AL

Komunismus byl krvavý omyl dějin 20.století.

Foto

20. století bylo na ty krvavé omyly nějaké plodné. Ale ani to nestačilo spoustě lidí k tomu, aby se poučili.

Foto

Zasloužená karma, naprosto souhlasím. A dík za sepsání. Říše zvaná Chcimír Nejchcimírovatější (ve všech převlecích od bolševického Ruska po Stalinův Sovětský svaz až po dnešní putinovské Rusko) se v ničem nezměnila, má stále stejný přístup ke svým sousedům. Neštítilo by se nastolit u nich totální hrobový mír, jak to vidíme v agresí zasažených východních částech Ukrajiny, kde jsou obce srovnané se zemí, přehrady vyhozené do povětří, zničená pole, města pobořená k nežití, obyvatelstvo uteklo nebo bylo povražděno a děti, pokud nějaké přežily, byly mnohdy deportovány na "mírovou převýchovu".

Chcimíry požadující, aby se Ukrajina vzdala, a Putinovi se otevřela cesta na západ, aby uskutečnil svoje sny o Veliké Rusi sahající od Lisabonu po Vladivostok, je vhodné znát!

Václav Klaus, Miloš Zeman, Tomio Okamura se svojí kumpanií, včetně Jaromíra Foldyny, Martina Peciny, Petra Macha, slovenského estébáka Bureše s jeho anarchistickou společnosti...

Foto

Karma, jenom mě zaráží, jak ti proruští kolaboranti jsou stále drzejší. Bohužel vědí, že jim za podporu válečného zločince Putina žádný postih nehrozí.

A že jich u nás máme! A jsou Rusáky tak zblblí, jako žába uhranutá užovkou!

Foto

Faktem je, že naše armáda, v rámci spolupráce jednotek NATO z několika zemí, už nyní (nejenom aktuálně teď, ale opravdu delší dobu) pobaltským zemím aktivně pomáhá. Je to standardní věc pro země NATO ocitající se v nebezpečném dosahu Ruska. Tak například Itálie pomáhá střežit vzdušný prostor nad Slovenskem přítomností svých systémů protivzdušné obrany. Atd.

AV

Pán Trizuliak,

máte špatné informácie. Italové už dávno stiahli svoje

"gumipušky" a tak isto Nizozemci svoje Patrioty.

Slovensko "chráni české, polské a maďarské letectvo.

Málo sa vie, že naša hlúpa vláda poslala na Ukrajinu

veškerú protivzdušnú obranu a to 12ks stihačiek Mig29,

systém S300, systém Buk a ďalsie staršie protiletecké

systémy, helikoptéry a.p.

Strašné! A toto zlo sem chtějí pustit komunisti, SPD, ANO a Trikolora, Klaus a Zeman? jde z nich strach!

Foto

Závazky, plynoucí z našeho členství v NATO jsou plněny i dnes, a to i v Pobaltí. Tudíž ,,otázka" v nadpisu je bezpředmětná.

Tak ona to není "otázka", ale konstatování. Tím plněním závazků bych si nebyl tak jist. Ještě mám v živé paměti slova Babiše, že by v případě napadení Polska nebyl pro vyslání našich vojáků na jeho obranu.

PD

P16e12t30r 98D93r22a77p83a33l

22. 4. 2024 13:42

Bohuzel, zaregistroval jsem názor někoho vysoce postaveného z nato,ze ani prima agrese neznamená automatickou vojenskou intervenci. A prave v případě Pobaltí se obavam, že by nato do takové intervence neslo

JZ

NATO by šlo a už také Pobaltí vojensky pomáhá. Kdyby pobaltské země nebyly členy NATO, tak už jsou Rusové dávno v Pobaltí.

JN

J82o79s12e97f 70N61i67k83l

22. 4. 2024 17:26

Tak dobře píšete, podle čerstvých (ještě vlhkých) notiček, které si náš pán premiér vyzvedl v ústředně CIA, kterou za tímto účelem navštívil i se šéfy našich rozvědek - tak je to správné, pořádek musí být. Je potřeba být připraven. Česká strana má strach z výsledků evropských voleb a i z těch v Česku. Co to vypovídá o údajné suverenitě ČR, když premiér jede na kobereček za šéfem cizí tajné služby? Je to strach, který trvá již nějaký čas. Je proto nutné neustále tvrdit, že ANO a SPD je pro ČR bezpečnostní riziko, je nutné obhajovat možnost korespondenční volby, je nutné neustále připomínat ruskou vojenskou hrozbu, hrozbu ruského vměšování do našich voleb. Je potřeba do hry vytáhnou zase nějakou "silnou" novou protiruskou kartu...je potřeba posílit rusofobii, proto pište, pište, pište....

Proč vytahovat protiruskou kartu? Každý, kdo není rusofil, nebo není slepý a hluchý, vnímá, co se děje na Ukrajině. To, že Rusko dennodenně ostřeluje území Ukrajiny raketami a drony s cílem co nejvíce poškodit její ekonomiku, a je mu jedno, že při tom umírají civilisté, vás zřejmě nedojímá.

  • Počet článků 3331
  • Celková karma 24,64
  • Průměrná čtenost 1805x
Jsem publicista, žiji v Českých Budějovicích, mám rád historii i jižní Čechy. Jsem rád za rody vladařů z Rožmberka a knížat Schwarzenberských, které mají zásluhu na zvelebení této půvabné krajiny.

Kontakt: jan.ziegler@seznam.cz