MK

europoslankyně Markéta Gregorová (Piráti)

Plus lůza z Antify.

Foto

Když v nás není základní slušnost je na to taková jednoduchá pomůcka. Představte si , že ti hasiči, nebo ta záchranka jedou pomoct někomu vám blízkému a uvidíte, že se vám bude uhýbat lépe a ochotněji.

Vašek

Foto

V mnohých krajinách je na frekventovaných križovatkách cez mesto naviac jeden pruh pre takéto prípady ale vždy sa aj tak dajú na okraj, aby také vozidlá mohli prejsť.

KL

Napadlo mne, co by se asi dělo, kdyby podobně někdo blokoval průvod při Prague pride. To by byl virvál, to by se zase politici předháněli v tom, kdo by to razantněji a hlasitěji odsoudil, vyzývali by k tvrdému tažení proti homofobii a podobné výkřiky. Ale když někdo blokuje legální průvod odpůrců potratů, tak je mezi politiky ticho po pěšině...

Foto

Kdyby zároveň blokoval vozidla IZS, byl by ten virvál naprosto oprávněný.

EB

jakpak by se asi tvářil některý z blokátorů, až by zjistil, že hasiči jeli zasahovat do bytu jeho rodinného příslušníka a v důsledku blokády dojeli se zpožděním, pročež ... dosaďte si podle okolností? hasiči dělali svoji práci - s průvodem to nemělo společného naprosto nic.

Foto

Tohle je na žalobu za obecné ohrožení. Moje svoboda končí tam, kde začíná svoboda ostatních. Vám karma.

VF

Honzo, já s Vámi souhlasím málo, ale tady máte stoprocentně pravdu. A souhlasím i s panem Pražákem, že Policie ČR měla konat, zatýkat a ano, mělo se to řešit jako obecné ohrožení.

Já jsem sice před lety natočil v Žatci krátké video (https://www.youtube.com/watch?v=dSov-9Vl6Cw), kde šlo dle mého názoru o zneužití vozidla s právem přednostní jízdy, já jsem se na to následně ptal jak u hasičů, tak na MÚ - omluvili se. Šlo o svatbu jejich kolegy. Tohle je ale zcela vyjímečný exces, do jisté míry i pochopitelný.

Takže ještě jednou - souhlasím s Vámi, karma!

MR

Asi to okoukali od přilepenců na magistrále

AL

Podívav se na fotky oněch blokátorů bylo mi vše jasné. Yntelygence z nich přímo sršela.

  • Počet článků 3326
  • Celková karma 25,44
  • Průměrná čtenost 1805x
Jsem publicista, žiji v Českých Budějovicích, mám rád historii i jižní Čechy. Jsem rád za rody vladařů z Rožmberka a knížat Schwarzenberských, které mají zásluhu na zvelebení této půvabné krajiny.

Kontakt: jan.ziegler@seznam.cz