Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
ZZ

Co že se pokusil slíbit dát důchodcům 5 ti Kč / rok, ale představte si, že odpustil všem OSVČ platby sociálního a zdravotního - cca 6 tis / osobu a ne za 1 měsíc, ale dokonce za měsíce 3 ! Kromě toho dal všem OSVČ kapesné ve výši 50 tis Kč. Kam se hrabou důchodci, protože všichni OSVČ byli podplaceni 10 x víc !!!

Navíc sype peníze hotelům, restauracím, lázním, penzionům ........ prostě každému podnikateli, či firmě, která si o ně řekne !!!

;-D;-D;-D

2 0
možnosti
MB

Vím, že teď budu hodně jedovatá, ale když někdo už 10 let nebyl u voleb (viz blog ze začátku srpna), neměl by kritizovat volbu jiných.

Jinak s článkem souhlasím. Já Babiše taky nikdy nevolila.

1 1
možnosti
Foto

Karma.Snad se podaří ANO u krajských voleb spláchnout a bude to začátek konce této soukromé populistické strany...

6 2
možnosti
JK

Autorko: nepovažuji za skvělý předvolební dárek zvýšení daně z majetků.

0 0
možnosti
Foto

Ty recenze vám jdou líp.

3 2
možnosti
VT

Pamatujete nešťastniky Grosse a Nečase? Nedovedu si představit jak by řešili dnešek. Babiš postavil vzakulisi do latě generála Prymulu s jeho prohlášením o registraci v hospodě. Ti dva předchůdci by ani nešpitli.

2 7
možnosti
Foto

... a co na tom vidíte pozitivního???

9 1
možnosti
VB

Chleba Penam jsem už dvakrát reklamovala jako závadný (plesnivý, ale nevím, nakolik za to může výrobce či dovozce a prodejce), teď už kupuju jiné značky.

2 1
možnosti
Foto

Ale já kupoval ten nebalený.

0 0
možnosti
VB

Naši občané potřebují nikoli jednoho, ale více politiků (ve vládě i v opozici), kteří jsou schopni se opírat o odborníky bez střetu zájmů a se zahranič. znalostmi: co se kde proč osvědčilo a jakými nástroji to lze aplikovat u nás (např. jak ovládat nemocnice, aby vyrovnaně poskytovaly kvalit. péči, aby se snižovaly chyby, aby se nedaly tunelovat zevnitř, jak kontrolovat náklady - zda totéž lze pořídit levněji apod., mj. nám stále chybí "evropský" zákon o nemocnicích, jde jen o malou ukázku, jak u nás politici namísto odbor. týmů pouze posilují kolem sebe lobbisty se soukr. zájmy na úkor zájmu veřejného).

3 0
možnosti
Foto

Žádné reformy nejsou třeba, svět se vyvíjí nejlépe bez nich. Dinosauři také nepotřebovali žádnou reformu k tomu, aby vyhynuli dříve !

3 3
možnosti
  • Počet článků 625
  • Celková karma 22,61
  • Průměrná čtenost 3808x
Narodila jsem se v roce 1979 v Hradci Králové. Baví mě studovat a vzdělávat se, a tak jsem vyučená švadlena a kuchařka, ale i sociální pracovnice. Vystudovala jsem theologii. Jsem absolventkou Policejní akademie PČR.

Během svého života jsem se věnovala mnoha povoláním. Pracovala jsem v McDonald´s, byla jsem asistentkou ve vzdělávací společnosti, realitní makléřkou i státní úřednicí na Ministerstvu obrany ČR.

Nejvíce mě zaujala práce v médiích (rádio, TV, noviny) a objevila jsem, že mě baví psát. Pracovala jsem jako novinářka v oblasti V.I.P. a politiky.

Píši recenze pro Palmknihy.cz. Jsem blogerka, spisovatelka a recenzentka knih a filmů.

V únoru 2012 mi vyšel můj první román pro ženy, kniha BRIGITA. V prosinci 2012 se objevila na světě druhá kniha HEDVIKA. V roce 2020 jsem napsala nový ženský román, který se jmenuje MARIANNE a hledám nakladatele, abych mohla knihu vydat. A pracuji na dalších knihách.

Najdete mě také na MÉM WEBU: http://siander.cz

Můžete mi napsat na E-MAIL: siander@siander.cz

Počet návštěv podle TOP listu:

');
//-->