Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
KB

Velká Británie je krásná země, ale má posledních zhruba 35 let smůlu na ministerské předsedy...Tchatcherová ve skutečnosti pomohla chudnutí země a byla výstřední svou podporou fašistickému diktátorovi-masovému vrahu Pinochetovi a maoistickému masovému vrahu Pol-Potovi. "Socialista" Blair zavedl oproti Tchatcherové školné a přepadl v rozporu s mezinárodním právem hned 2 země...Jugoslávii a Irák. Přitom se nestyděl lhát. A s Cameronem je většina Britů opět nespokojena, přitom levice, která má většinu (Labour party+liberálové-sociální demokraté), se nedokáže spojit

2 3
možnosti
PV

Těch zemí, kde vládnou psychopati je mnohem více. A tahle tzv. lady, to byl tedy kousek! Skoncovala s ní i její vlastní partaj. A to už je, co říct.

1 0
možnosti
JL

Děkuji za přepis proslovu Davida Camerona. Ve své podstatě se něco podobného o výrazných osobnostech v den jejich skonu nebo pohřbu říká. Pamatuji si na jakéhosi Václava Klause - ten po smrti svého předchůdce měl také důstojný projev...

1 0
možnosti
LS

Zajímavé je, že jí její Oxfordská univerzita odmítla udělit čestný doktorský diplom, ačkoliv to byla běžná praxe u všech bývalých studentů, kteří se stali premiéry.

2 1
možnosti
OK

Omyl, nezajimave, pani premierka levicaky silene stvala - a stve doposud.

2 2
možnosti
  • Počet článků 283
  • Celková karma 12,36
  • Průměrná čtenost 1746x
Ing. Josef Zbořil, Ph.D. (1979, Prostějov) je moravský technický manažer v železničním průmyslu, bývalý olomoucký krajský předseda a lídr Strany svobodných občanů (2012-2015), překladatel a autor americko-izraelského Gatestone Institute (2015-2022), zakladatel občanského hnutí ESG participace KYBER-OBČANÉ a představitel kybernetického občanského humanismu. Popularizuje odkaz osvětových uměleckých snah z přelomu 19. a 20. století českého loutkářství s heslem "Vychovávej loutkou, ne loutky".