Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Je stará zásada, že začínat se má od nejlehčích jídel, tedy třeba i od ovoce, i pít se má napřed, a údajně není nic horšího, než se nadlábnout a pak ta zalívat třeba pivem. Byť to bývá naše klasika. Nemůžu potvrdit, nepraktikuju to.

1 0
možnosti
Foto

Vysoce žravé obyvatelstvo bohužel často ke své vlastní újmě Táňo zapomíná, že tělo člověka je ve své podstatě "chemická továrna" a není možné do něho jen tak ledabyle naházet všechno možné a splácat klidně dohromady všechno nemožné. Dávám vám karmu.

2 0
možnosti
TL

Děkuji. Já si myslím, že dost chyb lidi udělají i z neznalosti, prostě v dobré víře, že mléko je zdravé, ovoce je zdravé a tak to dohromady musí být taky zdravé :D a tak dále...

2 0
možnosti
ZH

Já ovoce konzumuju zásadně už zkvašené, tedy v žaludku mi už nekvasí. I když je pravda, že když zkombinuju například zkvašené hrozny se zkvašenými švestkami, může v žaludku mezi nimi dojít ke sporu, zda mejdan venku ještě pokračuje a půjdou se na to osobně podívat.

3 0
možnosti
TL

Zkvašené ovoce myslíte víno :D?

0 0
možnosti
  • Počet článků 42
  • Celková karma 15,07
  • Průměrná čtenost 673x
Hrdá panička britské kočky, herečka, pisatelka, básnířka, milovnice ořechového másla, vaření, turistiky, výletů na kole, sluníčka a velkých hrnků kafe :)

Seznam rubrik