Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
DR

"Zatímco majitelé firem, kteří tvoří hodnoty, preferují věcnou diskusi k záchraně veřejných financí ..."

A on někdo z vládního ansáblu vede o ozdravení veřejných financí s kýmkoli, čili nikoli jen z HK, nějakou diskuzi? Poněvadž to je třeba právě důvod té stávkové pohotovosti. Nějak jsem si nevšiml, naopak jsem si od slepence namísto té diskuze zatím všiml pouze naprosté arogance díky opojení z moci a povýšeneckého naparování se typu "my jsme to přece vymysleli nejlépe a tudíž se už nic měnit nebude."

5 5
možnosti
JZ

Vláda s odbory i s HK jednat samozřejmě bude. Rozdíl je v tom, že zatímco HK přistupuje k jednání seriózně, tak odbory chtějí přenést škrty na všechny ostatní, jenom ne na sebe.

1 1
možnosti
ZZ

HK patří u nás k těm nejzbytečnějším orgánům.

0 1
možnosti
DR

Jednat o čem? O tom, co je už dle vlády rozhodnuto? Tak to bude panečku to "jednání" asi vypadat.

0 0
možnosti

Omyl, Danečku, omyl! kdo zbytečně vyhlašuje stávkovou pohotovost? V koho zájmu je rozdělování naší společnosti? Kdo za tu Středulovu aroganci, lži a trolling může? Babiš, Schillerová, Havlíček, Vildumetzová, Juchelka a další, kteří svým trollingem se začínají řadi mezi anarchisty! Mýlím se?

1 1
možnosti
ZZ

Větší blbost jste vymyslet už nedokázal !

0 2
možnosti
  • Počet článků 3342
  • Celková karma 24,00
  • Průměrná čtenost 1801x
Jsem publicista, žiji v Českých Budějovicích, mám rád historii i jižní Čechy. Jsem rád za rody vladařů z Rožmberka a knížat Schwarzenberských, které mají zásluhu na zvelebení této půvabné krajiny.

Kontakt: jan.ziegler@seznam.cz