PV

P64a98v90e82l 79V54é18b12r

1. 6. 2024 17:11

No, ten bod 6) o sjednocení nabíječek, tak ten je (čirou náhodou) dobrý a kritizovat to může buď blbec, nebo někdo zaplacený.

LS

Zajímavé je, jak před volbami vzniknou a poté zaniknou účelově vytvořené blogy.

U trikolory to snad byla povinnost.

AL

A teď ještě jak je to doopravdy aneb co si dotyčná vymyslela nebo převzala z pochybných webů

JZ

EU má samozřejmě chyby. Ovšem žádná norma na zakřivení banánů neexistuje.

JZ

Pěnkava, proč že sebe dělají hlupáka?

LU

Brusel vysávače...

Samozrejme, ani jednu z uvedených smerníc nenadiktovali tzv. bruselskí byrokrati. Boli po návrhu Komisie pozmenené a odhlasované poslancami v Európskom parlamente a národnými ministrami v Rade. (aj českým poslancami a českým ministrom)

Okrem toho schválené pravidlá nedávajú Komisii voľnú ruku pri určovaní noriem pre konkrétne výrobky – či už ide o vysávače, hriankovače, varné kanvice alebo iné. Na to je v súlade so smernicami najprv potrebná kvalifikovaná väčšina odborníkov vo výbore členských štátov, zo Slovenska manažéri s firmy Orava (inými slovami veľká väčšina vážených hlasov podľa veľkosti členského štátu). Potom majú Európsky parlament alebo členské štáty v Rade niekoľko mesiacov na to, aby postup zablokovali.

Ani jediný štát to nezablokoval

Ak to nespravia, Komisia formálne prijme nové pravidlá.

VF

Jedna Svobodná už tu úspěšně publikuje řadu let, i když Svobodná je tuším necelý rok.

Foto

Tak i pan premiér řekl, že některé nápady z Bruselu jdou proti zdravému rozumu, spíše proti nemocnému rozumu a že byrokratický Brusel klidně zničí Evropu a je nebezpečím.

Tak už chápu, proč si váš bývalý předseda oblékl hnědou košili! Dík!

  • Počet článků 5
  • Celková karma 21,00
  • Průměrná čtenost 414x
Jsem pražská předsedkyně strany Svobodní, která se zasazuje o co nejmenší zasahování státu do života lidí. Profesně se pohybuji kolem PR a marketingu, miluji pražské pasáže a chci ve svém blogu sdílet názory na politiku, kulturu a život v Praze.

Seznam rubrik