Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
LC

Radek Koten se projevil jako ... nechytrý. Ovšem na domácím hřišti. Nevím jestli si toho ještě někde všimli. To naše diplomatka a předsedkyně PS Markétka se projevila v zahraničí, v Ázerbájdžánu. A řekl bych, že ještě hloupěji a s většími důsledky. To jen aby ten prototyp naší současné politické scény byl kompletnější.

1 7
možnosti
JJ

Docela by mne zajímalo, v čem s vámi mínusáři z příznivců Nové Národní Fronty nesouhlasí. Myslí si snad, že pan Koten není málo chytrý, nebo spíš nesouhlasí s tím, že prototypem dnešní vrcholné političky NNF je skvělá diplomatka Markétka Dvousvetrová, která se ztrapnila na mezinárodním poli?

1 2
možnosti

Na to, že by se tito exoti dostali do vlády, nechci ani pomyslet.

5 0
možnosti
JJ

Hysterický Koten sice reaguje hloupým způsobem na hysterii s vyvěšováním různých cizích vlajek, které je našim vládnoucím elitám historicky vlastní. Od těch s hákenkrajcem, kdy se to ale vzhledem k tehdejší situaci dalo i omluvit, přes ty sovětské, až po dnešní eurounijní, duhové, tibetské a v poslední době i ty ukrajinské. S tím, že "kdo nevlaje s námi, vlaje proti nám". Takže alergie mnohých občanů slabších povah na takovéto "fangličkářství" může být různá a někdy se jí nedivím.

Já se tomu v obou případech směju. Podobně jako hysterickým výlevům různých "bystrých pozorovatelů kolotu událostí vůkol", (kteří si ani nevšimnou, že MS opravdu ještě neskončilo), nebo opravdu kvalitním novinářům z mladé fronty (a mnohým "správňáckým" diskutérům pod článkem), kteří se nám snažili vnutit, že žlutá není žlutá, ale zelená, nebo alespoň "zelenkavá".

1 8
možnosti
Foto

U nepřátel zabijáckých mikrovlnek jsou příčiny jejich možných hysterických reakcí obzvláště nepředvídatelné .

11 0
možnosti
Foto

https://www.forum24.cz/kdyby-hloupost-nadnasela-koten-z-spd-uz-je-na-mesici-ted-bojuje-proti-lyzarskym-bundam

Koten patří k politickému bizáru. Země, v níž si může někdo vysloužit post šéfa Bezpečnostního výboru PS PČR varováním před zabijáckými mikrovlnkami, není v pořádku.

15 0
možnosti
LU

"Nelze vyloučit, že výše uvedení jedinci se za jistých podmínek mohou za necelé dva roky stát třeba ministry vlády České republiky. A to už k smíchu nebude."

Bohužiaľ na Slovensku sa z dezolátov nielen ministri ale aj predseda vlády a podpredseda parlamentu.

Voličom na to, že sa strapňovali podobne ako pán Kotén to nevadí.

Košice sa každý rok pri výročiach, alebo pri Medzinárodnom maratónu mieru odejú do mestských farieb žlto-modrej nikomu to po desaťročia nevadilo, v roku 2022 sa rozpútalo dezolátske peklo.

"V domnienke, že v centre Košíc sú rozvešané ukrajinské vlajky, padali expresívne reakcie ako „fuj“, „hnus“ alebo „dajte to do pi ,

„Toto že sú Košice??? Veď to vyzerá ako Užhorod.“

„Kde som? Na Slovensku, alebo na Ukrajine? Vymývanie mozgov?

Dajte tam kosicky erb a nie cudzie vlajky. Sme na smiech všetkým, ako prikazu, tak robíme. A hrdosť k mestu, Slovensku, to nikomu nič nehovorí? Sú na Ukrajine naše vlajky? Nie sú tam ich, a nie ešte naše. Aj hlúposť je dar boží,“

Košice počas osláv:

https://www.startitup.sk/wp-content/uploads/2022/05/befunky-collage-2022-05-21t181408021-900x505.jpg

10 0
možnosti
Foto

Budou-li za dva roky tito lidé ministry vlády, bude to vypovídat něco o stavu našeho elektorátu.

Vašek

14 0
možnosti
Foto

Ministři vlády se nevolí.

1 0
možnosti
Foto

Karma, ale malá připomínka. MS končí až 18. února.

8 0
možnosti
Foto

Biatlon není součástí Mezinárodní lyžařské federace.

Má vlastní mezinárodní federaci.

1 1
možnosti
Foto

Ještě bych doplnil , že biatlonová federace má jako své barvy modrou a žlutozelenou, která někomu může připadat jako žlutá. Je ale pravda, že tentokrát to byl od poslance Kotena úlet.

Čekám, kdy bude Koten kritizovat modrou oblohu a žluté slunce.

7 2
možnosti
Foto

A nedopočítáš se jich....., smutná karma

14 0
možnosti
  • Počet článků 1005
  • Celková karma 31,21
  • Průměrná čtenost 2516x
Idealista, který věří, že lidé jsou v podstatě slušní. Nejpodstatnější jsou lidské vztahy, vše ostatní je pomíjivé. Rentiér, který se prací už jen baví, který nikam nespěchá a s nikým nesoutěží. Příležitostný herec a dálkový chodec.

Seznam rubrik

Oblíbené články

Oblíbené blogy

  • L.A.Sulovská
  • Vladimír Gottwald
  • Jan Pražák
  • Lubomír Stejskal

Oblíbené knihy

Co právě poslouchám

Oblíbené stránky

  • www.blogosfera.cz