Premium

Získejte všechny články
jen za 49 Kč/měsíc

Komunisti tvrdí, že školy vymývají mozky???

Čeští komunisté tvrdí, že školy vymývají dětem mozky a o komunistických zločinech informují jednostranně. Ve svém prohlášení dokonce vyzývají učitele, aby do škol nezvali politické vězně a lidi s protikomunistickým smýšlením.

No to mě tedy opravdu rozesmálo! Velmi dobře si tu dobu pamatuju, i když jsem nebyl dospělý. Ve školách do nás hustili zprava i zleva, jak je socialistické zřízení báječné, prakticky ráj na zemi! V dějepise jsme se zase poctivě šrotili o hospodářské krizi třicátých let s vysvětlením, že vše bylo zapříčiněno nezměrným vykořisťováním. 

Ještě dnes lze do tehdejšího světa nahlédnout díky báječnému nápadu uveřejňovat 25 let staré televizní noviny na kanálu ČT 24. Je to opravdu legrace k popukání, když dělníci, rolníci a pracující inteligence radostně zvěstují nažehlenému zpravodaji o svých nesporných úspěších a o nových překonávání norem o 10, 20 ale i 30%. 

Komunisti měli celých 40 let na to, aby mohli zrealizovat svůj naprosto nesmyslný a realitu nerespektující plán! Nedočkal jsem se komunismu a zrušení bankovek, protože by si měl každý vzít podle svých potřeb a přitom podle svých možností pracovat. Komunisti se nemuseli zabývat složitým skládáním vlády a koalic, nemuseli dělat kompromisy. Měli 40 let a dokázali akorát to, že lidi stáli fronty i na hloupý toaleťák. V Rusku, kde bylo včera již předloni, se dokonce stála fronta i na obyčejný chleba! 

A teď přichází tihle králové všech demagogů a leštičů mozků s tím, že o komunistických zločinech se informuje jednostranně. Ano, bylo by vážně pěkné, kdyby mohl do třídy přijít prokurátor Urválek, který měl na rukou krev Milady Horákové a pěkně vyváženě a hlavně nestranně vysvětlit všem žáčkům dychtícím po poznání, proč byla odsouzena a kdo na její spis a na spisy ostatních napsal ještě PŘED soudem ortel smrti či 25 let těžkého žaláře! 

Autor: Tomáš Vojkovský | čtvrtek 22.1.2009 8:04 | karma článku: 30,01 | přečteno: 1064x

Další články autora

Tomáš Vojkovský

Romské děti mají v Kanadě problémy!

Jak vidno, tak i v Kanadě, multikulturní zemi, jsou bohužel oškliví a zlí rasisti, kteří nutí nebohé romské děti chodit do školy! Zdejší učitelé je popisují jako žáky, se kterými se během své praxe NIKDY nesetkali! (jasný rasismus, fuj!!) Mají nulovou znalost angličtiny, jsou agresivní, vykazují malou úctu k učitelům a světe div se - nedělají domácí úkoly a mají i několikadenní neomluvené absence ve škole! Kanadští učitelé jsou zděšení a jejich pedagogické vzdělání si s těmito drobnými hloupostmi neví rady! (jestli oni náhodou nestudovali v Plzni?)

1.12.2009 v 8:43 | Karma: 36,89 | Přečteno: 3372x | Diskuse | Politika

Tomáš Vojkovský

Wolfík předloží důkazy!!!

Péťa Wolfů, bývalý poslanec ČSSD a současný přeběhlík k ODS, se zuby nehty brání zbavení imunity a za žádnou cenu nechce podstoupit trapné a nechutné vyšetřování, při kterém by se ho jistě ptali na rozkrádání dotace za necelých 5 mega! Zajisté by se mu špatně vysvětlovalo, proč si nechal vyplatit pořádně tučné částky za bezcennou studii, kterou ukradl na internetu nebo proč si naúčtoval cestovné za 1,25 mega, aniž by musel kamkoliv jezdit?

21.10.2009 v 9:09 | Karma: 15,45 | Přečteno: 2362x | Diskuse | Politika

Tomáš Vojkovský

Do Romů teď bude sypat peníze Pecinův tým!

Ačkoliv romomil Míša Kocábů vymýšlí jednu hovadinu větší než druhou jak na běžícím pásu a neustále špekuluje, kde a jak vyhodit co největší balík peněz daňových poplatníků, stále to nestačí! Nyní se do toho opřel ministr vnitra Pecina! Co má společného ministr vnitra s Romy? Prakticky nic, ale dá se z toho vytřískat popularita a utratit v době krize nějaké ty přebytečné finanční prostředky! Pecina se jako správný Limonádový Joe pustil do křížku s extremisty a chce jim vyrazit z ruky nejsilnější trumf - romskou otázku! A jak na to náš kluk ušatý jde? No přeci pěkně od lesa!

