Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
JV

Mám dva páry skvělých tenisek značky New Balance, které jsou příznačné výrazným písmenem N na boku nártu. (Možno vidět na mnoha hráčích a hráčkách i na součaném tenisovém turnaji v MIami) Z určitého úhlu pohledu je možno N opravdu zaměnit za Zet.

Mám se snad obávat lynče?

1 0
možnosti
Foto

J35a81n 42Š67i98k

29. 3. 2023 20:57

Dávno předávno jsou olympijské hry a mezinárodní soutěže součástí politiky a nejsou reprezentací sportovců, ale národů. Proto Rusové nemají momentálně na jakýchkoliv soutěžích co dělat. Ti co leží s pupkem a pivem v ruce na divanu u obrovské televize by neměli zapomenout, že zatímco před nimi bude předvádět skvělé výkony sportovec země agresora, sportovec z napadané země umírá kdesi v zákopech u Bachmutu. Tak to je. Ať si Rusáci uspořádají svoje speciální hry s Běloruském na Sibiři. Místa na to mají dost. Hezký večer

4 0
možnosti
JZ

V současné době nemají ruští sportovci nejen na olympiádě, ale na všech mezinárodních sportovních soutěžích, co pohledávat.

7 0
možnosti
IB

Olympiáda byla událost, která byla apolitická a měla stát nad všemi válkami. Proto se olympiáda stala symbolem míru. Nikomu nebyl na olympiádu vstup zakázán. Osobně si myslím, že jsme to chápání symbolu míru tak nějak převrátili naruby a považuju zákaz vstupu na olympiádu některým sportovcům za znevážení olympijské myšlenky.

3 5
možnosti
Foto

J32a52n 83Š70i28k

29. 3. 2023 21:02

Paní Ivano, nesouhlasím. Olympijská myšlenka existuje již dávno jen mediálně. Podívejte se do historie olympijských her za posledních sto let. Jsou plné politiky a pletichaření a honbě za výkony i za cenu zdraví sportovců. Zjistíte, že to o čem píšete již dávno neplatí. My jsme nic nepřevraceli. To už udělali generace před námi. Hezký den

2 0
možnosti
ZJ

.... Nejenom náš předseda Českého olympijského výboru Jiří Kejval je ve svých názorech na účast rusských sportovců nejednoznačně ,,rozkýván", ale před chvílí jsem si na ČT vyslechl rozhovor s dalším naším nejednoznačným ,,rozhodovačem a myšlenkovým konstruktérem" našeho sportovního myšlení (bohužel naším bývalým olympijským vítězem - a tehdejším velkým sympaťákem) - Davidem Svobodou! Nechápu, jak může kdokoliv jakkoliv dnes obhajovat účast rusských a bělorusských - t.zn. fašistických sportovců na olympiádě v Paříži :-/! Karma !

7 0
možnosti
JZ

Zasloužená karma :-)R^

3 2
možnosti
IB

"Olympiáda, která by měla být dle starořecké tradice symbolem míru"...Myslím si, že ve starověku během olympiády utichlo harašení zbraněmi, po dobu olympiády bylo příměří, válka se nekonala. Neřešilo se pak, který sportovec na olympiádu může a který ne. Byl to sport a válka se do něj netahala.

1 0
možnosti
Foto

Takže myslíte, že když se olympiády zúčastní ruští sportovci, utichne harašení zbraněmi?

OK, navrhněte to Putinovi. Může se stáhnout z Ukrajiny, zaplatí škody a nechá potrestat válečné zločince, a ruští sportovci se olympiády budou moct zúčastnit. Prosté, viďte.

https://plus.rozhlas.cz/byly-olympijske-hry-v-berline-pro-ceskoslovenske-sportovce-svatkem-aneb-hry-pod-7174844

4 0
možnosti

R^ Souhlas. Rozhodnutí MOV je ostudné. S tím bojkotem OH je to dost ošidné, ten by byl na místě, kdyby bylo pořadatelskou zemí Rusko, což není. Za současné situace, kdy se mají konat LOH v Paříži, by dobře míněným bojkotem byla nakonec (nezaslouženě) potrestána Francie. Právě proto by měl být MOV zásadový a trvat na zákazu účasti sportovců Ruska a Běloruska, aby ostatní státy nemusel řešit toto nepříjemné dilema. Popřípadě by mohla Francie i proti stanovisku MOV zakázat přístup ruským a běloruským sportovcům na své území.

6 0
možnosti
MS

Jaký je vůbec názor sponzorů? Vždyť nejjednoduší je zastavit penězovody a MOV se může klidně stavět na hlavu. Totéž s hostitelskou Francií. Doporučení MOV není příkaz ani nařízení MOV.

0 0
možnosti
AM

A35d40a80m 85M22a46l12ý

29. 3. 2023 11:30

Naprostý souhlas!

Díky!

4 0
možnosti