Živá příroda je nejefektivnější technologie zpracování hmoty.

Inteligentní civilizace vyrábí stroje pomocí strojů. Lidé už dnes vyrábějí většinu všeho pomocí strojů.

Stále více strojů (např. auta) je vyráběno pomocí strojů. Dnes už vyrábějí malé nanoroboty další nanoroboty. Vývoj jde dál. Promyšlené uspořádání hmoty je čím dál jemnější, pokračuje až na základní komponenty hmoty. Na začátku je vždy myšlenka. Konstrukce a program se zdrojem energie. Každá buňka je ve své podstatě program, konstrukce hmoty a zdroj energie. Buňka vytváří nové buňky. Konstrukcí „umělé buňky vše jen začíná. Vytvoření buňky, která evolucí produkuje třeba strom, má za následek přeměnu povrchu planety. Přeskupení hmoty do dřeva, hlíny, uhlí a ropy.

Bůh stvořil člověka, aby rozšířil své smysly. Stvořil ho ve formě buňky, která je schopna se rozmnožit do inteligentní formy. Nejdříve stromy, později i inteligenci schopnou se množit.

Je zdravé mít ctižádost k dosažení schopnosti vytvářet život. Mějme však pokoru k tomu, kdo dokázal myšlenkami stvořit časoprostorovou rezonanci, tedy hmotu. K vytvoření hmoty její pozorování nestačí.

Dnes už si lidé dokáží představit, že technologie dokáže vyrobit umělou buňku schopnou se evolučně vyvíjet. Člověk však nemusí mít jistotu, že je on ta úspěšná forma, která dokáže stvořit nový život. Nejlépe to ví ten, kdo napsal svůj program do prvních buněk.

Nestačí představit si přírodu, jako rozvinutého nanorobota. Buňky jsou řízeny vůlí. Čím více hmoty ve Vesmíru je živé, tím více vůle se v něm uplatní. Vesmír ožívá. A roste v něm množství hmoty ovládané vůlí. Napojit buňku na vůli dokáže jen ten, kdo porozumí zdroji vůle. V podobě spermií to však dělá i tělo člověka (shluk buněk ovládaný vůlí Duše.

Stačí pár informací vložených do několika buněk, a za chvíli máte plno hlíny, dřeva, uhlí a ropy.

Poznámka:

Text je rozšířenou odpovědí na otázku, kterou jsem často obdržel ve vzahu k textu: http://vasicek.blog.idnes.cz/clanok.asp?cl=163835 :

Proč je důležitá kyborgizace života?

Autor: Ivo Vašíček | neděle 26.12.2010 21:50 | karma článku: 16,21 | přečteno: 2297x