Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
JZ

Takže jsem se dozvěděl, že posudek o neproveditelnosti stavby Onkocentra na Královských Vinohradech vypracovaný pro ministerstvo zdravotnictví vedené profesorem Válkem je prý účelový. Podle stejné logiky posudek vypracovaný v kauze Bečva, který odmítl vinu firmy DEZA je nevěrohodný protože byl vypracován za Babišovy vlády. Je to tak?

3 3
možnosti
MM

tak vite jak to je se znalci a posudky, na kazdy jeden vam muzu nechat vypracovat opacny...oba posudky ktere zminujete by samozrjeme byly duveryhodnejsi od nezavisleho zadavatele...

2 0
možnosti
Foto

Jaká rychlobruslařská hala? To je kampáááň a účelovka!

4 0
možnosti
OU
Uživatel požádal o vymazání
2 0
možnosti
JZ

Podstatou záležitostí je, že projekt Onkocentra na Královských Vinohradech nedoporučili odborníci a označili jej za nerealizovatelný. Pro nevzdělané doplním, před samotnou stavbou se provádí studie proveditelnosti, a pokud ta dopadne nepříznivě, projekt se nerealizuje. Investoři se řídí studiemi proveditelnosti, to je normální postup.

Pro mne jsou důležité názory odborníků, nikoliv řidičů MHD, učitelů, Peti Nedvěda apod. To jsou takoví ti všeobecní znalci, kteří ráno řeší ekonomiku, odpoledne covid a večer fotbal. Sorry, takové nelze brát vážně.

Samozřejmě onkologická oddělení jsou potřeba. Ale rovněž musí se rozhodnout fundovaní odborníci, kolik takových a na jaké úrovni potřebujeme. Oni o to musí řešit. To není námět pro ulici a politický populismus.

4 1
možnosti
JZ

Víc nevím, co bych k tomu dodal. Jestli tak jasnou záležitost někdo nechápe, jeho problém.

0 0
možnosti
JZ

Studie proveditelnosti jasně dokázala, že Babišův projekt na Vinohradech je neproveditelný. Rozhodli tak odborníci, názory jiných jsou irelevantní. Čili se jednalo o pouhé Babišovo plácnutí do vody.

Babišův projekt onkocentra na Vinohradech padl – (neovlivni.cz)

4 0
možnosti
MM

tak se to mohlo upravit, ne rusit...

0 0
možnosti

Smazaný příspěvek

Příspěvek byl odstraněn autorem blogu. Opakované vložení může být smazáno redakcí.

Milý Jene,

rakovina (zhoubné novotvary) je dlouhodobě druhou nejčastější příčinou úmrtí v ČR po kardiovaskulárních chorobách. Chtít postavit v Praze na Královských Vinohradech solidní kliniku, která by se touto medicínskou problematikou zabývala, vůbec od věci není. Že má Vinohradská nemocnice svou onkologii je sice pravda, nicméně pavilón B je zařízení, v němž jsem jako brigádník pracoval během letní brigády někdy před 40 lety, takže na rozdíl od Vás vím, jak asi zhruba vypadá.

Takže Vinohradům by nová, moderní klinika určitě slušela! A já se tady přidávám bez uzardění k těm, kteří Vámi uvedených 7 miliard za tuhle nepřipravenou "zbytečnost" považují za výrazně inteligentnější investici, než nákup amerických stíhaček.

8 4
možnosti
OU
ZV

Pěkně jste zvedl tlak úderem modrokošiláčů . Karma

3 0
možnosti

Smazaný příspěvek

Příspěvek byl odstraněn autorem blogu. Opakované vložení může být smazáno redakcí.

JZ

Pro ty méně chápavé, blog není o covidových opatřeních ani o nákupu stíhaček. Kdo to pořád nechápe, má smůlu.

5 0
možnosti

Smazaný příspěvek

Příspěvek byl odstraněn autorem blogu. Opakované vložení může být smazáno redakcí.

  • Počet článků 3342
  • Celková karma 24,00
  • Průměrná čtenost 1801x
Jsem publicista, žiji v Českých Budějovicích, mám rád historii i jižní Čechy. Jsem rád za rody vladařů z Rožmberka a knížat Schwarzenberských, které mají zásluhu na zvelebení této půvabné krajiny.

Kontakt: jan.ziegler@seznam.cz