Foto

Jistě, Putin si na ochránce křesťanství jen hraje. Jako správný KGBák musí být neznaboh.

PB

P25e61t52r 49B96u50r33i68a49n

22. 2. 2024 15:46

Jak tam Putin stál s tou svíčičkou v chrámu Vasila Blaženého, nebo kde a dělal, že v mysli medituje o tom, kterak vlastní krví spasit Rusko.

Podobnou komedii, ale v crazy podobě sehrál jiný StBák Babiš, když šel volně do kostela a do špalíru novinářů, kterým předtím důrazně sdělil kudy půjde a kam, metal jezulátka, kterých měl plné kapsy.

JK

Moc dobře napsáno. Rusko není o nic lepší, než Islámský stát. Vraždění nepohodlných lidí, mučení ve vězeňských táborech, únosy dětí, znásilňování. A toto vše zdejší rusáčtí přisluhovači a dezoláti schvalují a omlouvají. I jejich názory na ženy se vlastně až tolik neliší od islamistů. Přál bych jim pár let života v nějakém takovém příjemném, rusáckem zařízení. Jistě by se jim tam líbilo.

Foto

Bylo by naivní si myslet, že justice, policie a ostatní instituce v Rusku slouží účelům, kterým by podle jména sloužit měly. Slouží jedinému účelu, uspokojovat zájmy Vladimíra Putina a jeho poskoků. Tedy nebezpečné skupině lhářů a psychopatů.

Vašek

LS

Tak Putinovi nic jiného nezbývá. Čečenců se bojí a má proč.

JN

J91o27s29e57f 43N28i90k57l

22. 2. 2024 16:10

Takových osobních tragédií se ve světě stává denně tisícovky, ale za ty Putin snad nemůže...

Smazaný příspěvek

Příspěvek byl odstraněn autorem blogu. Opakované vložení může být smazáno redakcí.

  • Počet článků 3316
  • Celková karma 26,48
  • Průměrná čtenost 1810x
Jsem publicista, žiji v Českých Budějovicích, mám rád historii i jižní Čechy. Jsem rád za rody vladařů z Rožmberka a knížat Schwarzenberských, které mají zásluhu na zvelebení této půvabné krajiny.

Kontakt: jan.ziegler@seznam.cz