Premium

Získejte všechny články mimořádně
jen za 49 Kč/3 měsíce

Internacisti nemají při obhajobě EU argumenty - Sulík vs. Schulz

Pokusím se v tom článku poukázat na dva největší politické bludy naší doby a seznámím Vás s novým předsedou parlamentu EU a internacistou Martinem Schulzem, který zcela argumentačně vyhořel v duelu proti Richardovi Sulíkovi, předsedovi spřátelné slovenské strany Svoboda a Solidarita. Jediný Schulzuv argument zněl: Jste členy EU? Dostávali jste dotace? Tak teď plaťte! Sám o sobě je ten argument zvrácený a mafiánský. Používají ho také zástupci TOP 09 a ČSSD, když vysvětlují, proč se musíme poslat 38 miliard do MMF na záchranu eurozony nebo proč musíme vstoupit do ESM. Co když je to ale nakonec úplně jinak? Co když na EU stovky miliard korun doplácíme?

Nový socialistický předseda parlamentu EU Martin Schulz, seznamte se.

 


Největším úspěchem socialistů bylo přesvědčit lidi, že nacizmus (nacionální socializmus) je pravicová ideologie.

Nejdřív se podíváme na termín internacismus, který je myslím velmi trefný a který budu používat. Zatímco nacista je zkratka pro národní socialismus, který zpopularizoval už Hitler (a že se mu to povedlo!), internacizmus je zkratka internacionálního socialismu. Martin Schulz je perfektní zástupce této ideologie. Od roku 2004 je leader Evropských socialistů v parlamentu EU. 17. ledna byl zvolen předsedou parlamentu EU. Schulze do předsednického postu zvolili nejenom socialisté, ale také evropští lidovci, kam ještě donedávna patřila ODS a dnes se k ním hlási TOP 09 a KDU-ČSL. Evropští socialisté sdružují socialisty napříč EU a najdete tam samozřejmě naší ČSSD. Evropští socialisté jsou členy socialistické internacionály, která si velmi přiznačně do svého čela zvolila Jorgose Papandrea. Toho, co jako ministerský předseda dorazil Řecko. Jak jsem již psal a mnoho lidí tomu pořád nějako nechce věřit, dlouhodobý politický program Evropských socialistů je Nový světový řád. Pokuď chcete rozumět světové politice, měli byste se s tímto 150 stránkovým dokumentem seznámit. Je to v podstatě dosažení světové vlády, tak jak si to představoval Hitler (říkal tomu Nový řád), ale mírovými prostředky, přičemž jsou lépe zohledněny současné světové velmoci a boj proti židům byl nahrazen bojem proti CO2.

Jediný argument, který proti Sulíkovi v debatě Schulz použil, bylo to, že Slovensko dostalo peníze z EU, tak je teď musí (protože je přeci solidární) prostřednictvím Evropského stabilizačního mechanizmus vrátit. To je klasická mafiánská taktika nejdřív si někoho zavážete a potom ho zneužíváte, protože on má pocit viny. Jak ale teď velmi pěkně na příkladu České republiky ukázal Petr Mach, to že z EU více peněz dostáváme je naprostá lež. Do pozice ČR - EU nejsou totiž započítávána ušlá cla, náklady na biopaliva a soláry, náklady na novou byrokracii... Celkově to Mach vypočítal na více jak 200 miliard Kč a EU nám poslala pouze 72,5 miliardy, to znamená, že nás členství v EU za minulý rok stálo 127,5 miliardy Kč. To byl plánovaný deficit státního rozpočtu za minulý rok! Je to jako kdybychom živili celý další rezort školství (127 miliard Kč)!

Pojďme vystoupit z EU hned, včera bylo pozdě.

Užíjte si debatu zkrácenou na 13 minut (celá zde):

A ještě se podívejte co to ten Evropský stabilizační mechanizmus, do kterého nás tlačí TOP 09, ČSSD vlastně je (4 minuty).

Hlasujte ve finále ankety Blogera roku

Autor: Vít Jedlička | úterý 28.2.2012 15:10 | karma článku: 44,17 | přečteno: 10304x
  • Další články autora

Vít Jedlička

Taxi končí Liftago, WunderCar a Uber začínají!

V článku níže můžete díky promo kódům získat 350 Kč na ježdění po Praze. Další kredit můžete získat tím, že do aplikace zvete své kamarády. Mobilní aplikace pro Android a iPhone (Windows mobile je definitivně mrtvý) dělají revoluci v dopravě ve velkých světových metropolích. Vysloužily jsi už svojí vlastní epizodu v South Parku: Handicar. Taxikářské dispečinky se dočkají výrazné redukce a možná nakonec, pokud se jím díky státní moc nepodaří potlačit novou konkurenci, jednoho dne zcela zmizí.

5.11.2014 v 17:40 | Karma: 14,61 | Přečteno: 2092x | Diskuse| Ekonomika

Vít Jedlička

Díky politice pana Babiše máme naftu dražší o 4 Kč a benzín o 2 Kč

Již dnes na jeden litr benzínu připadá 20 korun daní. Ministru financí Babišovi se minulý týden podařilo zarazit snížení této sumy o 1,82 koruny u benzínu a 3,03 koruny u nafty. Podařilo se mu ale prosadit zelenou naftu pro zemědělce. Těm se má začít vracet 4,38 Kč z každého litru. Podpora zelené nafty přijde státní rozpočet podle výpočtu Ministerstva financí na 1,3 miliardy korun. Nová, Babišem navrhovaná daň za ropné rezervy, by zdražila pohonné hmoty o 25 až 30 haléřů a stát by na ní vydělal 1,4 miliardy korun.

