Premium

Získejte všechny články
jen za 49 Kč/měsíc

Neobjektivita České televize spravedlivým slovům Zemana neušla.

Tak a je to tady zas. Neobjektivita naši slavné televize, které platíme poplatky za vymývání mozků. Pravdivá slova na adresu této mediální žumpy byla vyslovena správně a pravdivě, bohužel ale ve špatný okamžik na špatném místě.

O tom, že tato slova se říct dají, ale ne při inauguraci, je jasné. Miloše jsem volil, ale toto opravdu přehnal. Nepřehnal co řekl, ale kde a při jaké příležitosti to řekl, to je jasné.Měl to říct někde jinde.

Co ale řekl, je bohužel pravda. ČT se stává, spíše již stala naprostou žumpou na dezinformace.

Ti lidé, kteří odešli, jsou více nácky a fašisty, než obhájci demokracie. Co jím vůbec vadí? Pravda?

Feri, Topolánku, Němcová, Karle a další, vy nevidíte co se děje? Co za lži vysílá ČT?

Vy nevidíte, když je do diskuzí poslán někdo, kdo má jiné názory na islám třeba, což moderátor nečeká, že pak má problém dávat otázky? Není na tu možnost vůbec připravem, protože si vždy výbírají někoho, kdo má ty správně EU názory?

Vám nevadí, vyhazování lidí z práce když byli členi bloku proti islámu?

Vám nevadí naprostá neobjektivnost informací ohledně Islámu? Statistiky znásilňování atd?

Vám nevadí odstraňování názorů z facebooku?

Když se sejde pár lidí někde, hned je to v televizi.Když se sejde 200 000 Poláků proti Eu, tak nikde nic?

Vraždy imigrantů, co se děje směr západ od nás, budete to někdy dávat?

Vám nevadí odstraňování kritických názorů a nehodících se statistik?

Vám nevadí banování profilů na facebooku?

Vám nevadí vznik seznamu médií, které by lidé raději neměli číst a poslouchat, pže tam jsou špatné informace o EU? Špatně rozuměj pravdivé informace, o kterých lidé ale nemají vědět.

Vám nevadí likvidační pokuty pro média a sociální sítě, pokud ihned nemažou, co se rádobydemokratům nehodí ?

Vám nevadí naprostý black out o islámu v Německu?

Vám nevadí, že každý den slyším v ČT jak je Rusko nebezpečné a USA výborné? Nic neslyším o tom, kolik USa rozpoutali válek? Nálety Ruska na Aleppo jsou hrozný zločin, ale nálety USA jsou jen posláním lásky a míru?

Vám nevadí, proč nám naše televize neříkají pravdu o dění v Německu?

Vám nevadí útoky na politiky AFD ?

 

Nic vám z toho nevadí? Když Zeman řekne pravdu o nadržování TOP 09, to vám vadí? Obyčejná pravda? 

 

Kopíruji větu z jednoho blogu ------ Ze sálu odešlo v první řadě pokrytectví, které sobě měří zcela jiným metrem, než ostatním."

 

Lépe to napsat nejde. Vy, kteří jste odešli, naprosto nerespektujete demorkacii. Není to Zeman, kdo rozděluje společnost, ale vy. Vy nedodržujete a neuznáváte volby. Vy, kteří nechcete slyšet pravdu. O tom, že pravda o ČT zazněla na špatném místě, to je asi jediné, s čím souhlasím.

Autor: Tomáš Bubenik | pátek 16.3.2018 8:06 | karma článku: 5,05 | přečteno: 201x

Další články autora

Tomáš Bubenik

Afghánec obohatil spokojenou rodinu ve Vídni.

Imigrantovi se nelíbilo, že rodina vypadala spokojeně a smála se. Právě vyšla z restaurace. To ho rozzuřilo a tak je jen tak bez důvodu pobodal. Teda důvod měl. Ta rodina byla spokojená se svým životem.

19.3.2018 v 8:33 | Karma: 0 | Přečteno: 223x | Diskuse | Politika

Tomáš Bubenik

Ondráček je jen obět. Za to může Havel. Proč není komunismus zakázán?

Tak a je to tady zas. Lidi se zbláznili, vyšli do ulic. Proč tam jsou naprosto nechápu. Co se jim nelíbí, to už vůbec nechápu. Jde to úplně mimo mě. Nechápu, nerozumím. Může mě to nějaký demokrat vysvětlit, děkuji.

14.3.2018 v 8:54 | Karma: 4,53 | Přečteno: 181x | Diskuse | Politika

Tomáš Bubenik

Ruska se nebojím, ale za to Turecka ano. Co na to naše média.

Erdogan řekl šestileté holčičce, že je dobré zemřít ve jménu Islámu. Mučednická smrt je svatá. Nemusíte se bát. Mě to nešokovalo, to je prostě Islám. Ale bojím se toho, co tato slova prezidenta tak obrovské země jako je Turecko,

12.3.2018 v 9:43 | Karma: 0 | Přečteno: 37x | Diskuse | Politika

Tomáš Bubenik

Vraždění bělochů nevadí. To se nic neděje, to je v pořádku, to se může.