24.9.2009 v 8:48 | Karma: 34,36 | Přečteno: 2726x | Diskuse | Politika

Tomáš Vojkovský

20 Romů na jednoho bílého? Proč ne?

Jak vidno, Míša Kocábů dostává stále málo peněz pro své Ministerstvo pro potlačování práv většiny, neboť jeden z našich českých občanů nebyl dostatečně "začleněn" a "přizpůsoben" romskému obyvatelstvu. V Rumunsku byl totiž brutálně ubit český řidič kamionu, když napomenul skupinku 20 opilých Romů, aby ztišili hudbu. Ti ovšem na nějaké ztišování nebyli připraveni a zjevně jim tento nepřizpůsobivý trouba vadil tak, až si ho vytáhli z hospody a tam jej ve svorné pospolitosti umlátili k smrti.

16.9.2009 v 10:08 | Karma: 34,59 | Přečteno: 3064x | Diskuse | Politika

Tomáš Vojkovský

Půl milionu pro Talmanovou? Proč ne?

Poslanci nemusí smutnit, že se sněmovna rozpouští a pořádají se předčasné volby. Dostanou totiž od státu parádně pozlacené padáčky, za které by se nemuseli stydět leckteří "manažeři" státních podniků. Lucka Talmanová si zobne ze státního 468 800,- Kč!

15.9.2009 v 9:27 | Karma: 25,51 | Přečteno: 2839x | Diskuse | Politika

Nejčtenější

Po deštích se lesy plní houbami. Tady mají Pražané největší šanci na plný košík

ilustrační snímek
8. června 2026

Počasí posledních dnů jako by si čeští houbaři sami vymodlili. Kombinace vydatných dešťů a...

Pražská muzejní noc 2026: Na Florenci se chystá videomapping zdarma, zahraje i Lake Malawi

Festival Signal rozzářil centrum Prahy (15. října 2015).
9. června 2026  12:47

Více než 60 muzeí, galerií a dalších kulturních institucí otevře své brány netradičně v nočních...

Mačkáte v MHD tlačítka správně? ROPID vysvětlil, jak dávat znamení bez zmatků

Zastávky na znamení, kočárky a tlačítka... Umíte je správně používat?
8. června 2026  16:21

Kdo někdy nervózně mačkal tlačítko v tramvaji pětkrát za sebou nebo hledal ten správný čudlík, není...

Začíná léto a s ním i obří stavba u letiště. Neriskujte, že vám kvůli kolonám uletí letadlo

V následujících měsících bude v okolí letiště probíhat přestavba křižovatky...
8. června 2026  19:02

Míříte na dovolenou a ta začíná na Letišti Václava Havla v Praze? Tak zbystřete, hlavně pokud...

Železnice na letiště vstupuje do nové etapy. Kvůli protestům zmizí ze Střešovic plánovaný komín

Architektonický návrh terminálu Dlouhá Míle od společnosti Pavlíček Hulín...
3. června 2026  18:05,  aktualizováno  4. 6. 7:12

Přípravy klíčové části železnice z centra hlavního města na Letiště Václava Havla pokračují....

Husa na provázku pátrá po zdrojích síly, která pomáhá překonat nejtěžší chvíle

Husa na provázku pátrá po zdrojích síly, která pomáhá překonat nejtěžší chvíle
10. června 2026  17:50,  aktualizováno  17:50

Po zdrojích síly, která lidem pomáhá překonat nejtěžší chvíle, pátrá brněnská Husa na provázku v...

Na kopci Špičák v České Lípě přibyly nové stezky, lavičky i výtvarná díla

ilustrační snímek
10. června 2026  17:43,  aktualizováno  17:43

Nové stezky, místa k odpočinku i výtvarná díla nabízí nově příměstský les na kopci Špičák v České...

Ochranáři představí v Plzni invazní rostliny a živočichy

ilustrační snímek
10. června 2026  17:39,  aktualizováno  17:39

Agentura ochrany přírody a krajiny ČR (AOPK) představí ve čtvrtek v centru Plzně invazní druhy...

S ochranou proti povodni v Ostravě-Nové Vsi pomůžou mobilní uzávěry podjezdů

ilustrační snímek
10. června 2026  17:29,  aktualizováno  17:29

Ostrava dala 680.000 korun na prostředky, které pomůžou s ochranou proti povodni v městském obvodu...

Ideální na snídani i rychlou večeři? Test čerstvých sýrů s jogurtem Hollandia
Ideální na snídani i rychlou večeři? Test čerstvých sýrů s jogurtem Hollandia

Jemná krémová textura, svěží chuť a univerzální využití v každodenní kuchyni. Redakce eMimina otestovala dva čerstvé sýry s jogurtem od české...

  • Počet článků 139
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 1299x
Pracuji ve firmě
GRAVOEXPRESS s.r.o. a někdy dělám weby
Levné prodlužování řas

Seznam rubrik

Bloger roku 2024
Blogera roku 2025
Nastavte si velikost písma, podle vašich preferencí.