30.7.2014 v 16:40 | Karma: 32,77 | Přečteno: 2619x | Diskuse| Politika

Vít Jedlička

Vznikla EFD v Evropském parlamentu, zasedat v ní budou Svobodní

„Budeme hlas národů“ říká předseda Britské strany za nezávislost (UKIP) Nigel Farage, jehož strana ve Velké Británii vyhrála volby do Evropského parlamentu. Nová frakce Evropa svobody a demokracie (EFD) v Evropském parlamentu v současné době zahrnuje 7 národních delegací a 48 poslanců.

18.6.2014 v 18:16 | Karma: 23,96 | Přečteno: 755x | Diskuse| Politika

Vít Jedlička

Největší mýtus eurovoleb: Brusel jsme my

„My jsme přece Brusel“ ohání se, kdykoliv se něco někomu nelíbí na Evropské unii - ANO, Piráti, Zelení a Jakub Janda, zástupce ředitele Evropskou komisí sponzorovaného think tanku Evropské hodnoty. Na něm si demonstrujeme, jaké mají myšlenkové pochody lidé, kteří se cítí jako Brusel. Chtěl jsem Vám z toho udělat video, ale bylo mi to výslovně panem Jandou zakázáno.

24.5.2014 v 6:49 | Karma: 36,16 | Přečteno: 2321x | Diskuse| Ostatní

Vít Jedlička

Pozor demagog.cz vás přizabije rtutí a ani si neověří zdroje

Organizace Demagog.cz se pustila do kritiky Svobodných a zkoumala 20 euronesmyslů, které publikovali na webu euronesmysly.cz. Záměrně některé věci překrucují, někde mají částečně pravdu, ale v bodě týkajícím se nebezpečnosti zářivek udělali pánové zásadní přešlap, když tvrdí, že úsporné zářivky jsou zdravotně závadné pouze, pokud budete olizovat střepy. Doslova píší:

23.5.2014 v 20:27 | Karma: 32,68 | Přečteno: 3236x | Diskuse| Politika
  • Nejčtenější

Drahé a rezavé, řeší Ukrajinci zbraně z Česka. Ani nezaplatili, brání se firma

18. května 2024  12:02

Premium České zbrojařské firmy patří dlouhou dobu mezi klíčové dodavatele pro ukrajinskou armádu i tamní...

Královna fetiše rozdráždila Ameriku. Její fotografce se klaní i feministky

22. května 2024

Seriál „Nejkrásnější fotografka“ či „nejlepší pin-up fotografka na světě“. Taková čestná přízviska si...

Turisté si zajeli do Afghánistánu. Střelci část Evropanů povraždili i s průvodci

18. května 2024  17:57

Neznámí ozbrojenci v pátek večer v provincii Bámján v centrální části Afghánistánu zabili tři...

Turek: Z Nerudové mi bývá špatně, o hlasy komoušů a progresivistů nestojím

24. května 2024

Bývalý automobilový závodník a lídr Přísahy s Motoristy Filip Turek patří mezi černé koně...

Vrtulník íránského prezidenta havaroval v mlze, záchranáři po něm pátrají

19. května 2024,  aktualizováno  22:16

Aktualizujeme Na severozápadě Íránu pokračuje rozsáhlá záchranná operace poté, co zde zmizel vrtulník s íránským...

Komu spadne do klína západ Afriky? Ve hře o vliv je průmysl i dezinformace

26. května 2024

Premium Od spolupracovníka MF DNES v Africe Pozvolný odchod Francie ze západní Afriky je hotová věc. Zcela nahradit francouzský vliv ale bude...

Čechů ubývá, rodí se méně dětí. Není čas na sex a vztahy, vysvětlují odborníci

26. května 2024

Premium Stále více žen v Česku nemůže otěhotnět nejen z důvodů onemocnění, ale i kvůli odkládaní...

První barevná fotka zmizela v hlubinách času. Už ji nikdy nikdo neuvidí

26. května 2024

Seriál Je to jen pruhovaná stuha na tmavém pozadí, přesto představuje zásadní moment ve vývoji barevné...

V metru ve stanici Náměstí Republiky spadl do kolejiště člověk, provoz byl zastaven

25. května 2024  22:38,  aktualizováno  23:28

„Na stanici metra B spadl do kolejiště člověk. Provoz metra je přerušen v úseku Smíchovské nádraží...

7 tipů, jak na citlivé zuby v těhotenství
7 tipů, jak na citlivé zuby v těhotenství

Hladina hormonů v těle se v průběhu těhotenství mění stejně jako chutě a jídelníček. Mnoho těhotných také trápí časté nevolnosti. Následkem toho...

  • Počet článků 128
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 2917x
Studoval ekonomii na VŠE a politologii na CEVRO Institutu.Najdete mě na Facebooku
Zakladatel občanského sdružení Reformy.cz
Kandidát Svobodných do Evropského parlamentu s č. 4

Seznam rubrik

Oblíbené články