Parlament v JAR schválil kontroverzní zákon. Vyzval k vraždění bělochů a zabíraní jejich půdy. Co na to svět? Mlčí. Co na to naši obhájci lidských práv? Samozřejmě nic. Co by se stalo, kdyby to bylo obráceně a někdo by vyzval

8.3.2018 v 22:37 | Karma: 0 | Přečteno: 27x | Diskuse | Politika

Tomáš Bubenik

K.nda sem, k.nda tam, Miloši, je to tam.

A pražská kavárna se může po..rat, doslova a do písmene. Vyhrála vesnická hospoda. Díky bohu. Proč vyhrál Zeman, proč Drahoš neuspěl a o čem vůbec byli tyto volby? A z čeho mají lidé mého burantského chudého blbého podřadného ....

11.2.2018 v 22:48 | Karma: 0 | Přečteno: 29x | Diskuse | Politika

Nejčtenější

Po deštích se lesy plní houbami. Tady mají Pražané největší šanci na plný košík

ilustrační snímek
8. června 2026

Počasí posledních dnů jako by si čeští houbaři sami vymodlili. Kombinace vydatných dešťů a...

Pražská muzejní noc 2026: Na Florenci se chystá videomapping zdarma, zahraje i Lake Malawi

Festival Signal rozzářil centrum Prahy (15. října 2015).
8. června 2026  9:51

Více než 60 muzeí, galerií a dalších kulturních institucí otevře své brány netradičně v nočních...

Začíná léto a s ním i obří stavba u letiště. Neriskujte, že vám kvůli kolonám uletí letadlo

V následujících měsících bude v okolí letiště probíhat přestavba křižovatky...
8. června 2026  19:02

Míříte na dovolenou a ta začíná na Letišti Václava Havla v Praze? Tak zbystřete, hlavně pokud...

Železnice na letiště vstupuje do nové etapy. Kvůli protestům zmizí ze Střešovic plánovaný komín

Architektonický návrh terminálu Dlouhá Míle od společnosti Pavlíček Hulín...
3. června 2026  18:05,  aktualizováno  4. 6. 7:12

Přípravy klíčové části železnice z centra hlavního města na Letiště Václava Havla pokračují....

Kam mizí soupravy metra? Školáci odhalili tajemství, které většina Pražanů nezná

Děti naslouchají Lukáši Hampacherovi, průvodci v rámci zážitkové turistiky...
2. června 2026  17:05

Jak vypadá zákulisí pražského metra? Žáci 1.B z podolské ZŠ Nedvědovo náměstí se vydali do míst,...

Kvůli vánočním trhům v Brně létala trestní oznámení. Policisté už rozhodli

Na náměstí Svobody v Brně se slavnostně rozsvítila dvanáctimetrová jedle. (21....
9. června 2026  11:14,  aktualizováno  11:14

Před rokem podali brněnští opoziční politici SPD trestní oznámení na městského pořadatele vánočních...

V Olomouci v Jánského ulici hořel panelový byt, jedna osoba byla zraněna

V Olomouci v Jánského ulici hořel panelový byt, jedna osoba byla zraněna
9. června 2026  9:18,  aktualizováno  9:45

V panelovém domě v Jánského ulici v Olomouci zachvátil požár jeden z bytů, jeden muž s popáleninami...

VIDEO: Autobus v plamenech a mohutný dým, cestující stihli utéct

Autobus v plamenech a hustý dým ochromily dopravu. 38 cestujících stihlo utéct
9. června 2026  10:43

Požár autobusu a mohutný dým uzavřely v pondělí večer frekventovanou silnici I/35 mezi Býští a...

Napadl ženu a osahával ji, ta použila pepřový sprej. Po násilníkovi policie pátrá

Neznámý muž se pokusil znásilnit mladou ženu, když se večer vracela domů....
9. června 2026  10:36,  aktualizováno  10:36

Děsivou cestu domů zažila mladá žena, kterou na konci května přepadl neznámý muž v Praze 4. Svou...

  • Počet článků 91
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 1373x
Vychovávám dítě, nebo on mě? :) Jím guláš, piju pivo, chodím na fotbal a rád koukám na holky v sukni a nechci o to příjít. Jsem 100% ateista. Křesťané mě v této zemi nechali žít, i když v  boha nevěřím, islám by mě to ale nedovolil...tím pádem jsem proti islamizaci naší země, protože chci žít svobodně a mírumilovně jako doteď, vychovávat kluka, aniž bych se bál chodit po ulici. Jsem pro Evropu svobodných a spolu obchodujících národů. Proto volím Svobodné.

Seznam rubrik

Bloger roku 2024
Blogera roku 2025
Nastavte si velikost písma, podle vašich preferencí.