Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
AK

Tak to vezměme z gruntu a vraťme se o pár set let. Navrhuji začít diskutovat o katolické církvi. Je to zločinecká organizace a je třeba ji zakázat, ne? Upálili nám Mistra Jana, Svatá inkvizice umučila spoustu lidí, za Svatých válek ukradli spoustu majetku. Musíme vytrvat v boji proti ní a nenechat se otrávit nikým, kdo bude říkat, že bychom se radši měli věnovat současnosti. Ať na nás politici kašlou, lžou nám a okrádají nás, jen když se nenecháme svést z té pravé cesty...

1 0
možnosti
Foto

Vy se máte především sejít s voliči komunistické strany a vysvětlit jim, co Vás vede k takovému nedemokratickému a totalitnímu chování. Také jim vysvětlete, proč se považujete za voliče vyšší třídy, za jakési nadlidi, kteří zde budou mimo volební proces určovat, kteří politici smějí vykonávat funkce !Rv!!

1 1
možnosti
Foto

Vážený pane Železný. Jsem rád za Vaši aktivitu. Připomíná mi to již celkem historickou paralelu po 2. sv válce v Německu. Tam byl nacismus a diskuse o něm tabu. Bylo to proto, že drtivá většina Němců byla s nacismem spojena, v úřadech byli bývalí nacisté, soudcové pár let předtím posílali na smrt těch pár odpůrců režimu, všichni schvalovali Norimberské rasové zákony.

Musela přijít další generace - jejich děti - které se začaly ptát, co to vlastně byl nacismus a co jejich rodiče dělali v té době. Teprve odkrytí všech těch temných poloh umožnilo vyrovnání se s tím hnusem, který v nich byl.

U nás na to čekáme, protože hodně lidí se za komunismu mělo dobře. Věděli, že jde o stejně hnusnou ideologii, jako byl nacismus, a přesto ji podporovali, někteří velmi aktivně. Musíte přijít vy, nová generace, která nebyla namočena do všech těch kompromisů, které jsme museli dělat my.

Nenechte se otrávit, když Vám budou nadávat. Máte pravdu.

1 3
možnosti
AK

Takže diskuzí o temných polohách komunismu bylo ještě málo? Kdy to bude dost? Kdo to bude určovat jestli jsme už správně vyrovnaní s minulým hnusem a můžeme se začít věnovat hnusu současnému? Vy? Pan Železný?

1 1
možnosti
AK

A co takhle oslovit radši současné vládnoucí zloděje?

Nebo to nevadí, že by kradli i nohama, nemít na nich boty, hlavně že kradou v dresu jiné politické strany než KSČM?

Aspoň malý protestík proti těm vládnoucím lumpům by možný nebyl? Nebo máme radši organizovat oslavné pochody s hesly: "Promiňte nám, že nevyděláváme tak rychle jak vy kradete" ?

4 3
možnosti
JR

J38a61r44a 36R35a94n29k

5. 3. 2013 6:00

Vsak mate pravo ho zahajit.....ten mensi protestik:-/

0 2
možnosti
PW

Ti co tvrdí, že jste hlupáčci, co se nechali zneužít pro jejich politické hrátky nemají pravdu. Ti, co tvrdí, že se někteří z vás nechali za jidášský groš najmout, taky lžou. Není pravda, že iniciátor této akce je neúspěšný politik, který se na kraj nedostal. Taky je lež, že při minulé demonstraci vás bylo pět a televize si vypomohla archívními záběry. A už vůbec není pravda, že jste jednu padesátiletou učitelku uštvali až zkolabovala. Nedejte se a bojujte dál statečně s komunismem, my všichni slušní a pravicově smýšlející vám držíme palce!  R^R^;-O

7 2
možnosti
JR

J57a73r23a 96R41a46n83k

5. 3. 2013 6:01

Slaba ironie. Soudruzka fakt zkolabovala?

0 2
možnosti
  • Počet článků 21
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 1440x
Jan Železný se narodil v "revolučním roce 1989" v Ostrově u Karlových Varů, kde v květnu 2009 maturoval na tamním gymnáziu. V současné době studuje obor politologie na FF ZČU v Plzni. Zabývá se zahraniční politikou a historií USA, VB a asijských komunistických zemí, neopomíjí ovšem sledovat ani domácí dění. Je držitelem mnoha studentských literárních cen (Cena Josefa Škvoreckého - studentská próza 2008, Cena Bronislavy Müllerové 2008, atd.) Působí jako zastupitel města Ostrova, předseda regionální organizace TOP 09 Karlovy Vary a šéfredaktor Ostrovského měsíčníku.

Seznam rubrik