Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
Foto

Rozhodně doporučuji se podívat, jak a proč jehovisté a lidé z jejich rodin umírají nebo ztrácí přátele a místo ve společnosti. Důležité je také vnímat, jak tyto události komentují sami jehovisté.

https://jwvictims.org/2015/03/31/jehovahs-witnesses-applaud-new-mothers-death-due-to-refusing-a-blood-transfusion/

0 0
možnosti
DM

!

Taky jsem hledal na internetu: Anašel jsem, že pan autor je známý společenský agresor.!

Během srpna a září 2016 pan Sebastian Chum v Praze minimálněčtyřikrát fyzicky zaútočil na poklidně stojící dvojice Jehovistů, přímona veřejnosti převrhl nebo rozkopal jejich stojany s tiskovinami arozházené Strážní věže měl potřebu ještě pošlapat nebo polít kofolou.

Prozpůsobení značné fyzické škody byl druhým pražským obvodním soudem dne 31. října 2016odsouzenk trestu odnětí svobody v trvání tři měsíce s podmíněnýmodkladem na zkušební dobu jednoho roku. – Pokud tedy škodu zaplatí.

Zdá se, že rozmlácenéstojany asi zaplatil, pokud tedy nepíše z vězení. Společenskou nesnášenlivostale zjevně projevuje dál.

Rv

0 1
možnosti
Foto

Bohužel je to tak. Co znamená "poklidně stát" je otázka, kterou by si měl každý rozhodnout sám. Asi jste se o jehovisty nikdy moc nezajímal, což chápu.

0 0
možnosti
JR

J12a84r89a 31R51a67n23k

29. 3. 2017 4:08

Proboha, cose Vam stalo? ""v USA jsou považováni za šílené vrahy a násilníky. U nás se jim zatím daří lhát..."" Kam na takove nesmysly chodite? Ja mam sousedy Svedky Jehovovy a jsou to ti nejslusnejsi lide. Jejich rozhodovani nad transfuzi neni muj business a nemel by byt ani Vas, vymyslite si nesmysly, ziju na severoamerickem kontinente a az zacnou zabijet, poslu Vam telegram, tento blog sem vubec nepatri, dejte to do Sputniku;-€Rv

Mel byste se jit podivat na film Hacksaw ridg, az zase zacnete psat hlouposti o nejake vireRv

0 1
možnosti
Foto

To jste se jen díval jiným směrem, což chápu. O otázku jehovistů a jejich nebezpečí pro společnost se zajímá mnoho odborníků už delší dobu, středem této snahy jsou USA.

0 0
možnosti
JL

Svedci Jehovovi zabbiji? Nehorazna lez! Prave oni radeji zemreli nez by zabijeli. Vite kolik jich jich Hitler poslal pred popravci cetu kdyz odmitli vzit pusku do ruky. Jehovista nejsem a s odmitanim trasfuze krve nesouhlasim, uznavam ale, ze jim do toho nemam co mluvit, taky vim, ze jim byva soudem narizena.

1 1
možnosti
Foto

Jsou mnohem nebezpečnější sekty a učení.

A i když najdeme tu nejnebezpečnější, zákazem se nic nevyřeší.

1 0
možnosti
Foto

Nejde jen o zákaz, jde o celkový přístup a vyjadřování v souvislosti s podobnými organizacemi.

0 2
možnosti
MS

Pokud mi nezvoní u bytových dveří, ale jen pasívně postávají na chodníku u stojánku s jejich časopisy, vcelku mi nevadí.

3 1
možnosti
Foto

To jste se ale rozhodl jen slepě ignorovat, co způsobují společensky.

0 1
možnosti
Foto

K62a80r62e70l 40C91a75c56h

28. 3. 2017 14:50

Předem musím říci, že jsem ateista - to abych nebyl podezříván z nějaké propagace Jehovistů. Je mi vcelku jedno, co si dělají Jehovisté mezi sebou, máme přece svobodu vyznání. Je pravda, že v rámci tzv. vydávání svědectví mají jakousi povinnost snažit se přesvědčovat jiné lidi o své víře a tím zjevně obtěžují. Na druhou stranu mohu říci, že nejsou agresivní a lze se jich tedy celkem snadno zbavit, pokud je člověk přiměřeně asertivní. Znám jednoho bývalého kolegu z práce, který je členem této církve, snad i v nějakém postavení v rámci jejich hierarchie. V práci je vcelku zdatným technikem. Ptal jsem se ho, na kolik si přijde jejich církev v rámci církevních restitucí. A teď tedy to sympatičtější - odpověděl mi, že oni se žádných restitucí neúčastní a od nikoho nic nechtějí. Prostředky na svou činnost si prý pořizují z příspěvků členů církve a to jim stačí. Nic víc prý nepotřebují. Kdyby tak jednaly všechny církve ... Nebo mě ten kolega nějak obelhal?

4 0
možnosti
Foto

Nevím, jak moc vás obelhal. Doporučuji najít si vlastní zdroje, zeptat se lékařů a lidí, kteří se zabývají dopadem různých duchovních systémů na člověka více do hloubky.

0 1
možnosti
JR

"V USA jsou jehovisté považováni za šílené vrahy a násilníky" – to je prostě lež, tady autor notně přestřelil.

Jednak si v USA různé sekty a kulty dost hlídají (mají své neblahé zkušenosti), takže Svědkové by za těch cca 130 let existence byli už dávno zakázáni, kdyby se chovali vyloženě násilnicky a vraždili, či k tomu vyzývali; a jednak takto tvrdou zevšeobecňující charakteristiku (vlastně spíš urážku) nelze použít dokonce ani na všechny muslimy – a že za islámem toho násilí a mrtvých je!

2 0
možnosti
Foto

Doporučuji se podívat na organizaci Silent Lambs http://www.silentlambs.org/ a probíhající vyšetřování. Skutečně máte pocit, že o jehovistech víte dost?

0 2
možnosti
AR

Použít výraz, že na internetu najdeme tuny materiálu a hodiny audiovizuálních materiálů, je poněkud zavádějící, tuny materiálu najdeme např. i o tom, že Američani nikdy nebyli na Měsíci, že v Rosswellu spadlo UFO atd. Dělat si názor jenom z materiálů na internetu je při hledání pravdy ne úplně vhodné, zvlášť pokud máme možnost studovat objekt zájmu přímými metodami.

4 0
možnosti
Foto

Jde o to, jaké materiály.

0 1
možnosti
JK

A co kdyby doktor tu transfúzi prostě dal a řekl, že myslel, že Jehovisti jsou ta církev, kterou založil Jindřich VIII, kvůli svojí kvadratické nemoci.

1 1
možnosti
  • Počet článků 40
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 3966x
_

Seznam rubrik