Sluníčko v Německu se diví, že ho napadli přistěhovalci. Ti, kterým tak obětavě pomáhá.
Velice mě zaujala zpráva, která proběhla i oficiálním německým tiskem ( lokální menší média pomalu ale jistě ustupují z podávání mainstream informací a začínají pod tlakem místních občanů informovat i jinak, než jak si to máma Merkel představuje. Podávají informace o tom, co se v jejich městech opravdu děje, ne to, co by si maminka všech uprchlíků přála číst ), a to, že místní člen levicového sdružení, pomáhající uprchlíkům v jejich nesnadném boji dosáhnout co největších sociálních dávek, byl napadnut právě těmi, co jim tak rád a obětavě pomáhá. 29 letý student byl napaden a pobodán 6 - 8 severoafričany. www.jungefreiheit.de/politik/deutschland/2015/nordafrikaner-stechen-studenten-nieder/
Nevím přesně, v jakém městě se to stalo, něco mě říká Magdeburg, kde je situace pro místní víc jak triskní, místní noví lidé prchající před kanibalem Asadem pochodují městěm s vlajkami IS, znásilňují ženy a pro starousedlíky začalo peklo...https://www.youtube.com/watch?v=KFxm7cITGjU.
( Ano, všiml jsem si pozdě, že jde o Drážďany, a věty o Magdeburgu už nebudu mazat, když jsem je tak pracně napsal :) :) )
Lokální sluníčko, které se rozhodlo svůj nuzný život obohatit pomáháním ekonomickým migrantům, stavět pro ně stany, bojovat za lepší jídlo, za větší dávky, bojovat proti rasismu, utlačování, atd, každý známe ty blbosti, bylo napadeno uprchlíky. Neboli těmi, o které se tak stará, kterým tak pomáhá.
V novinách říká, jak je to možné, že NAPADLI ZROVNA MĚ, proč mě, co jsem jim udělal. Dělám pro ně všechno, jsem člen facebookové skupiny uprchlíky přijímám, obětuji veškerý svůj čas ( který by jinak proležel na gauči nic neděláním, případně zevlovaním před nějakým panelákem, což by možná bylo i užitečnější :) ), tak proč napadli zrovna mě. Já jsem jejich kamarád přeci, proč me to udělali, co jsem jim provedl. Jsem jejich kamarád :) :).
Nechápe to...nechápe naprosto nic. Utápí se v otázkách, proč zrovna on, proč jeho napadli.
Nechápe to, že islám si nevybírá oběti, jde proti všem. Nechápe, že jim je úplně u prdele, je jim k smíchu. Nechápe, že on sice chce být jejich kamarád ( asi jich nemá moc ), ale oni nechtějí kamarádit s ním. Přišli ho zotročit, zničit jeho zemi a nic je nezastaví. Je jim úplně u prdele. Doslova a do písmene u prdele. Nepochopí to asi do konce jeho života. My všichni jsme jim u prdele.
Sluníčková mentalita mu ani nedovolí, aby to pochopil, že ti, co jim tak pomáhá, si to nezaslouží. Proč nepomáhá místním bezdomovcům radši, ti jeho bezpečnost nijak neohrožují. Nechápe, že ti, kterým dává deky, jdou do Evropy s úplně jiným cílem, než s jakým by on někam utíkal. Nechápe, že ti lidé, jsou úplně jiní než my. Ale totálně jiní. Jiná mentalita, jiné návyky, jiné způsoby chování, poděkování, vztah k ženám atd atd, jsou to stovky věcí. Nechápe, že není jejich kamarád, že ho tak neberou. Nechápe, že Islám chce dobýt celý svět, a on tomu ještě pomáhá.
Nechme ho být, i těch pár procent jemu podobných inteligentů. Nemá to cenu. On nikdy nepochopí, proč ho napadli. Snažme se, aby se tyto útoky nestali pravidlem i v naší, dosud neislámské zemi.
Tomáš Bubenik
Afghánec obohatil spokojenou rodinu ve Vídni.
