Milý Andreji, premiére v demisi,
Jsem rád, že když byl ten Světový den svobody tisku, tak několik článků věnovaly pylu z borovic, nikoliv z krásných žlutých lánů řepky, kterou využívají kavárníci a tlučhubové k Vašemu očerňování.
Jak jim na to může ještě někdo naletět? Nemakají, jen tlachají a napadají. To je jako s tím Čapákem, je jasné, že miliardář by přeci nečerpal na svou chatu nějakých blbých 50 mega, nemá to vůbec zapotřebí, jsou to pro něho drobné. Teď jsem se navíc dočetl, že to nakonec zaplatí Česká republika, protože to bylo vyňato z financování Evropské unie. To je fajn, ať si Evropská unie strčí ty prachy někam. Ty prachy přeci nikdo neukradl, jsou v tom Čapím hnízdě a lemurům a surikatám je tam prý taky moc fajn.
Je mi to všechno strašně líto, přeci nenecháme odsoudit někoho, kdo to myslí s Českem dobře a ač nechtěl, maká v politice, místo toho aby užíval svých poctivě vydělaných miliard. Přemýšlel jsem dlouho, jak bych mohl, já obyčejný člověk pomoci a asi jsem na to přišel. Někde jste pane premiére, říkal, že fakt těch 50 milionů nejsou žádné peníze a že je klidně věnujete potřebným. Mám dvě holky na vdávání, jedna trpí na astma a na pylové alergie, ta druhá by zase strašně ráda koně. Za barákem u Kolína má soused zemědělec, krásné žluté pole, které je zase oseté řepkou (přitom vím, že Agrofert má jen 5% řepkových polí), smrdí to tu, holka se mi dusí, teče ji furt z nosu i očí a je celá napuchlá – možná z těch borovic, kousek odtud, asi 20 km je totiž les. Koupil bych ho od toho nezodpovědného zemědělce, místo řepky postavil stáje pro koníky, i nějakou minizoo pro děti, teda bez surikat, ty se mi nějak nezdají. Furt panáčkují, divně čumí, vše sledují – tak si nějak představuji ty STBáky v minulosti. (Proti kterým jste tak bojoval). Chybí mi jen nějakých blbých 50 milionů, to by asi neměl být pro Vás problém. Proženeme to potom Lidovkama i Dnesem, uděláme slavnostní otevření, střihneme pásku a pořádně se nalejeme. Pozveme Prchala, Ištvána Léko, Jardu Plesla a Ovčáčka, třeba se nechá přemluvit i náš pan prezident, vždyť z Kolína pochází. Ukážeme, že Vám a Vaši rodině o peníze nejde, klidně je rozdáte potřebným, navíc uděláte radost mým holkám, projedou se na koni a přestanou smrkat a dusit se.
Už vidím ty Slonkové, Kmentu, vlasaté Piráty, Němcovou i s Fialou, Rakušana a toho všehoschopného Kalouska (všichni maj máslo na hlavě), jak budou čumět. Předem děkuji, číslo svého účtu předám osobně na Čapáku, myslím, že za svůj skvělý nápad si pozvání na chatu zasloužím, vezmu manželku a holky, podívají se na zvířátka a my zatím doladíme podrobnosti.
Srdečně Váš
Pavel Kárník
P.S. Doufám, že Faltýnek teď zamaká a dostane toho policajta do tepláků!
Pavel Kárník
Babiš - totálně pomatená bestie
Pan premiér má poněkud neotřelé vyjadřování o ženách, zvláště nemá-li v blízkosti svůj marketingový tým
Pavel Kárník
21. srpen - s knedlíkem v krku.
Včera byl den, ke kterému se mělo potřebu vyjádřit mnoho lidí. Vzpomínky, apely, vidění vesměs černobílé. Mé pocity jsou podobné jako před 49 lety, byl jsem malý, bojácný, s knedlíkem v krku...
Pavel Kárník
Babišovy veletoče aneb jak se Zaorálek schopným stal
Že pan Andrej, toho času zatím stále ministr financí ČR, si často protiřečí, je již takový folklór. Že často i vyloženě lže, to se dá dohledat třeba na Demagog.cz. Ale o tom jsem vlastně mluvit nechtěl.
Pavel Kárník
Tyhle hroby jsem fakt vidět nechtěl!
Pere-Lachaise je největším hřbitovem v Paříži a zároveň jeden z nejznámějších hřbitovů na světě. Je zde pochováno velké množství slavných osobností, které ovlivnily dějiny lidstva v mnoha odvětvích.
Pavel Kárník
Také vy můžete mít tak enormní a tvrdé erekce
Přesně tahle zněl předmět mailové zprávy, kterou jsem dostal na svůj služební mail. Odesílatelem byl jakýsi Hubert Horák. Nabídky podobného ražení mně opravdu nechodí a tak jsem zprávu rozklikl.
| Další články autora |
Pavel se s Babišem neshodl. Prezident trvá na účasti na summitu NATO, hrozí žalobou
Jednání prezidenta Petra Pavla s premiérem a předsedou ANO Andrejem Babišem o zastoupení Česka na...
O kolik lze překročit rychlost za volantem v roce 2026? Tabulka tolerancí a pokut pro řidiče
Při rozhodování o postihu za překročení limitu přihlížejí policisté zejména k naměřené rychlosti....
Blíží se další výluka, metro C tři dny nepojede. Jak se dostat z Kobylis na Pankrác?
Kdo si na prodloužený květnový víkend naplánoval rychlou cestu přes centrum metrem, bude muset...
Strahovská Devastation Tour. Historie kopce odchází, unikátní vily jdou k zemi, jiné už mají namále
Při touláním Prahou lze narazit na architektonickou minulost města. Na tu dávnou i relativně...
Skrytý ráj kousek za Prahou. „Tajná“ zahrada přetéká květy a lidé o ní skoro nevědí
Lepší než Průhonice? Voňavými kvítky čerstvě obdařené lýkovce, koberce plaménků, ale i nespočet...
Nad železniční koridor u Zámrsku vysunuli stavbaři první část provizorního mostu
Stavbaři v noci na neděli vysunuli většinu z první části provizorního silničního mostu nad...
Na obnovu planetária vybralo liberecké science centrum iQLandia přes půl milionu
Na obnovu planetária vybralo liberecké science centrum iQLandia víc než půl milionu korun....
Táta dirigoval a já věřil, že má kouzelnou hůlku, vzpomíná hvězdný houslista André Rieu
Když se řekne valčík, mnoha lidem se vybaví právě André Rieu, rodák z nizozemského Maastrichtu,...
- Počet článků 66
- Celková karma 0
- Průměrná čtenost 2422x




















