvá...obdivuju profi fotografy, to musí zabrat hrozně času....díky za koment:-)

0 0
možnosti
Foto

R^karma a dík za pěkný výlet-dřív jsem byla vášnivá lyžařka, teď už jen obdivujuR^

1 0
možnosti
OU
Uživatel požádal o vymazání
1 0
možnosti
Foto

Dolomity nemají chybu V:-)

1 0
možnosti
Foto

Moje srdeční záležitost. Jinak - černý Sasslong se dá sjet dolů na jeden zátah, ale pouze pokud vyjedete prvním vajíčkem ráno, kdy Taliáni ještě spí a máte jistotu, že Vás pod hangem nepřekvapí lyžoturista, plužící dolů. Většinou se to dá stihnout ráno dvakrát, pak už je tam moc lidí a ten adrenalin už to není.

Většinou ty dvě jízdy uspokojí šílence mého typu a zbytek dne se už věnuji dolyžovávání a popíjení wiliamsky a božího kafe.

Karma za blog.

1 0
možnosti
  • Počet článků 50
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 4266x
Jsem srdcem i duší kantorka, i když původně jsem dělala v rádiu. A protože mě baví psát, tak jsem si spojila současnou a minulou profesi a píšu hlavně o škole, ale občas i o něčem jiném...co život přinese:-)

Seznam rubrik