Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
Foto

Pěkný návod na programy. Okamžitý přepis doma také používáme. Dcery ho mají v mobilech. V pondělí vyzkouším i ten druhý program.

0 0
možnosti

Vážený pane Kratochvíle,

nejsem neslyšící (resp. jenom občas, třeba když ode mne manželka žádá činnosti, jichž se nechci účastnit...), přesto mne váš příspěvek zaujal.

Jste člověk, který by mi pravděpodobně uměl pomoci. Buďte tak hodný, ozvěte se mi na mail 602747565@seznam.cz, já vám vysvětlím, oč mi jde.

Díky!

0 0
možnosti
Foto

Odesláno. Jinak na blogu jde autora kontaktovat vpravo pod jménem blogu a není třeba dávat spamovacím robotům adresu. :-)

0 0
možnosti
  • Počet článků 125
  • Celková karma 5,82
  • Průměrná čtenost 802x
ORBI PONTES šíří osvětu v oblasti sluchového postižení.Pořádáme pravidelně na konci září festival Týden komunikace osob se sluchovým postižením.

Sluchové postižení (SP) je označováno WHO (Světová zdravotnická organizace) jako 2.nejtěžší ihned po mentálním postižení. Lidé jsou odtrženi od komunikace. SP je velmi variabilní a není možné si jej vyzkoušet. Podle výše ztráty sluchu jsou lidé neslyšící, nedoslýchaví, ohluchlí, hluchoslepí, máme uživatele kochleárních implantátů. Každý člověk má jiné nároky na komunikaci. Prelingválně neslyšící dávají přednost znakovému jazyku, nedoslýchaví a ohluchlí lidé simultánnímu přepisu.

S podporou Blog iDNES.cz
 

Seznam rubrik