Za vítězstvím Zemana stojí špatná pověst Prahy mezi vesničany.

Zodpovědnost za řádný výsledek prezidentských voleb, nesou jak obyvatelé vesnic, tak i ,,samotné" Prahy.  

Odjakživa existovala nevraživost mezi různými okruhy lidí. 

Víte jak ukončit rozhovor s brňákem? - My máme metro.

V prezidentských volbách dostali selští občané šanci dát Pražské šlechtě co proto! Karel Schwarzenberg byl medii zobrazován jako spící princátko. A Jiří Drahoš zase jako pán doktór. Akadéémik. 

 

,,Copa nám to v tém Práglu dělajů, mámo?"

 

Asi bych měl pokračovat v zábavném duchu a sbírat reakce a karmu, ale na to se teď vykašlu.

Nebudu tu vypisovat obvyklé slohy a vymýšlet ironické obrazy.

Pokud chceme dosáhnout lepsiho výsledku vnitřní politiky, musíme začít u sebe a učinit vstřícný krok směrem k vesničanům. Měšťané, udělejte krok blíže k vesničanům. Horní přestane válčit s Dolní a podobně.

Pokud k sobě budeme vstřícnější a laskavější tak se nám tu bude všem bude žít mnohem lépe.

Každý z vás nese zodpovědnost

Totéž platí i pro vesničany. Vesničané, přijměte Prahu jako své hlavní město, se všemi chybami a těmi zvláštními Pražáky co v ní žijí. Přestaňte učit své děti nenávisti. Jó jasně, už vás slyším, jak říkáte: ,,A kdo jsi ty, že nám přikazuješ co máme dělat?" A já vám říkám, že vám neustále něco přikazují. A vy to stále plníte. 

Nenávist jen plodí další nenávist. Nejde to zastavit. Pokud něčemu nerozumím budu to nenávidět. Nenávistí nic nezkazím. Jenže nenávist ničí. Dokáže dát dohromady životy lidí, kteří v jejím jménu budou plundrovat a brát životy jiných lidí. Jste to všichni vy, kteří jste psali udání na Gestapo. Všichni ti, jejichž ,,zásluhou" končili dobří lidé v plynových komorách.

Nenávist nepostaví most. Nepostaví školu. Nevychová lidi v porozumění.

Jsem na vás moc nazlobený, protože se díváte na spoluobčana skrz prsty a diky tomu vyhraje populista Zeman.

Autor: Miroslav Semecký | neděle 13.1.2019 9:20 | karma článku: 21,37 | přečteno: 1440x

Další články autora

Miroslav Semecký

Nacházíte ve Španělsku? Používáte aplikaci Telegram? Zpozorněte!

Oblíbená komunikační aplikace ve Španělsku končí. Bude vypnuta (zablokován přístup) v řádu několika následujících hodin. Soudce Národního soudu Santiago Pedraz vydal rozhodnutí, ve kterém nařizuje mob..

23.3.2024 v 17:51 | Karma: 17,60 | Přečteno: 621x | Diskuse | Cestování

Miroslav Semecký

Poděkujme toxické maskulinitě za to, že jsme!

A zároveň „poděkujme“ feministickému hnutí, za sníženou porodnost. Toxická maskulinita našich předků. Bez ní by mnoho z nás skončilo například „v kopřivách“.

11.3.2024 v 18:12 | Karma: 31,72 | Přečteno: 802x | Diskuse | Společnost

Miroslav Semecký

Padá Facebook, něco si přej

Při každé poruše sociálních sítí otevírám zpravodajské servery a s napětím čekám, zda již náhodou nezačala třetí světová válka. Dnešní porucha Facebooku může mít neméně děsivý důvod.

5.3.2024 v 20:08 | Karma: 14,68 | Přečteno: 428x | Diskuse | Společnost

Miroslav Semecký

Zábava perverzních. Sever ostrova Gran Canaria nabízí podivnou hru.

Takovou dovolenou si nepředstavoval. Jen pár hodin letu z letiště Václava Havla dělilo Tomáše k odhalení osoby, která může být a pravděpodobně je sériovým vrahem.

11.2.2024 v 3:49 | Karma: 14,22 | Přečteno: 740x | Diskuse | Společnost

Miroslav Semecký

Podívejte se jak vypadá nemocnice na Kanárech. Ležím tu dva týdny s meningitidou

Do nemocnice mě odvezli dezorientovaného. Myslel jsem, že jsem ztratil všechny věci včetně oblečení, mobilu a pasu. Naštěstí mé věci zachránili lidé ze záchranky a odvezli mě do nemocnice, ze které vám teď píšu a fotím.

4.2.2024 v 1:18 | Karma: 43,20 | Přečteno: 13964x | Diskuse | Společnost

Nejčtenější

Skokem do propasti Macocha ukončila život matka oběti střelby na fakultě

14. dubna 2025  8:27,  aktualizováno  9:06

Skokem do Macochy ukončila o víkendu život matka jedné z obětí tragické střelby na Filozofické...

Bílá rakev, věnec od Gottové. Na rozloučení se Slováčkovou dorazil i prezident

15. dubna 2025  8:30,  aktualizováno  16:35

Rodina a přátelé se v kostele v centru Prahy rozloučili Annou Julií Slováčkovou. Zpěvačka a...

Výbuch v Poličce: ostraha hlásila, že se předtím nad areálem vznášely cizí drony

11. dubna 2025  18:12

Exploze v muničním areálu v Poličce, k níž došlo koncem března, stále vyvolává otázky. Ačkoli...

Bili ho, řezali a natáčeli, jak umírá. Mladíci umučili třináctiletého kluka, pro zábavu

14. dubna 2025

Premium Mladistvý spolu s kamarádem zabil v Děčíně před třemi lety třináctiletého chlapce. Nebývale...

Trump si hraje s vojáčky. Stažení by Evropu bolelo, na výběr jsou jen špatné varianty

15. dubna 2025  14:06

Premium Je to jen pár dní, co Donald Trump vyslal směrem k Evropě poněkud nepříjemnou zprávu. USA mohou ze...

Jednání o míru jsou v kritické fázi, řekl Trump. Rubio rovnou naznačil konec

18. dubna 2025  9:30,  aktualizováno  19.4 7:18

Sledujeme online Americký prezident Donald Trump v pátek naznačil, že USA zastaví mírové rozhovory, pokud Rusko nebo...

Šli jsme s nimi pro rozstřílené notebooky. Interventka o pomoci rodičům obětí z FF

19. dubna 2025

Premium Od tragické střelby na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy uběhl rok a čtvrt. Střelec tehdy...

Slintavka škodí, i když tu není. Decimuje český agroturismus

19. dubna 2025

Strach ze slintavky a kulhavky nezkomplikoval jenom chod zemědělských podniků, ale zkazil mnoha...

Ropovod TAL posílil, Česko už ruské dodávky nepotřebuje. Družba však zůstává

19. dubna 2025

Premium Česká republika je od třetího dubnového týdne výhradně zásobována neruskou ropou, a to západní...

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!

  • Počet článků 102
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 1853x
  • Sluníčkář z přesvědčení

  • Havločlověk

  • Občanský aktivista

  • Blogger - Idnes

  • Blogger - Fórum 24

  • Blogger - Týdeník Respekt

Seznam rubrik