Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
Foto

J71a29n83a 62M49a96j75o92v47á

17. 3. 2018 11:59

Kdy jste byla naposledy na společenské akci? Spokojená, usměvavá, dokonale oblečená?

Váš článek je totiž smutně úsměvný...

0 0
možnosti
VB

Frak se dá naučit nosit až ve třetí generaci. Ono je toho ale více.

Nedávno jsem po dlouhé době navštívil s rodinou multikino. Všechno hyper, super, mega, ale kabáty jsme museli držet na kolenou. Nebyla zde šatna. To mě přivádí k otázce, nakolik se současná společnost mění a stává buranskou.

https://vilembarak.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=590011

0 0
možnosti
MM

to bude tím,že Janeček, Vás a podobné kritiky má u zadku.

0 0
možnosti
VB

a já tam mám Janečka a jeho harém.

0 0
možnosti
Foto

Pojem Dress Code zůstane pro buranského plebejce celoživotní neznámou.

0 0
možnosti
Foto

Já myslím, že jste svůj slib měla dodržet :-)

1 0
možnosti
OU
Uživatel požádal o vymazání
4 0
možnosti
Foto

Kdyby byl ohoz jediný Janečkův problém, tak ty to bylo ještě dobré :D.

2 0
možnosti
PK

O módu se vůbec nezajímám, vůbec mi to nedává v životě smysl. A jsem neobyčejně pobaven, že někdo má tak nutkavou potřebu řešit, jak se kdo obléká, a dokonce jej odsuzovat. Nechápu ani, proč někdo někomu vymýšlí pravidla, jak se má oblékat. Vzhledem k stovkám důležitějších věcí v životě člověka mi toto připadne naprosto nicotné. Proč, prosím vás?

5 0
možnosti
JE

Docela se podivuji nad tím, že jste si dala práci a vzala čas na napsání blogu o tom, jak jistý miliardář chodí jako vagabund;-)

2 0
možnosti

Ale no tak...v montérkách tam nebyl:-))

2 0
možnosti
Foto

Přestože mám s oblékáním ve svém vystudování dost co do činění, z Vašeho článku poněkud kvetu. Zaprvé - bude tu tisíc křiklounů na zbytečnost akce a celého večera - když atakdále, omleto tisíckrát - a zároveň z toho schizofrenicky budeme dělat přijímání u britské královny. Strefovat se do Janečka mi přijde v podbízivosti zavánějící drbárnou. prominte. A maličko " snadné". Zadruhé - byť byste měla v čemsi pravdu, tématem je umění, tvořivci, tvůrci ...A tohle se často spoutat konvencemi nedá, pravosrdcaře rockera z kožené bundy nesundáte, ani kdybyste si proti němu plamenně nesla Ladislava Špačka v náručí. Janeček je prostě uvolněný typ chlapa... a věřte, že jako jsou mu šumafuk jiná pravidla těch mnohdy upjatých spořádaných, je mu lhostejné i toto. Skoro bych řekla, že vstřícná naznačená snaha přizpůsobit se tu z jeho strany je a pocit, který evidentně šířit umí, široký úsměv, nadhled a svobodomyslnost, uvolněnost, ke kvádru či smokingu patřit má. A co se týká divadel a večerů - zatřetí - neznám nic horšího než oblečenou dvojici podle předpisu, která odchází znechucena jednoduše proto, že to nebyla jednoduchá vtipná podívaná, herci moc křičeli...bylo to těžké téma. V Plzni se svého času objevily plakáty s výzvou divadla - přijdte klidně v džínách, ale přijdte... a my uděláme všechno proto vydat ze sebe to nejlepší. :-)

2 0
možnosti

Naprosto se s tímto ztotožňuji.

Ono nic se nemá přehánět, a přesně - je třeba akceptovat o jakou společnost se jedná. A tvořivci v umění se spoutat nedají.

Něco jiného je večeře u velvyslance, či vídeňský ples.

2 0
možnosti
  • Počet článků 626
  • Celková karma 29,12
  • Průměrná čtenost 3805x
Narodila jsem se v roce 1979 v Hradci Králové. Baví mě studovat a vzdělávat se, a tak jsem vyučená švadlena a kuchařka, ale i sociální pracovnice. Vystudovala jsem theologii. Jsem absolventkou Policejní akademie PČR.

Během svého života jsem se věnovala mnoha povoláním. Pracovala jsem v McDonald´s, byla jsem asistentkou ve vzdělávací společnosti, realitní makléřkou i státní úřednicí na Ministerstvu obrany ČR.

Nejvíce mě zaujala práce v médiích (rádio, TV, noviny) a objevila jsem, že mě baví psát. Pracovala jsem jako novinářka v oblasti V.I.P. a politiky.

Píši recenze pro Palmknihy.cz. Jsem blogerka, spisovatelka a recenzentka knih a filmů.

V únoru 2012 mi vyšel můj první román pro ženy, kniha BRIGITA. V prosinci 2012 se objevila na světě druhá kniha HEDVIKA. V roce 2020 jsem napsala nový ženský román, který se jmenuje MARIANNE a hledám nakladatele, abych mohla knihu vydat. A pracuji na dalších knihách.

Najdete mě také na MÉM WEBU: http://siander.cz

Můžete mi napsat na E-MAIL: siander@siander.cz

Počet návštěv podle TOP listu:

');
//-->