Komunisté neznají slovo stud

V poslední době se  komunisté snaží o přepisování dějin. Nejdřív nám soudružka poslankyně Marta Semelová hlásá o hrobu Klementa Gottwalda,  jak moc dobrého pro lidi  udělal, a svůj obdiv k němu.

Poté Vasila Bilaka označuje za pozitivní postavu našich dějin, a následně svůj obdiv obrací k boji pohraničníků proti "narušitelům" státních hranic a zpochybňuje, že přiznání Milady Horákové bylo vynucené.

A aby to nebylo jednoduché, chodí se Slovanským výborem 28. října k soše Edvarda Beneše na Loretánské náměstí. K tomu Benešovi jehož předčasnou smrt mají komunisté na svědomí.

Soudružka Semelová svou lásku ke straně rozpoznala v pouhých jednadvaceti letech (1981) kdy si uvědomila, že její místo je v předvoji dělnické třídy - Komunistické straně Československa. Svým podpisem  stvrdila souhlas s okupací své vlasti a tím se dopustila velezrady. Zatímco v padesátých letech by ji za to čekala obrátka, dnes ji nic nebrání sedět v parlamentu a plně využívat demokracie k vychvalování zločinců a zločinů komunistické éry.

V minulém měsíci bylo na vrcholu Dyleň poblíž Dolního Žandova v Karlovarském kraji slavnostně odhaleno sousoší pohraničníka se psem, který nese hrdý název "Na stráži míru".

 Účastníci akce Klub českého pohraničí (KČP) událost označil za mimořádnou a tvrdí, že historii nepřepisují, ale napravují. 

Vrcholem nemorálnosti těchto soudruhů se stalo prohlášení předsedy KČP soudruha Milana Richtera, který u příležitosti odhalení pamětní desky zavražděného osmnáctiletého Němce Hartmuta Tautze,

který byl poblíž Bratislavy na hranicích roztrhán psy, když prohlásil: "Mohl si za to sám. Kdyby jim dal pokoj a neoháněl se, kdyby je respektoval, tak by ho pouze vyštěkali a čekali na přístup hlídky."

Tento čin se stal dvaadvacet metrů od rakouských hranic. A protože se to stalo v roce 1986, nedalo se to tak jednoduše ututlat jako v dřívějších letech, takže v lékařské zprávě se objevuje věta: "Kdyby mu včas byla poskytnuta lékařská pomoc - přežil by."

Odpověď soudruha Richtera byla: "Byl tady v roce 1948 ústavní cestou nastolen nový společenský řád, na rozdíl od osmdesátého devátého roku, to nebyla ústavní cesta."

K dokreslení nestydatosti soudruhů, použiji slova místního blogera, soudruha Cvalína: 

" Pokud mluvíme o ohrožení demokratických principů, tak se obávám, že tato doba nastala."

Já se taky domnívám že doba nastala. Ale jiná, než si soudruh Cvalín a jeho spolustraníci  představují. Nastala doba jasně říci, že Gottvald byl zločinec a že členové pohraniční stráže, ač se to neuvědomují, nebo nechtějí uvědomit, klesli na úroveň strážných v koncentračních táborech,

Věž na hranicích ČR

kteří taky stříleli vězně za pokus dostat se k drátům, a jejich psi si nezadali s jejími psi. Rozdíl je v tom, že tam to byli nebozí vězni, tady obyčejný lidé,

kteří měli své sny. A když zjistili, že je nemohou uskutečnit ve své, komunisty vychvalované, zemi, chtěli to zkusit jinde. Jenomže to netušili, co je  na hranicích míru čeká - smrt.

Bohužel naše, a nejen naše země trochu pokulhává za Německem. Koncem šedesátých let se začali mladí Němci ptát svých rodičů a prarodičů - co jste dělali za války? Myslím, že by je dnešní mladí měli následovat a ptát se...

 

Autor: Vladislav Svoboda | úterý 23.8.2016 10:46 | karma článku: 32,45 | přečteno: 1037x
  • Další články autora

Vladislav Svoboda

Nová podoba?

11.4.2024 v 9:43 | Karma: 9,16

Vladislav Svoboda

V. díl Pouštění žilou

8.4.2024 v 8:32 | Karma: 10,55

Vladislav Svoboda

IV. díl Chaos

5.4.2024 v 9:13 | Karma: 11,03

Vladislav Svoboda

III. díl Náměstek

4.4.2024 v 8:55 | Karma: 11,09

Vladislav Svoboda

Vrána k vráně sedá

2.4.2024 v 9:35 | Karma: 25,88