Imigrantovi se nelíbilo, že rodina vypadala spokojeně a smála se. Právě vyšla z restaurace. To ho rozzuřilo a tak je jen tak bez důvodu pobodal. Teda důvod měl. Ta rodina byla spokojená se svým životem.
Tomáš Bubenik
Neobjektivita České televize spravedlivým slovům Zemana neušla.
Tak a je to tady zas. Neobjektivita naši slavné televize, které platíme poplatky za vymývání mozků. Pravdivá slova na adresu této mediální žumpy byla vyslovena správně a pravdivě, bohužel ale ve špatný okamžik na špatném místě.
Tomáš Bubenik
Ondráček je jen obět. Za to může Havel. Proč není komunismus zakázán?
Tak a je to tady zas. Lidi se zbláznili, vyšli do ulic. Proč tam jsou naprosto nechápu. Co se jim nelíbí, to už vůbec nechápu. Jde to úplně mimo mě. Nechápu, nerozumím. Může mě to nějaký demokrat vysvětlit, děkuji.
Tomáš Bubenik
Ruska se nebojím, ale za to Turecka ano. Co na to naše média.
Erdogan řekl šestileté holčičce, že je dobré zemřít ve jménu Islámu. Mučednická smrt je svatá. Nemusíte se bát. Mě to nešokovalo, to je prostě Islám. Ale bojím se toho, co tato slova prezidenta tak obrovské země jako je Turecko,
Tomáš Bubenik
Vraždění bělochů nevadí. To se nic neděje, to je v pořádku, to se může.
Parlament v JAR schválil kontroverzní zákon. Vyzval k vraždění bělochů a zabíraní jejich půdy. Co na to svět? Mlčí. Co na to naši obhájci lidských práv? Samozřejmě nic. Co by se stalo, kdyby to bylo obráceně a někdo by vyzval
| Další články autora |
Dvorecký most promění také pražskou autobusovou dopravu v Praze. Máme velký přehled
Příští pátek se slavnostně otevře Dvorecký most, nová 361 metrů dlouhá spojnice přes Vltavu mezi...
Speciální tramvaje i plavby zdarma. Slavnostní otevření Dvoreckého mostu bude velkolepé
Spojuje lidi s prací, školou, rodinou, zábavou i kulturou. Je neodmyslitelnou součástí životů...
Dvorecký most otevře za týden. Zatím je tu staveniště se schovaným „vodníkem“
Už příští týden se po novém Dvoreckém mostě projedou první tramvaje a autobus. Most, který propojí...
StarDance 2026 se blíží. Zatančí rockerka, spekuluje se o populární herečce i tenisové legendě
Na podzim se na televizní obrazovky vrátí oblíbená taneční soutěž, ve které známé osobnosti usilují...
Putin poručil, ale soudruzi nesplnili. Legendární Kukuruzniky zase vytáhnou z hangárů
Čeští parašutisté ji dobře znají, dodnes létá na kdejakém letišti. AN-2 zvaný Andula posloužil k...
Střední škola technická v Opavě bude mít nové sportoviště za více než 21 milionů
V areálu Střední školy technické v Opavě vznikne nové sportovní zázemí za 21,4 milionu korun....
Janáčkova filharmonie Ostrava vzdá poctu Špinarové a Jacksonovi
Janáčkova filharmonie Ostrava (JFO) vzdá v nové sezoně poctu Věře Špinarové či Michaelu Jacksonovi....
Janáčkova filharmonie Ostrava vzdá poctu Špinarové a Jacksonovi
Janáčkova filharmonie Ostrava (JFO) vzdá v nové sezoně poctu Věře Špinarové či Michaelu Jacksonovi....
Drzý plán pro krádež whiskey. Zloději si oblékli reflexní bundy ochranky
Kuriózní taktiku zvolili při pondělní krádeži v supermarketu na brněnské Lesné dva třicátníci....
- Počet článků 91
- Celková karma 0
- Průměrná čtenost 1373x



















