Foto

Milý Jiří. Jakýkoliv vysokoškolský titul nebrání v rozvoji toho, čemu se v odborných kruzích říká paranoia kverulans. V dřívějších dobách byly pro tyto jedince rezervovány přívětivé místnosti s vlídným personálem, který je v rámci terapie ujišťoval, že Venušané jsou už v zahradě ústavu, případně, že na jim požadovaný summit o celosvětovém míru již přistávají na letišti Ronald Reagan a papež Jan Pavel II.

Moderní doba umožňuje těmto jedincům veřejné působení. Takže kterýkoliv takto stižený může veřejně hlásat cokoli bez nebezpečí internace. Problém vidím v tom, že se najde řada jedinců, kteří mu uvěří a jsou schopni se za ním postavit do řady a přebírat jeho slova, jakkoli jsou pitomá.

JZ

Čím to je, že národní domobrana tak nápadně připomíná nacistické SA.

Foto

Mně nějak naskočily Lidové milice. Vlastně - jaký rozdíl?

Foto

J59a71n 91Š68i97k

21. 2. 2024 16:32

Nedávno jsem četl jednu knihu z USA, která popisuje vidění světa jisté malé části jejich občanů v podobném gardu jako Národní domobrana. Jednoduše řečeno: Hatláma, patláma. Při očkování miminek vlády implementují čipy, aby nás mohli sledovat celý život. Vlády jsou mimozemšťani, kteří nás ovládají. Čipy nás dokážou jednorázově vypnout, kdy se jim zachce. A tak dále, a tak dále...A recept? Vybudovat komunitu, která bude žít na soukromých pozemcích s vlastní ústavou a zákony, se zbraněmi a potravinami a zakopou se a budou se bránit, až je vláda přijde vyhladit. A samozřejmě v čele každé, vojensky organizované, komunity bude stát velký guru, který bude nad všemi zákony a jemu musí každý odevzdat osobní majetek (někde i ženy), protože ten v krásném světě bez mimozemšťanů nebude potřeba. Nádhera nádherná nádhernoucí. Krásný den

Foto

Při otázce - koho brání - může i zamrazit. Při otázce - pro koho a proti komu - může ještě přituhnout.

JZ

Zasloužená karma Národní domobrana je proruská zločinecká teroristická organizace, kterou je třeba urychleně postavit mimo zákon.

PA

Už dlouho mne trápí rozdíl mezi karmou a zaslouženou, prosím vysvětlete. děkuji

Foto

Na Slovensku se kdysi pokoušel o jakousi Národní domobranu Marián Kotleba. Ti jeho chlapci měli uniformy připomínající uniformy Hlinkovy gardy z let válečného Slovenského státu. Tu jeho domobranu mu nakonec zakázali.

JV

J22i22r37i 81V65r62a92b81e79c

21. 2. 2024 16:37

To jsou zelení mužíci. Kopie těch co přepadli Krym.

RJ
PP

Zasmál jsem se po ránu, "zestátníme Lidl a sním " a já čekal pokračování, že po zestátnění do Lidlu vtrhneme a všechno tam sníme.

Blok pěkný, karma.

VB

Perfektní. BIS musí mít hodně práce. Divné, že u jejich www není upozornění na nebezpečí.