Dementi

Omlouvám se všem, kteří se teď lekli že promlouvám k nim. Obzvláště se omlouvám za způsobenou újmu některým nickům a některým blogerům. Nemám totiž na mysli duševní nemoc, která se projevuje oslabením rozumových schopností v důsledku degenerativních přeměn v mozkové tkáni, nýbrž úřední popření nebo vyvrácení zprávy. Kromě toho jsem byl jedním z diskutérů vyzván ke zpracování tohoto tématu, tak plním přání. Kolega Dvořák určitě opět nalezne téma ke kontrablogu. Tak se stane, že kolegialita blogerů se utuží. A tak to má být.

Pan Jiří a blondýnkyblesk.cz

Před malou chvílí jsem totiž na stránkách ČSSD našel následující Tiskovou zprávu.
"ČSSD se ohrazuje proti nepravdivým tvrzením deníku Blesk. Kateřina Brožová v kampani do Poslanecké sněmovny v roce 2010 neúčtovala ČSSD žádný honorář. Informace o odměně ve výši 1.050 tis. Kč je nesmyslná a nepravdivá a stejně lživé jsou i další informace zmíněné v článku. ČSSD bude žádat deník Blesk o to, aby informace uvedl neprodleně na pravou míru, protože tento smyšlený článek ČSSD cíleně poškozuje."

Ano přátelé není pravdou, že Jiří Paroubek dal paní Brožové jeden meloun, ani že paní Brožová dala panu Paroubkovi cokoliv. Kateřina Brožová neúčtovala vůbec žádný honorář, jen cestovní a provozní náklady v celkové výši 1.063 tisíc korun českých. Sprosté pomluvy podobných plátků jako je Blesk kazí  reputaci nejen jí, ale i ČSSD.

P.S. Myslím, že by se ČSSD měla řídit přislovím, že v domě oběšencově se o provaze nemluví.

Psáno pro blog.iDnes.cz
Mé blogy přejímají i servery Virtually, Parlamentní listy, Česká Media, E-portál a Fragmenty.

A obvyklý odkaz na to co mne zaujalo:

Jeden xenofobní:
http://www.paulczynski.cz/jak-napalit-cikana.html

A jeden o Paroubkovi:
http://www.paulczynski.cz/zneuzity-paroubek.html

A obvyklá porce uvolňováků:

Když se řekne - co Čech to inženýr:
http://www.paulczynski.cz/kdyz-se-rekne-tuning.html

Foto dne - něco od nás:
http://www.paulczynski.cz/30260.html

Fórek dne aTeo o Rathovi:
http://www.paulczynski.cz/autoresuscitace2.html

A jeden Mirek Macek:
Ludvík Vaculík ve svém "Posledním slově" v Lidovkách 17/8 napsal (po přečtení části jakési diskuse na internetu) následující slova: Potvrzuju si, že čím je něco obecně přístupnější, tím horší to má úroveň.
Moje celoživotní zkušenost je absolutně stejná.

Autor: Petr Paulczynski | středa 18.8.2010 13:20 | karma článku: 30,04 | přečteno: 3692x

Další články autora

Petr Paulczynski

Hlody středeční 9/8 aneb miluji naše média

Dnes si v úvodníku oddychneme od politiky ( i když ne úplně) a koukneme do Ria které hýbe světem. Na této olympiádě se totiž objevuje vliv multikultury.

9.8.2016 v 20:53 | Karma: 46,76 | Přečteno: 13468x | Diskuse | Společnost

Petr Paulczynski

Hlody středeční 2/8 aneb miluji naše média

Dnes o něco později, než jsem vyhrál souboj sám se sebou zda psát nebo nepsat. Tak aspoň kousek obvyklé porce. Neziskovky žádají volební právo pro imigranty a výjimky ze zákonů.

2.8.2016 v 19:57 | Karma: 46,60 | Přečteno: 10795x | Diskuse | Společnost

Petr Paulczynski

Hlody středeční 26/7 aneb miluji naše média

Zase si nemůžu prázdninově dáchnout a vysadit. Protože Turecko, vraždící monstra co nejsou teroristi jak se dozvídáme, dnes dokonce zamordovali kněze.

26.7.2016 v 15:15 | Karma: 45,51 | Přečteno: 6907x | Diskuse | Společnost

Petr Paulczynski

Hlody středeční 19/7 aneb miluji naše média

Původně jsem si chtěl dát prázdninový oraz a dnes pauzírovat. Pak jsem zjistil, že OVM mají letní výpadek a že se tudíž nebude vědět o čem se má tento týden mluvit, tak jsem sáhl po klávesnici a pár bodů sesmolil.

19.7.2016 v 15:02 | Karma: 46,56 | Přečteno: 9196x | Diskuse | Společnost

Petr Paulczynski

Hlody středeční 12/7 aneb miluji naše média

Dnes začneme něčím čistě brněnským, protože internetem hýbe video v němž se náměstek primátora nechal bičovat dominou přičemž mumlal „I want more,“ tedy: chci víc.

12.7.2016 v 13:14 | Karma: 46,00 | Přečteno: 9463x | Diskuse | Společnost

Nejčtenější

Skokem do propasti Macocha ukončila život matka oběti střelby na fakultě

14. dubna 2025  8:27,  aktualizováno  9:06

Skokem do Macochy ukončila o víkendu život matka jedné z obětí tragické střelby na Filozofické...

Bílá rakev, věnec od Gottové. Na rozloučení se Slováčkovou dorazil i prezident

15. dubna 2025  8:30,  aktualizováno  16:35

Rodina a přátelé se v kostele v centru Prahy rozloučili Annou Julií Slováčkovou. Zpěvačka a...

Bili ho, řezali a natáčeli, jak umírá. Mladíci umučili třináctiletého kluka, pro zábavu

14. dubna 2025

Premium Mladistvý spolu s kamarádem zabil v Děčíně před třemi lety třináctiletého chlapce. Nebývale...

Dan Bárta si traumaticky poškodil sluch, J.A.R. přesouvají vyprodané koncerty v Lucerně

16. dubna 2025  19:27

Populární kapela J.A.R. musela přesunout na jiný termín dva vyprodané koncerty v Lucerna Music Baru...

Trump si hraje s vojáčky. Stažení by Evropu bolelo, na výběr jsou jen špatné varianty

15. dubna 2025  14:06

Premium Je to jen pár dní, co Donald Trump vyslal směrem k Evropě poněkud nepříjemnou zprávu. USA mohou ze...

Turek jel rychlostí přes 200 km/h a fotil se u toho. Sobecký machr, kritizuje Nerudová

20. dubna 2025  8:48,  aktualizováno  9:32

Europoslanec Filip Turek (Motoristé sobě) se na svém účtu na Instagramu pochlubil fotkou, ze které...

Útočník po hádce v Olomouci několikrát vystřelil plynovou pistolí na druhého muže

20. dubna 2025  9:30

V olomoucké ulici Náves Svobody v sobotu večer muž při hádce vystřelil plynovou pistolí na druhého...

Velikonoční příměří? Ruská armáda ho opakovaně porušuje, oznámil Zelenskyj

20. dubna 2025  8:35

Ruská armáda opakovaně porušila velikonoční příměří, které v sobotu odpoledne oznámil ruský...

Malý provinilec rozhrnul železnou oponu. Poznáte kluka ze slavné fotky?

20. dubna 2025

Seriál Dnes by mu mohlo být něco přes sedmdesát a narodil se v Praze. Víc toho o klukovi z fotky ověnčené...

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!

  • Počet článků 1307
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 3084x
Postřehy z politiky a života.