Foto

Paráda, navíc Vás obdivuju, že jste se naučil dělat v novém fotoblog, já vůbec netuším, jak na to.

Děkuji za návštěvu a komentář.

V novém prostředí ještě nijak bravurní nejsem, změna mě překvapila ve středu uprostřed psaní, proto jsem publikaci posunul na pátek, abych měl šanci. Zpočátku jsem vůbec nevěděl, co s fotkami, měl jsem je načtené v původním editoru a na to, že se kliknutím na obrázek dostanu do volby nastavení fotky, jsem přišel náhodou. V novém editoru jsem fotky vlastně ještě nenačítal.

Smířil jsem se s tím, že už nebude možné zarovnávat odstavce do bloků, editor se přizpůsobil obecnému nedbalému trendu. Doufám, že to nenapadne také knižní typografy:-)

Co mi přidělalo práci, je to, že v dříve publikovaných blozích se mi rozházel formát (obrázky se zmenšily a text je chaoticky obtéká) a zmizely popisky. Jde to naštěstí celkem snadno opravit ručně, ale je to pracné, na každý obrázek musím kliknout a přenastavit ho.

Co naopak oceňuji, je podstatně větší přehlednost seznamu blogů na blogerském účtu nebo možnost editace bez přeskakování mezi pracovními režimy.

Změna je život a holt se člověk přizpůsobí:-)

I Vám hodně zdaru, ať se s novým formátem úspěšně poperete. Je Vás tu třeba, jste praporečníkem nepolitické sekce.

VF

Děkuji za přečtení a komentář.

Salta dělám jen na Rhodu, tam bývá hic:-)

Foto

Ta zobonoska je fakt úhledná a "elegantně upravená", takže má dnešní vítězka hned na první pohled.. Ten cvrčík má fakt vymakanou strategii.. A nebo Ferdové mravenci by potřebovali lepší brýle.. Jinak samo sebou, jako vždycky karma..

Děkuji za přečtení a hezký komentář.

Zobonoska je elegance sama.

Cvrčík prý nejprve pobíhá před vchodem do mraveniště, postupně "nasává" mravenčí pach a zároveň je ve střehu, aby ho v přípravné fázi mravenci nechytili. Jakmile jim voní, už má vyhráno:-)

  • Počet článků 135
  • Celková karma 22,26
  • Průměrná čtenost 1230x
HIC RHODUS, HIC SALTA.

Kybernetik, milovník blues a jižanského rocku, hledač pravdy a harmonie.