Naši Cikáni se nestali Mistry světa

Včera (3.4) jsem tu o nich psal opak, než byl můj humoristický příspěvek odstraněn ....Vydržel tady "dlouhé" tři a půl hodiny než začala být čtenost a karma nemravně vysoká....potom byl strážcem "mravní čistoty" přemístněn a skoro skončil v pekle.

Teď je můj odstraněný článek k přečtení v kategorii HUMOR jako soukromý....Musím přiznat, že jsem to nepochopil. To už tu existuje nedotknutelná skupina osob se které si nemohu udělat ani srandu? O nic víc v mém příspěvku nešlo, žádná rasová nenávist,žádné lži, žadná sprostota a urážky. To je vše čemu se zásadně vyhýbám. Svůj blog jsem začal psát především proto, abych na něm mohl psát humoristické příspěvky a dávat na něj i své kreslené vtipy. Nechci tu psát jen "vážné články" o politice, hrabat se v té hromadě špíny mi nepřináší žádnou radost.... Chci psát pro radost a proto píši s humorem, pro zasmání a pobavení.Jestli dobře nebo špatně, vkusně či nevkusně to už je jiná věc...rozhodně jsem nečekal,že budu označen za šiřitele xenofobních nálad a smazán... Pokud někdo vytváří xenofobní nálady ve společnosti je to jedna část Cikánů, říkejme jim třeba degeš, kteří žijí nechutným parazitickým způsobem života a jsou opravdu hodně vidět a hlavně slyšet....na ty mířila i má satira. Skutečnost, kdy se relativně slušná většina a do ní samozřejmě počítám i část Cikánů, nemůže bránit nepřízpůsobilé a problematické menšině ani tak slabou a oblíbenou českou zbraní - humorem, je velmi smutná. Pseudopomoc různých jednotlivců a organizací dělá přímo " medvědí službu " všem těm slušným a pracovitým Cikánům, kteří žijí normální život a nechtějí aby je někdo odděloval od většinové společnosti.To se dnes bohužel děje.Různé podporovací a zvýhodňovací akce často nikak nevedou, jen dělají " zlou krev " a radikalizují veřejnost.To je velmi špatné a nebezpečné... Takže vtipy o křesťanech, židech, policistech, politicích a blondýnkách ano - vtipy o Cikánech ne.... Teď se cítím jako zločinec, šiřitel xenofobních nálad, vyvrhel lidské společnosti.Atmosfera kolem mé bezvýznamné osoby houstne, už se mnou nikdo nechce nic mit, ani náš pes by si ode mě už ani piškot nevzal...Taková ostuda, každý si na mě bude ukazovat prstem. Ráno do práce budu muset jít asi kanálem.... Proč nemohou být naši Cikáni Mistry světa...?!

Autor: Zdeněk Bárta | středa 4.4.2012 12:42 | karma článku: 38,87 | přečteno: 2708x

Další články autora

Zdeněk Bárta

Ukrajincům se pomohlo hned. Na Romy se desítky let zapomíná.

To mám tvrdí ředitel neziskovky Romodrom Tamagoš, na jejíž chod jen tento rok nezapomněl poslat stát 100 milionů korun. Sprostota a drzost. Chápe vůbec co říká? Nebo chce záměrně plivnout do obličeje všem plátcům daní? Chce víc?

13.7.2023 v 8:50 | Karma: 12,37 | Přečteno: 173x | Diskuse

Zdeněk Bárta

Fuj!! Polonahá burleska útočila na morálku v Třebíči !

Je polonahé tělo burlesky útokem na morálku a nevhodné pro oči děti? " Burlare" slovní základ z italštiny znamená smát se či vysmívat se a tak se svému nadpisu blogu směju. I těm konzervativně pohoršeným občanům.

20.6.2023 v 13:52 | Karma: 27,72 | Přečteno: 1055x | Diskuse | Politika

Zdeněk Bárta

Exkancléř Mynář vyskladnil ( ukradl?) šperky za 535 000.

