mirek-storch

24. 11. 2008 13:09
Bára Špotáková má světový výkon roku 2008

V Monte Carlu byla naše oštěpařka vyhlášena společně s etiopskou běžkyní držitelkou výkonu roku za světový rekordz finále v Německu. Gratulujeme.http://sport.idnes.cz/jsem-prekvapena-rika-ocenena-osteparka-spotakova-f7a-/atletika.asp?c=A081123_234025_atletika_ald;-)

0 0
možnosti

13. 9. 2008 20:39
Dnes Vítězství o 9 metrů !

Doma nevyhraje a venku soupeřky většinou pobije ;-)V Lausanne  2.9 prohrála s Ruskou Abakumovovou skoro o 4 metry a na třetí místo ztrácela 1,5 m. Doma v Jablonci prohrála 5.září opět s Abakumovovou už jen doslova o pár decimetrů.  Protože není pověrčivá, tak dnes 13.září hodila o 10 m a 4  centimetry víc než ve švýcarském Lausanne.Dnes za ní zústala druhá Němka přesně o 9 metrů pozadu a třetí Němka  Neriusová zase přesně o 9,5 mn (62,78 m)!

0 0
možnosti

Peyrac

13. 9. 2008 19:35
Když se trefí vlákno

tak oštěp letí jako z luku. Mistryni světa v sedmiboji ze Švédska Bára kdysi vyděsila při závodech, kde hodila víc než o 20 metrů dál než ostatní holky. Naštěstí pro ně odešla po zranění ze sedmiboje. Jinak taky umí vrhkoulí a výborě běhá překážky.Kdo umí tenumí, kdo neumí čumí. Ruska se svými výkony ani nekvalifikovala do atletického finále ve Stuttgartu.;-)