Foto

Tvoje manželské toccaty a fugy jsou top! A za to a hlas k tomu

Foto

Zuzko, děkuji za přečtení. Stran soutěže jsem psal jinde, že ji zcela pomíjím. Moje životní priority se ubírají úplně jiným směrem. Máme novou inscenaci, s níž vyprodáváme ostravské divadlo. Momentálně můj životní top. jak to nazýváš.

Foto

Samec Paviána pláštíkového sice měří jenom 75 cm. a váži 30 kg. zato zuby má impresivní. Nechtěl bych se s ním dostat do potyčky.

Vašek

Foto

Mi povídej, ten vůdce smečky byl docela impozantní.

Foto

Můj hlas do Blogera roku je v těch nejlepších rukou.

Úžasné, tvoji vytříbenou, až skoro řemeslnou češtinu miluju.

Pouze ji, mně dokazovat, že jsi muž nemusíš.😀

Foto

Co máte na mysli? Mou mužnost po skončené bitvě, nebo případné další ataky opičí tlupy další dny v boji za banáový přísun?

MV

... která bije, teda... kope

Čtu ráno cestou do práce a už se mi tam chce o trochu víc! Díky, Tome

Tvoje toccaty s fugy moc bavej

JL

Vas clanek poukazuje, ze jste opravdu Cech, pane Tomáši Vodvářko. Osobne i pri mem veku moho rici, ze jsem vzdy pripraven. Byl jsem junakem a tak vim, ze pripraven musm byt.

To byl ten zacatek vaseho pribehu.

Tim koncem jste dokazal, ze tim Cechem skutecne jste. Ty pravidla z junacke ustavy nejsou vam znamy a mnoho cestovani za komunismu se nesetkalo s urcitymi pevnymi pravidly a ta ceska lesni zver se teprve naplnuje tim exotickym zvestvem jako u Zlina ten hnedy medved.

Pri navsteve me rodiny v Kanade, jsme s manzelkou je vzaly do uzemi, kde se pohybuji zvirata volne, kde neni zabran se k vam priblizit. Nemohu vam rici presne jaky druh opic zde byly, ale ta tlupa byla velka. Moji rodice jako spravni Cesi, jim nabidli ty banany jako dar z Ceskoslovenska. Mohu jen v kratkosti zdelit, ze vsechny sterace musely byt opraveny a ta projizdka byla velmi kratka. To zadni sklo vydrzelo, ale ten plasticky ram se musel nahradit.

Vsak dekuji za vsechny ty obcany kteri neznali ten zakon, ktery jste popsal. Ano zakon. Jinak se to neda nazvat. Tak Cesi pozor pri navsteve Gibraltaru (Gibraltaras). Zde ty opice vedi presne jak na vas. Jim proste neutecete. Tak adios.

Foto

Opice na Gibraltaru jsou pověstné. Tam bych nevytáhl ani brejle...

Foto

Jak mám tu svou představivost, tlemi jsem se hezky.

Dík!

Foto

Tedy, s tou opičkou bych se zachovala úplně stejně jako Tvoje žena. Byl jsi hrdina, že jsi ten souboj podstoupil. Já bych dopadla tak, že bych se musela stát členkou tlupy a ostatním opicím bych musela loupat banány, aniž by mi daly kousnout.

Foto

Zdeňko, ta příhoda se odehrála úplně přesně tak, jak jsem napsal. Dodnes chodím okolo klece s paviánem pláštíkovým v ostravské ZOO s pocitem lehké pýchy.

Bezvadný článek (i když ta poslední věta tam byla trochu navíc).

Foto

Popsáno historicky přesně, pane Šťastný.

Foto

Vodvářka, Trizuljak, Trčálek, hezky jste se tu seřadili, moji nominanti.

Foto

Paní Jandová, škoda, že jste hlas pro mne promarnila. Je tam jeden kandidát, který se na hlasy třese a proto je třeba mu je dát. Třeba něco pochopí.

  • Počet článků 998
  • Celková karma 29,65
  • Průměrná čtenost 2516x
Idealista, který věří, že lidé jsou v podstatě slušní. Nejpodstatnější jsou lidské vztahy, vše ostatní je pomíjivé. Rentiér, který se prací už jen baví, který nikam nespěchá a s nikým nesoutěží. Příležitostný herec a dálkový chodec.

Seznam rubrik

Oblíbené články

Oblíbené blogy

  • L.A.Sulovská
  • Vladimír Gottwald
  • Jan Pražák
  • Lubomír Stejskal

Oblíbené knihy

Co právě poslouchám

Oblíbené stránky

  • www.blogosfera.cz