Takhle se to dělá. Nic primitivního jako dlažební kostka hozená do výlohy klenotnictví. Výsledek je ovšem stejný. Šperky jsou fuč. Prezidenský sklad darů je skoro prázdný. Část šperků osobně vyskladnil kancléř ( zloděj?) Mynář.

20.6.2023 v 9:19 | Karma: 41,92 | Přečteno: 4364x | Diskuse | Politika

Zdeněk Bárta

"Putin ví co dělá, Sláva Putinovi!" aneb " Z čeho mám žít?"

Nesourodé duo se na romské pietě rozjelo. Pořvávající stařec a mladý fousatý Rom využívají možnost oslovit národ a získat pro svůj boj proti Ukrajincům jeho sympatie. Podařilo se? Z mého pohledu a vnímání světa se podařil opak.

19.6.2023 v 14:58 | Karma: 36,28 | Přečteno: 1434x | Diskuse | Politika

Zdeněk Bárta

Den otců nebo Den ochlastů?

Den otců se zatím příliš neuchytil. To je škoda. Měl by se slavit každou třetí neděli v červnu. Jeden z reklamních letáků supermarketu tento svátek připomíná a nabízí dárky pro otce. Širokou nabídku alkoholu od piva po rum.

19.6.2023 v 9:16 | Karma: 36,38 | Přečteno: 3408x | Diskuse | Osobní

Nejčtenější

Herci, sportovci i politici. Podívejte se na VIP, které dorazily na rozlučku s Bartoškou

21. května 2025  10:54

Nejen známé tváře z uměleckého světa se přišly v úterý večer rozloučit se zesnulým prezidentem MFF...

Křišťálové glóby a nezapálená cigareta. Bartoškovi vzdávali lidé hold sedm hodin

20. května 2025  6:30,  aktualizováno  17:01

Široká veřejnost se v úterý naposledy rozloučila s Jiřím Bartoškou. Pražské Rudolfinum bylo pro...

Šok a ticho. Evropští lídři po telefonátu Trumpa s Putinem nevěřili svým uším

20. května 2025  20:37

Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj a evropští lídři oněměli poté, co se s nimi americký...

Tragicky zahynul moderátor počasí v České televizi Jan Šrámek

19. května 2025  12:44,  aktualizováno  13:37

V sobotu odpoledne při nehodě v italských Alpách zemřel dlouholetý meteorolog a moderátor počasí...

Válečná loď se při spuštění na vodu rozbila. Kim Čong-un přihlížel a zuřil

22. května 2025  7:24,  aktualizováno  9:23

Kolaps sebeúcty, nedbalost, trestný čin! Tak zuřil severokorejský vůdce Kim Čong-un, který...

Proč Hamás zabil moji dceru? Netanjahu pochybil a uhýbá, volá otec po vyšetřování

24. května 2025

Premium Po útoku hnutí Hamás ze 7. října 2023 izraelská vláda stále mlží a odmítá státní vyšetřovací...

Centimetr navíc a kufr se prodraží. Cestující si stěžují na aerolinky

24. května 2025

Spotřebitelské organizace včetně českého dTestu si u Evropské komise stěžují na chování aerolinek....

Vláda neví co chce. Česká ekonomika potřebuje důkladnou očistu, říká ekonom

24. května 2025

Premium Česká ekonomika je zablokovaná, nedýchá pod tíhou státních zásahů, tvrdí v rozhovoru pro MF DNES...

Posíláme sanitu bez lékaře. Ušetříme. K méně vážným případům vysílá Praha řidiče

24. května 2025

Premium Máte horečku? Lehký úraz? Potřebujete lékařskou pomoc seniorovi kvůli senilitě? V Praze a dalších...

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!

  • Počet článků 574
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 2019x
Pseudovesničan v "nejlepších letech", který se raduje z každého dne kdy může vnímat svět všemi smysly.Věčný optimista, který dobře ví, že život je krásný a je hloupé si ho kazit zlobou, závistí a nenávistí.
Nastavte si velikost písma, podle vašich preferencí.